emesz

Użytkownik
  • Zawartość

35
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O emesz

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Dziś pozycjonowanie to tylko jeden z elementów wpływających na kreowanie wizerunku w internecie i generowanie ruchu na stronie - bo o to przecież chodzi.
  2. Przede wszystkim w marketingu internetowym liczy się naturalność. Aktywne i naturalne sposoby promocji są przyjazne nie tylko potencjalnym klientom, ale i przede wszystkim wyszukiwarce Google.
  3. Ja nie powiem już ile godzin spędziłem na grach online. Jednak już dawno nie grałem, najchętniej w traviania.
  4. Jeżeli patrzysz na biznes w sieci realnie może zainteresuje Cię praca zdalna, która wykorzystuje popularność branży fitness. Jeśli chcesz dołączyć do mojej grupy biznesowej to zapraszam do kontaktu.
  5. Nic dodać nic ująć. Wspaniała branża i model biznesowy. Już od dziś przetestuje ten program partnerski i wyniki pewnie jak zwykle opublikuje na blogu.
  6. emesz

Kursy walut

Dokładnie to pomocna strona. Generalnie Forex to moja pasja i każda witryna, która publikuje aktualne dane jest dobra. Jednocześnie uczulam moich kursantów na to by nie traktowali Forex jako maszynki do zarabiania, ponieważ do tego rynku (dźwignie, loty, płynność) trzeba podchodzić kompleksowo i z pokorą.
  7. Dokaldnie może stworzymy jakąś grupę i zaproponujemy modering?
  8. Szukasz pomysłu na biznes .... ? A może chcesz dorobić do swojej pensji... ?
  9. emesz

Sprzedaż ebooka

Ja również pozdrawiam!
  10. Pamiętaj jednak że otwierając sklep internetowy godzisz się na konkurowanie z ogólnopolskim rynkiem i walczysz o klientów z całej polski. Zacznij od analizy konkurencji w sieci. Zobacz sprzedajesz np telewizory i jeden gość na allegro sprzedaje je (takie same modele) za tyle i tyle a drugi mimo że ma taniej nie ma sprzedaży. Otwórz w dwóch różnych oknach te oferty i zabaw się w grę "odkryj różnicę" Zapisuj wszystko na kartkę. Każdą dostrzeżoną zmianę. Potem dopisz do tych zmian to czy co możesz zrobić na wzór oferty lepszej. Jeśli tylko jest szansa do osiągnięcia jakiegoś warunku rozrysuj drogę osiągnięcia tego warunku i testuj testuj testuj i analizuj oferty.
  11. Dlaczego ciągle myślimy że oszustwem da się coś osiągnąć. Najlepiej by było nic nie robić oszukiwać i oczekiwać rezultatów bez ponoszenia ryzyka. Ja jestem zwolennikiem pracy nad projektami w sieci. Pracy krok po kroku według określonego planu. Nic nie przyspieszając. Oprócz tego tworzę też pewne możliwości (projekty) które potem oferuje. I to uważam za nie tylko biznes ale danie ludziom kompleksowej możliwości na zaistnienie w sieci. Bez obiecanie milionów w tydzień. Jeżeli nie będziemy pracować nad projektami to nawet jak on będzie najbardziej innowacyjny to i tak poniesiemy porażkę.
  12. MLM plus perfumy to trudny temat ponieważ już jest kilka działających struktur. Ja miałem inny pomysł na MLM i możliwe że jak znajdę partnera na Ukrainie - poważnego to się tym zajmę...
  13. Swego czasu myślałem o tym ale rozmawiałem ze specjalistą i jak mu powiedziałem że zamierzam działać w mojej okolicy a moja cała gmina to 25 000 osób to powiedział że raczej koszty zjedzą cały projekt. Co sądzicie o otwieraniu Call Center w takiej lokalizacji. Głównie chodzi o to że okolica skupiona jest na jednym mieście w którym każdy się jakoś odnajduje.
  14. Wydaje mi się że nie musisz wcale rozróżniać cen sklepowych od internetowych. Traktuj to jako dodatkowy kanał po prostu i zobaczysz jak to się będzie układało. Pamiętaj że klient internetowy musi zapłacić również koszty transportu więc de facto płaci więcej mimo że Ty nie podniosłeś ceny. Generalnie to przeanalizuj konkurencję sprzedawców internetowych i zorientuj się w Twojej branży w którym jesteś miejscu. Czy możesz rywalizować ceną czy może jakością czy obsługą. A może będziesz dodatkowo świadczył jakieś inne usługi np doradcze czy inne co stanie się Twoim wyróżnikiem. Przygotowuje kurs o sprzedaży internetowej i tam będzie wszystkie moje doświadczenia ale może zdradzę że aby skutecznie sprzedawać w internecie musisz po prostu uruchomić na tyle swoją kreatywność aby ukazać produkt w jak najbardziej realistycznym kształcie dla klienta. Są na to sposoby. Nie wspominam tutaj o umiejętnie przeprowadzonej do tego kampanii marketingu internetowego - ale to też da się zrobić. Na pytanie czy zakładać sklep internetowy odpowiedź że choćby dla samej analizy WARTO