yona

Użytkownik
  • Zawartość

206
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O yona

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Zgadzam się, na pewno pomogą ale moja firma zawsze korzysta tylko z serwisu martech-hs.pl mobilnego bo są profesjonalni i szybko naprawiają wszelkie usterki nawet jeśli wymaga to zakupu części poza godzinami pracy sklepów
  2. Nie wiem czy każdy serwis jest w stanie naprawić hydraulikę siłową, my korzystaliśmy z serwisu mobilnego działającego 24h na dobę martech-hs.pl i jesteśmy zadowoleni, przyjeżdżają naprawiać awarię w pełni wyposażonym mobilnym warsztatem i są w stanie dostarczyć potrzebne części nawet poza godzinami pracy sklepów
  3. yona

centrum medyczne

Znam tą przychodnię i bardzo sobie ją chwalę ale na szczegółową diagnostykę endometriozy musiałam iśc do szpitala medicover bo tam można zrobić sonovaginografię i są specjaliści id endometriozy na których pomoc mogę liczyć
  4. yona

Swingers

ja też o tym nie słyszałam ale wiem na pewno że zanim się o tym myśleć trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu, ja akurat mam ten problem z głowy bo od kilku lat stosuję tabletki vines, ale wiem że różnie z tym bywa, myślę że sama gumka może się okazać niewystarczająca
  5. yona

Meble do biura

Poza meblami bardzo się jeszcze przydają urządzenia takie jak niszczarka, nam dostarczyła je firma Avarus wraz z sejfem i szafami metalowymi do przechowywania dokumentów
  6. Moi znajomi zainwestowali w mieszkanie na osiedlu apartamenty ostródzka, mam nadzieję że są zadowoleni, osiedle jeszcze się buduje ale już im go zazdroszczę, bo jest położone w bardzo ładnej okolicy
  7. yona

Swingers

Racja! A co z chorobami wenerycznymi? Przynajmniej kobiety powinny papilocare stosować zapobiegawczo żeby nie zakazić się hpv a jeśli już to nastąpiło to na pewno też żel pomoże w leczeniu
  8. yona

centrum medyczne

Nie wiem o jakie konkretnie centrum chodzi, ja zwykle chodzę do konkretnych lekarzy i nie koniecznie są w jednym centrum a badania robię w przychodni normalnie , na nfz. Byłam niedawno też w szpitalu medicover bo potrzebowałam sonovaginografii, tam mają najlepszą diagnostykę i specjalistów od endometriozy
  9. Z tego co wiem to Atal wiele osiedli tam buduje i jest znany z fajnych osiedli które buduje w całej Polsce więc może poszukaj ich osiedli we Wrocławiu
  10. To prawda, ja też wolałbym mieszkać w jakimś dobrze skomunikowanym miejscu. Najlepiej w spokojnej dzielnicy, na Pradze Południe jest osiedle Nowa Grochowska, tam byłoby fajnie zamieszkać
  11. yona

Deweloper

Jeśli o mnie chodzi to zaplanowałam kupić mieszkanie na Jasieniu, wolę spokojniejsze okolice i niższe ceny. Na przykład osiedle Gdańskie Tarasy mi przypadło do gustu, do przystanku miałabym blisko, do obwodnicy też dwa kroki jakbym chciała do pracy dojeżdżać samochodem.
  12. My na przykład jeździmy macanem z salonu Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group , a to dlatego że szukaliśmy odpowiedniego samochodu na firmę i tam dali nam najkorzystniejszą ofertę
  13. Ja też na Mokotowie mam lekarza, ale chodze do niego tylko po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines, jak na razie badania mam wzorcowe i lekarz twierdzi że wystarczy się przebadać raz na rok czy 2 lata
  14. Miałam robione modelowanie z nawilżaniem ust w klinice Artederm w Józefowie i powiem że efekt jest doskonały, na pewno tam wrócę jak będę czuła potrzebę żeby coś poprawić, ceny są przystępna a atmosfera i podejście do pacjentów też super
  15. Moja dr zawsze powtarza że profilaktyka jest najważniejsza, sama się badam często, przynajmniej raz w roku, rodziców też namawiam zawsze, teraz nawet pobrałam im kupony rabatowe na stronie droga do zdrowia, można je pobierać do końca maja