fotobudkapoznan

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fotobudkapoznan

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Smycze i inne tandetne gadżety produkowane w Chinach to już przeżytek. Teraz trzeba szukać bardziej wyszukanych form promocji, aby przyciągnąć do siebie Klienta.
  2. Fotobudka Maopa Poznań to super atrakcja na każdy event, także firmowy. Oczywiście nasza firma mieści się w Poznaniu, ale dojeżdżamy praktycznie w każde miejsce Polski :) Jeżeli masz wśród pracowników sporą grupę ludzi młodych, korzystających z Instagrama to polecamy także nowość na rynku polskim - Instaprinter by Maopa :)
  3. Rodzinne imprezy firmowe to super rozwiązanie. My uczestniczymy w różnego rodzaju firmowych piknikach rodzinnach a nasza fotobudka poznań jest na nich zawsze jedną z głównych atrakcji eventowych.
  4. Ja od zawsze korzysta z Samsunga i nigdy mnie nie zawiódł :)
  5. Polecam rozwiązania Open Source - ja postawiłem sam stronkę opartą o Word Press i jestem bardzo zadowolony :) Jeżeli masz ochotę możesz sobie zajrzeć jaki stronka wyszła - stronka mojej firmy: Fotobudka Poznań
  6. Wiele firm korzysta z nietypowych form promocji. Np. podczas jakiegoś wydarzenia dla swoich Klientów możesz wypróbować fotobudka na event. Dzięki brandowanym wydrukom i jakby nie było niestandardowej formie dotarcia do Klienta sprawiasz, że zabiera on z wydarzenia swoje zwariowane zdjęcia a jednocześnie zabiera Twoją markę na wydruku. Inna atrakcja eventowa jaką oferujemy Klientom biznesowym to Instaprinter - tutaj także mamy do czynienia z brandowanymi wydrukami zdjęć z tym że tutaj źródłem fotek jest serwis społecznościowy Instagram.
  7. Ja mam u siebie w biurze urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet 6700 Premium i bardzo sobie chwalę wszystko w jednym :) Jedynie co to nie warto inwestować w oryginalne tusze bo zamienniki są bardzo dobrej jakości i są dużo tańsze :)
  8. Dofinansowanie z Unii jest najlepszą opcją startu z biznesem. Ja korzystałam z dofinansowania jakie oferują Powiatowe Urzędy Pracy. Można dostać nawet 23 000 zł na start działalności.
  9. Ja jestem kobietą i postawiłam na atrakcje eventowe - w szczególności na wynajem fotobudki oraz wynajem instaprintera i na tych rzeczach staram się robić biznes. Dodatkowo pod szyldem swojej firmy MAOPA - wykonuje przedmioty w technice handmade - ubrania, akcesoria, gadżety, poduszki, przytulaki, maskotki, zabawki i inne. Polecam znaleźć w biznesie równowagę pomiędzy zajęciem dochodowym, a takim które sprawia Ci przyjemność i w którym się sama spełnisz w 100% :)
  10. Witam, Chciałbym Wam przedstawić nasz rodzinny biznes. Któregoś pięknego dnia siedząc przed biurkiem swojego komputera moja żona postanowiła, że ma tego dosyć. Znalazła projekt unijny skierowany na udzielenie dotacji z UE na uruchomienie działalności gospodarczej i się zaczęło... Szukaliśmy pomysłu na co można by było przeznaczyć środki z dotacji. I na którymś z wesel pojawił się fotobudka i okazało się, że to jest właśnie to! Dzisiaj po prawie dwóch latach funkcjonowania na rynku mamy fajnie prosperującą firmę, w której wynajmujemy fotobudkę na przeróżne wydarzenia, ale głównie nastawiamy się na firmowe akcje marketingowe - stąd nasze realizacje chociażby dla takich marek jak West (papierosy), Cortland, Amica i wielu innych. W ramach rozwoju postanowiliśmy zainwestować część przychodu w kolejne urządzenie, które nazwaliśmy Instaprinterem. Urządzenie służy do wyświetlania zdjęć z Instagrama, które zostały oznaczone w serwisie konkretnym hashtagiem, a następnie użytkownicy mogą za pomocą naszego urządzenia wydrukować te fotki, które są dodatkowow okraszone brandingiem Klienta.. Sprawdza się super na wydarzeniach firmowych, konferencjach itp., gdzie firmy nadają danemu wydarzeniu konkretny hashtag. Projekt i wykonanie urządzenia jest całkowicie nasze, co dodatkowo ma wpływ na poziom naszej satysfakcji. Jeżeli komuś spodoba się nasz biznes i będzie zainteresowany naszą usługą zapraszamy serdecznie na naszą stronę www - http://maopa.pl