Orel

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Orel

 • Ranga
  Początkujący
 1. Orel

  konto firmowe

  No w sumie są dość dobre opinie o tym Nest Banku http://toforum.pl/viewtopic.php?f=23&t=3466 http://www.eit-centrum.waw.pl/nestbank/ Tylko, że Nest Bank ma raptem 3 miesiące, więc wszystko bazuje na jego poprzedniku, czyli Banku Smart, a jak będzie w przyszłości i czy konta pozostaną darmowe bez warunków to się okaże za rok czy dwa. Też mam tam konto, przeniesione ze Smarta, ale osobiste i według mnie jest ok. -------------------- Mój blog
 2. Mało prawdopodobne, bo nigdy się nie zdarzyło u mnie w firmie, ale no jestem świadom praw Murphy'ego ;). Mam nadzieję, że się tak nie zdarzy. No, a jak się zdarzy to już trudno, chyba nie zbankrutuję jak mi przyjdzie jednak zapłacić.
 3. Wiem na pewno, że spłacę, bo pensję dostanę. Zawsze dostaję w terminie.
 4. No ja wiem o tym, nie wziąłbym w życiu pożyczki na taki duży procent. Ja spłacę w terminie.
 5. No niekoniecznie, bo jak potem sprzedasz maszynę z leasingiem? Najpierw trzeba spłacić. Przecież bankowi nie oddasz, bo to się nie opłaca, to co płaciłeś pójdzie w diabły, a jeszcze pewnie problemów pełno by było jakieś windykacje itp.
 6. Oczywiście, że mam świadomość, że jak nie spłacę w terminie to mnie oskubią. Pytam na forum właśnie dlatego, że mam wątpliwości. Jakbym nie miał, to bym nie pytał ;)
 7. No nie będę na pewno próbował. W rankingach Extraportfel też nieźle wypada https://antyranking.blogspot.com/2016/08/ex...e-pozyczki.html Lepiej w Extraportfel niż w Lendon wziąć pierwszą darmową pożyczkę, bo w Pożyczka Extraportfel jest na 45 dni, a Lenond na 30 dni.
 8. No skoro mówisz, że nie ma sensu wnioskować o 2 tys. to może wezmę 1000 w Extraportfel i 1000 w Lendon, to może łatwiej zaakceptują. Nie mam żadnych wpisów w KRD itp.
 9. No tak przypuszczałem, że to bardziej dla promocji. Widzę, że oferta Lendon jest podobna w przypadku tej pierwszej darmowej pożyczki, ale Extraportfel ma dłuższy czas na spłatę o 15 dni
 10. Vivusa już kiedyś wykorzystałem, także drugiej nie wezmę tam, bo mimo, że niby jedna z tańszych firm to i tak jest drogo. Spłacam zawsze w terminie, ale to mało znana firma i mam sporo obaw.
 11. Czy ktoś miał do czynienia z firmą Extraportfel i brał tam tą pierwszą pożyczkę za darmo? Są jakieś haczyki? Dają te 2000 zł na 45 dni bez problemów nowym klientom, czy raczej odrzucają wnioski?
 12. Leasing nie jest aż tak opłacalny jak się wszystkim wydaje, jak się doliczy koszty ubezpieczenia, opłaty itp. to zwykle wychodzi więcej niż, w się na początku wydaje, ale zawsze jest to płatność w aratach rozłożona na dłuższy okres, można ją sobie odliczać od podatku. Ważne jest też jaki się wybierze leasaing. Nie zawsze najlepszy jest najtańszy leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/lea...nszy-gdzie.html Najlepszy leasing trudno wybrać., bo jest wiele czynników, nie tylko opłaty, ale i sposób rozliczania czynszów leasingowych itp.
 13. Dotacji chyba się nie dostaje w sposób bezpośredni na drukarkę 3D tylko na jakiś projekt, inwestycję, który trzeba przygotować, przedstawić, spełnić wszystkie wymogi, a potem dopiero dostaje się pieniądze na zakup niezbędnego sprzętu jak np. drukarki 3d. -------------------- https://podstawyfotografii.wordpress.com/20...a-vivus-opinia/ Mój blog - opinia o pożyczce w Vivus
 14. Raczej nie, bo tu chodzi też o weryfikację danych. Chyba też ustawa tego wymaga. Jak ma iść na czyjeś konto, to na tą osobę powinien być złożony wniosek.
 15. Orel

  Polisolokata

  Są jakieś kancelarie prawne, które się w tym specjalizują, poszukaj w necie.