yona

Użytkownik
  • Zawartość

198
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O yona

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Z tego co wiem to Atal wiele osiedli tam buduje i jest znany z fajnych osiedli które buduje w całej Polsce więc może poszukaj ich osiedli we Wrocławiu
  2. To prawda, ja też wolałbym mieszkać w jakimś dobrze skomunikowanym miejscu. Najlepiej w spokojnej dzielnicy, na Pradze Południe jest osiedle Nowa Grochowska, tam byłoby fajnie zamieszkać
  3. yona

Deweloper

Jeśli o mnie chodzi to zaplanowałam kupić mieszkanie na Jasieniu, wolę spokojniejsze okolice i niższe ceny. Na przykład osiedle Gdańskie Tarasy mi przypadło do gustu, do przystanku miałabym blisko, do obwodnicy też dwa kroki jakbym chciała do pracy dojeżdżać samochodem.
  4. My na przykład jeździmy macanem z salonu Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group , a to dlatego że szukaliśmy odpowiedniego samochodu na firmę i tam dali nam najkorzystniejszą ofertę
  5. Ja też na Mokotowie mam lekarza, ale chodze do niego tylko po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines, jak na razie badania mam wzorcowe i lekarz twierdzi że wystarczy się przebadać raz na rok czy 2 lata
  6. Miałam robione modelowanie z nawilżaniem ust w klinice Artederm w Józefowie i powiem że efekt jest doskonały, na pewno tam wrócę jak będę czuła potrzebę żeby coś poprawić, ceny są przystępna a atmosfera i podejście do pacjentów też super
  7. Moja dr zawsze powtarza że profilaktyka jest najważniejsza, sama się badam często, przynajmniej raz w roku, rodziców też namawiam zawsze, teraz nawet pobrałam im kupony rabatowe na stronie droga do zdrowia, można je pobierać do końca maja
  8. Dokładnie! Mieszkań ładnych i atrakcyjnych jest sporo, Atal też buduje w stolicy teraz kilak osiedli a z tego co mi wiadomo maja w ofercie mieszkania z wykończeniem pod klucz co jest bardzo wygodne dla kupujących bo nie muszą się już tym zajmować sami
  9. A to takie info sie przyda wielu osobom, też myślałam żeby kupić mieszkanie na osiedlu Atala bo maja niedrogie i w fajnych lokalizacjach i dać je pod zarząd takiej firmy, miałabym jak spłacac kredyt i nie musiałabym się martwić najemcami
  10. Może od razu kup mieszkanie od Atala z wykończeniem, będzie łatwiej od aranżację kiedy zobaczysz eleganckie wykończenie w kolorach modnych z materiałów jakie sobie wybierzesz
  11. Myślę że na pewno warto, nie wiem tylko czy każdego stac na dom, ja myślałam raczej o jakimś niedrogim mieszkaniu, nowym ale z wykończeniem pod klucz jak to jest u Atala, zalezy mi na tym żeby było już gotowe do zamieszkania po zakupie.
  12. Dokładnie, są dwa sposoby jeśli chodzi o współpracę z firmą Avarus bo można im właśnie zlecać takie niszczenie poufnych dokumentów albo wypożyczyć czy też kupić od nich profesjonalną niszczarkę
  13. Ja nie korzystałam z biura nieruchomości bo chciałam mieszkanie nowe bezpośrednio od dewelopera i zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich bo jest niedrogie i atrakcyjnie zlokalizowane
  14. yona

Sala na wesele

Najbardziej eleganckie miejsce na wesele jakie widziałam to Parisel palace w Klimkach koło Siedlec i Łukowa, byłam tam niedawno na weselu i jeszcze jestem pod wrażeniem dobrej kuchni i tych pięknych pałacowych wnętrz
  15. Myślę że zajazd Hetman pod Lublinem idealne się nadaje na weekendowy wypad w okolice Lublina, miejsce jest naprawdę zadbane, czyste, ceny przystępne a na miejscu można dobrze i niedrogo zjeść