kosa

Użytkownik
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kosa

 • Ranga
  Ekspert
 1. Jakby ktoś z Was był zainteresowany zakupem przyczep chłodniczych, sprawdźcie sobie ofertę http://alucar.org/przyczepy-chlodnicze ich produkty są certyfikowane, bardzo dobre jakościowo, konstrukcja jest solidna. Na stronie firmy znajdziecie więcej szczegółów dotyczących produkcji tego typu asortymentu, firma produkuje nadwozia do samochodów dostawczych i ciężarowych bez względu na ich markę, na swoje rzeczy udzielają oczywiście stosownej gwarancji.
 2. Ja już powoli zaczynam się rozglądać się za prezentem dla dzieci. Na pewno zdecyduję się na zamówienie listu od Mikołaja na listymikolaja.pl bardzo fajne rozwiązanie, można samemu zmodyfikować treść, wiadomość opatrzona jest pieczęcią, także profesjonalny mikołajowy list. Z tego, co widziałem na stronie, można też kupić wideo, gdzie Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka, myślę, że to duża frajda dla dzieciaków.
 3. Z tego, co się orientuję to w https://wfirma.pl mają jeden z lepszych systemów kardowo-płacowych. Ich narzędzia są zaawansowane, ale niedrogie. Nie wiem, czy wiecie, ale od nowego roku każdy podatnik VAT będzie musiał przesłać do MF jednolity plik kontrolny, ta firma już jakiegoś czasu udostępnia taką funkcjonalność, warto sobie przejrzeć ich stronę.
 4. Jeżeli chodzi o szkolenia BHP czy audyt systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy , firma Seka może pomóc. Oni mają wieloletnie doświadczenie, organizują szkolenia bhp, wykonują audyt, doradzają też w kwestii projektów inwestycyjnych, unijnych, szkoleniowych. Na stronie https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/audyty-systemow-zarzadzania znajdziecie więcej szczegółów.
 5. Sądzę, że taki biznes może się przyjąć, ale trzeba posiadać odpowiednią wiedzę, trochę doświadczenia, namiary na dobrych dostawców (osobiście polecam Plastics- szczególnie pod kątem jakości materiałów i dobrych cen) oraz co najważniejsze środki finansowe na otworzenie działalności. Powodzenia!;)
 6. Na stronie http://finanse.dobrekonto.pl/kontamlodziezowe/porownanie-ofert można sobie porównać poszczególne oferty placówek bankowych. Teraz większość kont bankowych jest darmowych, także takie warto wybierać. Porównywarka finansowa daje sporo możliwości, w ten sposób można w bardzo szybki i wygodny sposób znaleźć dobry produkt finansowy.
 7. Jeżeli chodzi o kredyty dla firm, sprawdźcie sobie https://kredyty-dla-firm.centrumfinansowe.pl w tym serwisie znajdziecie narzędzia finansowe, które umożliwiają szybkie porównanie poszczególnych produktów bankowych. Fajna sprawa, bo nie trzeba przeglądać wszystkich ofert z osobna. Kredyt to czasami jedna opcja, żeby móc rozwinąć swoją działalność.
 8. Jakby ktoś z Was szukał domu seniora w okolicach Warszawy, to zobaczcie sobie prywatną placówkę http://domseniora24.pl ośrodek mieści się we wsi Smulska, wokoło są pola, lasy, łąki, także jest cicho i spokojnie. Do stolicy nie jest daleko, także można bez problemu w każdej chwili odwiedzić bliską osobę, mają doświadczony personel, warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.
 9. Na stronie https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Komputery-biuro-telekomunikacja można kupić różnego rodzaju sprzęt, nie tylko komputery, ale również takie rzeczy jak wózki widłowe, naczepy, pojazdy poleasingowe i wiele innych. Sądzę, ze to dobra opcja, można w ten sposób sporo zaoszczędzić.
 10. Jak szukacie samochodu używanego, to sprawdźcie sobie aukcje typu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy w takim serwisach można wylicytować pojazd poleasingowy. Pewnie ich jakość jest różna, ale czasami można trafić na okazję, tyle że trzeba śledzić oferty. Najważniejsze, żeby znać historię pojazdu, z komisów na pewno nie opłaca się kupować samochodu.
 11. Warto przejrzeć sobie aukcje https://aukcje.efl.com.pl ten serwis oferuje licytacje różnego rodzaju urządzeń, maszyn, a także pojazdów poleasingowych. Na pewno w ten sposób można trochę zaoszczędzić, więc warto brać udział w tego typu aukcjach.
 12. Jak chcecie trochę zaoszczędzić, dobrym rozwiązaniem będą meble z aukcji typu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Meble według mnie to dobra opcja. Ten serwis oferuje też licytacje sprzętu oraz samochodów poleasingowych i poflotowych. W ten sposób można nieco obniżyć koszty, a takie wyposażenie, pojazdy czy urządzenia wcale nie są mocno wyeksploatowane.
 13. Warto wziąć pod uwagę firmę http://www.mercordoors.com/pl/site/mercordoors oni wykonują drzwi przeciwpożarowe stalowe, drewniane, mają też w ofercie drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce, to renomowany producent. Wykonują drzwi wysokiej jakości ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, zawsze uwzględniają potrzeby oraz preferencje swoich klientów. Moim zdaniem firma jest godna uwagi, poza tym jest na miejscu serwis, można zlecić im montaż. Najlepiej wybierać oferty kompleksowe, tak jest wygodnie, ale tez później w razie problemów jest mniej zachodu np. z naprawą.
 14. Sprawdźcie sobie bloga Aleo. Jest to otwarta platforma zakupowa przeznaczona dla firm, mają bardzo dużo aktywnych użytkowników. Znajdziecie tam bazę dostawców typuhttps://aleo.com/pl/firmy/odpady-i-surowce-wtorne , dużo zapytań ofertowych, aukcji, przetargów publicznych, katalogów produktów oraz różnego rodzaju usług, a także aukcji wyprzedażowych. Wydaje mi się, że to dobre miejsce dla przedsiębiorców, którzy szukają klientów czy kontrahentów. Na ich blogu można dowiedzieć się sporo ciekawych informacji, także warto ich śledzić. Ja dodałem do tego serwisu swoją firmę i muszę przyznać, że miałem duży odzew, to bardzo pomocna platforma w nawiązywaniu współpracy.
 15. Identyfikacja wizualna jest bardzo ważna, trzeba zadbać o odpowiednie logo, ulotki oraz inne materiały reklamowe, w końcu chodzi o prezentację naszej firmy. Według mnie czasami warto poszukać freelancera, która na pewno bardziej przyłoży się do zaprojektowania wizytówek, graficy to zazwyczaj bardzo kreatywne osoby, które mają dużo ciekawych, nieszablonowych pomysłów. Oczywiście nie można zapominać też o takich rzeczach, jak opakowania, co jest ważne szczególnie jak prowadzimy sprzedaż internetową, ładne opakowanie potrafi naprawdę wiele zdziałać. Można sobie przejrzeć firmy zajmujące się tego typu rzeczami na stronie https://aleo.com/pl/firmy/opakowania-etykiety-folie-tasmy wybór jest duży. Dużo czynników ma wpływ na to, jak będziemy postrzegani, jako firma przez klientów, każdy szczegół jest ważny.