MoziPL

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MoziPL

• Ranga
    Początkujący
  1. Zmieniliśmy trochę stronę startową , komunikaty o błędach i pozytywnych operacjach są dopisane do listy todo. Aktualnie tworzymy kody rabatowe oraz program partnerski. Dzięki za uwagi pozdrawiam Paweł P.
  2. Dziękuję za poświęcenie czasu , po kolei Zamieszczam zrzut ekranu czy dobrze rozumiem Otwarty w sensie podwójnym, zarówno dostępny dla wszystkich, jak i nowo otwarty ta wyszukiwarka musi zostać przeprojektowana, chcemy aby była bardziej interaktywna , do tego dojdzie u góry wybór województw oraz miast ( taki globalny filtr ) , a w samej wyszukiwarce chcemy zamieścić cechy ( proszę zauważyć że dodając produkt do np. samochodów osobowych pojawiają się cechy takie jak marka , rocznik , kolor itp, natomiast dodając produkt do nieruchomości -> mieszkania , pojawiają się takie cechy jak powierzchnia, czynsz itd. Mógłbym prosić o print screena ? oraz o wersję przeglądarki ponieważ zaokrąglenia działają tylko w FF oraz Chrome Powinno to wyglądać tak to także wymaga przebudowy, ale nie chcę tego robić w dynamiczny sposób np przez rozwijanie w lewo, ta kwestia zostaje otwarta - jeśli macie jakieś pomysły lub znacie ciekawe rozwiązania jestem otwarty Poprawione czarne kolory Poprawiony przycisk wyszukiwania na razie to ukryłem ponieważ jest za mało produktów pomyślę nad alternatywą , ale żadnego flasha nie chcę Myślisz że warto dodać opcję ukrywania obrazków , taki widok minimalny, standardowy, rozszerzony ? Nad tym trwała dyskusja już wcześniej z testerami, przegłosowano aktualnie i blank usunąłem Pozdrawiam serdecznie Paweł Plewa
  3. Witam, proszę o ocenę nowego serwisu na którym można zamieszczać produkty, usługi, ogłoszenia, a także dodawać profile firm : Mozi.pl Zasada jest prosta, zakładasz profil, otrzymujesz profil w domenie *.mozi.pl który możesz spersonalizować i dodawać do niego produkty jakie masz na sprzedaż. Wszystko z delikatną nutą społecznościową. Będę wdzięczny za jakiekolwiek uwagi i opinie.