jakesully

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jakesully

• Ranga
    Początkujący
  1. na co zwracać uwagę tak szczerze to ciężko powiedzieć, sporo zależy od tego, jaki profil działalności prowadzisz? I jakie masz potrzeby. Myślę, zawsze jak ktoś szuka miejsca na swoje biuro zależy mu na tym, żeby nie przepłacać, ale z tego co wiem o MPTI jest to bardzo ciekawy projekt po pierwsze ceny są przystępne, po drugie całe zaplecze i dostęp do nowych innowacyjnych i na pewno to ułatwi pracę. Wiesz przede wszystkim chyba mnie przekonałoby to zaplecze, laboratoria i nowoczesne rozwiązania, nie znam innego miejsca z tak dobrze zapowiadający się zapleczem.
  2. Zgadzam się, szukanie pracy to nie tylko przeglądanie ofert w gazetach czy rozsyłanie CV gdzie się da. Po każdym kierunku można dostać dobrze płatna pracę, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Z tego co słyszę, wiele wartościowych placówek edukacyjnych znajduje się w Warszawie. Ostatnio znajoma wspominała mi o zaletach Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Podobno kształcą humanistów na najwyższym poziomie. A to bardzo istotne, bo wbrew pozorom skończyć studia humanistyczne nie znaczy być prawdziwym humanistą. A w szkole tej kadra to podobno również przedstawiciele Instytutów Polskiej Akademii Nauk. Niepubliczne szkolnictwo w Polsce staje się naprawdę wartościowe.
  3. Z tymi 3% to niestety prawda, ale einstein wykorzystywał podobno tych procent aż 8, więc jest dla nas jakaś szansa ;) Nie ma co się łamać tylko brać za siebie i udoskonalać prawa i lewą półkulę. A szkolenie mozna zrobic w May Agency i to o różnym poziomie czy to 'studenckim' czy biznesowym. Wszystko zalezy od twoich potrzeb. generalnie w życiu wszystko obraca się wokół potrzeb. Jesli masz potrzebe wykorzystywania swojego mózgu tylko w 3% to robisz to podswiadomie. jeżeli chcesz go eksploatowąc bardziej to tworzysz dodatkowe połączenia neuronowe i myslisz co najmniej 5%. Pocieszające.
  4. Mapy mysli to świeta terapia na własne troski. Brzmi dziwnie? Ale co człowiek może zrobic dla siebie lepszego, jesli nie usiąść nad kartką papieru umiejscowić w jej środku problem i szukac za pomoca długopisu i kresek wyjscia z dołka? Ja tak zwykle robię kiedy konwencjonalne formy radzenia sobie z problemem zawodzą. Zawsze jest wyjscie z nawet najgorszej sytuacji, kwestia tylko jego odnalezienia.
  5. Myslę, że ten filmik ci kompleksowo wyjasni czym mapy mysli są Sam dosyc często ich stosuje. Ostatnio miałem egzystencjalną zagwozdkę pt, które studia wybrać, rozrysowałem ten problem i dzięki temu zdecydowanie jestem bliżej rozwiązania niż wcześniej. Przydało się szkolenie z Jarkiem Mateńskim, oj przydało. Mój mózg działa teraz bardziej efektywnie.
  6. Mind Mapping ( pol. dosł. mapowanie myśli ) – szczególny rodzaj notowania pobudzający obie półkule ludzkiego mózgu w przeciwieństwie do tradycyjnego notowania linearnego. Korzystacie z takich form notowania? Planujecie w taki sposób swój dzień, tydzień, miesiąc albo realizację ważnego projektu?
  7. A zdarzyło wam się doświadczyc jakichs nieprzyjemności ze strony kurierów czy poczty polskiej? Podobno jest to na porzadku dziennym, tyle sie o tym czyta i słyszy wszędzie. jakie są wasze doświadczenia?
  8. Owszem, trzeba dostosowywać kuriera dos woich potrzeb, ale nie zawsze mamy na to czas i mozliwosci, dlatego najlepiej mieć jedną sprawdzoną firmę, której nie boimy sie powierzyć naszego zamówienia. Co do tumaczenie mechanizmu działania kalkulatora to warto wejsć na tę strone http://www.ainkurier.pl/cennik i rozgryźć go samemu. Jest prosty jak drut, więc z pewnoscia od razu osoba zainteresowana złapie o co chodzi.
  9. A słyszeliscie o tym, ze ograniczona została liczba miejsca na tym szkoleniu z 300 do 150, bowiem organizatorzy chca aby było ono bardziej kameralne i tym samym prestizowe? Co sądzicie o takim podejściu? W ogóle najwięcej informacji o tym przedsięwzięciu mozna znaleźć tutaj
  10. Z pewnoscia, czytając tego typu literaturę zwrócisz uwage na te aspekty życia, ktore wcześniej nie były przez ciebie zauważane i doceniane. Miałem podobnie, gdy zaczynałem zaczytywanie sie w tego typu książkach. Ale opłacało sie, bo teraz jestem o wiele bardziej świadomym siebie człowiekiem. A ile osób spośrod was planuje w ogóle się na to szkolenie w Wa-Wie wybrac?
  11. Mi się nie zdarzyło, żeby cokolwiek zginęło, ale wielokrotnie czekałem na przesyłkę zdecydowanie za dużo i długo. AIN przyszło na ratunek. Podoba mi sie ich opcja kalkulatorka na stronie. Wybawienie i zbawienie.
  12. Hm, a kiedy dokładnie jest to szkolenie Joe Vitale? To będzie jakaś kontynuacja tego poprzedniego jego wystąpienia? czy jak to sobie organizatorzy wyobrażają, wiesz może? Wszelkie informacje mile widziane :)
  13. Taki banalny przykład przyciągania... praca np. Przez jakiś czas szukałem pracy, nie udawało się nic znaleźć az w pewnym momencie dostałem kilka propozycji i pracy i staży. Było więc w czym wybierac :) Nie wiem na ile to zasługa przyciagania na ile szczęścia na ile moim kompetencji, ale zadziałało :)
  14. Może nie jest to typowy przedsiębiorca, ale na pewno człowiek godny , by poświęcic mu chwilę czasu na refleksję. Podobno zaczynał od zera, a teraz? A teraz jeździ po świecie ze swoimi szkoleniami o tym, jak się wzbogacić w prosty sposób. 26czerwca 2010 bedzie ponownie w Polsce. Co sądzicie na jego temat? Nie wierzę, że o nim nie słyszeliście.
  15. A pewnie, że można wszystko do siebie przyciągnąć? Nie zdarzyło się wam nigdy pomyślec o czymś na tyle intensywnie, żeby sie to w końcu zmaterializowało w rzeczywistości? Oj, ile razy ja tak miałem. Polecam kazdemu zyczeniowe myslenie, bo naprawdę przynosi rezultaty. Przynosi takie same rezultaty jak usmiech na twarzy czyli sympatie ze strony innych i swietne własne samopoczucie. A co do Joe Vitale. Ma facet głowe na karku. Podobały mi się jego wywody w 'Sekrecie'. fajnie, że ponownie do Polski przyjeżdża. Nasz kraj trzeba w tę strone edukowac.