yona

Użytkownik
  • Zawartość

195
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O yona

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. My na przykład jeździmy macanem z salonu Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group , a to dlatego że szukaliśmy odpowiedniego samochodu na firmę i tam dali nam najkorzystniejszą ofertę
  2. Ja też na Mokotowie mam lekarza, ale chodze do niego tylko po recepty na tabletki antykoncepcyjne vines, jak na razie badania mam wzorcowe i lekarz twierdzi że wystarczy się przebadać raz na rok czy 2 lata
  3. Miałam robione modelowanie z nawilżaniem ust w klinice Artederm w Józefowie i powiem że efekt jest doskonały, na pewno tam wrócę jak będę czuła potrzebę żeby coś poprawić, ceny są przystępna a atmosfera i podejście do pacjentów też super
  4. Moja dr zawsze powtarza że profilaktyka jest najważniejsza, sama się badam często, przynajmniej raz w roku, rodziców też namawiam zawsze, teraz nawet pobrałam im kupony rabatowe na stronie droga do zdrowia, można je pobierać do końca maja
  5. Dokładnie! Mieszkań ładnych i atrakcyjnych jest sporo, Atal też buduje w stolicy teraz kilak osiedli a z tego co mi wiadomo maja w ofercie mieszkania z wykończeniem pod klucz co jest bardzo wygodne dla kupujących bo nie muszą się już tym zajmować sami
  6. A to takie info sie przyda wielu osobom, też myślałam żeby kupić mieszkanie na osiedlu Atala bo maja niedrogie i w fajnych lokalizacjach i dać je pod zarząd takiej firmy, miałabym jak spłacac kredyt i nie musiałabym się martwić najemcami
  7. Może od razu kup mieszkanie od Atala z wykończeniem, będzie łatwiej od aranżację kiedy zobaczysz eleganckie wykończenie w kolorach modnych z materiałów jakie sobie wybierzesz
  8. Myślę że na pewno warto, nie wiem tylko czy każdego stac na dom, ja myślałam raczej o jakimś niedrogim mieszkaniu, nowym ale z wykończeniem pod klucz jak to jest u Atala, zalezy mi na tym żeby było już gotowe do zamieszkania po zakupie.
  9. Dokładnie, są dwa sposoby jeśli chodzi o współpracę z firmą Avarus bo można im właśnie zlecać takie niszczenie poufnych dokumentów albo wypożyczyć czy też kupić od nich profesjonalną niszczarkę
  10. Ja nie korzystałam z biura nieruchomości bo chciałam mieszkanie nowe bezpośrednio od dewelopera i zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich bo jest niedrogie i atrakcyjnie zlokalizowane
  11. yona

Sala na wesele

Najbardziej eleganckie miejsce na wesele jakie widziałam to Parisel palace w Klimkach koło Siedlec i Łukowa, byłam tam niedawno na weselu i jeszcze jestem pod wrażeniem dobrej kuchni i tych pięknych pałacowych wnętrz
  12. Myślę że zajazd Hetman pod Lublinem idealne się nadaje na weekendowy wypad w okolice Lublina, miejsce jest naprawdę zadbane, czyste, ceny przystępne a na miejscu można dobrze i niedrogo zjeść
  13. yona

Ślub i wesele

Jeśli planujecie ślub w Lublinie i okolicach to bardzo fajnym miejscem na zorganizowanie wesela jest Zajazd Hetman w Łuszczowie, byliśmy tam niedawno na imprezie integracyjnej, miejsce jest ładnie urządzone a na miejscu jest też bardzo dobra restauracja
  14. yona

Gastronomia

Od czego powinnam zacząć jeśli planuję otwarcie baru? Formalności i lokal już mam praktycznie załatwione.
  15. Na pewno profesjonalne garnki, sprzęty takie jak zmywarki winterhalter, specjalne do gastronomii bo zmywają każdy rodzaj naczyń, są oszczędne i ekologiczne a to ważne w dłuższej perspektywie