rudzik

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rudzik

 • Ranga
  Początkujący
 1. złota rączka i szukanie zleceń na własną rękę lub przez ogłoszenia. jest roboty w brud
 2. Czy mogę aplikować o pożyczkę w Wonga bez zaświadczenia o dochodach?
 3. Osobiście lepiej pożyczać w firmach, które są od dawna na rynku. To pewność dobrej oferty i żadnych ukrytych kosztów.
 4. dobry alkohol zawsze się sprawdzi
 5. Wonga to jedna z najlepszych ofert na rynku. Poproszę o informację jaki ma koszt kolejna pożyczka poza pierwszą za 10 zł?
 6. Czy lokal przy takiej franczyzie musi być własnością czy może być wynajęty?
 7. A taką placówkę można otworzyć z pomocą środków UE? Przejrzałem ofertę i nie widziałem, aby Nest Bank miał jakiś dedykowany kredyt dla przyszłych franczyzobiorców?
 8. Dziękuję za informację, trochę poczytałem o waszej propozycji. Jeszcze tylko o jedno zapytam. Czy w placówce partnerskiej Nest Banku będę mógł sprzedawać produkty nie będące w ofercie banku?
 9. Na fali popularności Nest Banku myślę nad otworzeniem takiej placówki. Orientuje się ktoś jak wygląda proces otwierania i jakie są warunki?
 10. Taki kredyt możesz dostać w Idea Banku w ramach oferty Kredyt na start https://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus . Kredyt do 100 000 zł – bez zabezpieczenia na majątku, a w dodatku ze wsparciem rządowym.
 11. Najlepszą ofertę jeśli chodzi o finansowanie i ofertę dla firm ma Idea Bank. Oferta kredytów, kont czy lokat jest bardzo szeroka - zarówno dla firm już istniejących czy też nowo otwartych. Warto przejrzeć ich ofertę na https://www.ideabank.pl
 12. Jak to co. Będziesz musiał oddać wszystko + karne odsetki :)
 13. Sam mam księgowość online w Tax Care i nie mam powodów do narzekań. Mam opiekę indywidualnego księgowego w razie potrzeby czy też pełną odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych. Cena takiej usługi też jest atrakcyjna i dlatego właśnie wybrałem taką formę prowadzenia księgowości mojej firmy.
 14. Ja mogę polecić z własnego doświadczenia księgowość online w Tax Care http://taxcare.pl . W ramach abonamentu oferują program księgowy, dzięki któremu łatwo kontroluje się stan rachunkowo-księgowy firmy czy też opiekę indywidualnego księgowego, który doradzi w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości.Do tego można skorzystać z optymalizacji podatkowej i wybrać najwłaściwszą formę opodatkowania.
 15. W lombardzie sie nie opłaca. Lepiej w internecie wystawić za większą kase.