yona

Użytkownik
  • Zawartość

192
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O yona

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Moja dr zawsze powtarza że profilaktyka jest najważniejsza, sama się badam często, przynajmniej raz w roku, rodziców też namawiam zawsze, teraz nawet pobrałam im kupony rabatowe na stronie droga do zdrowia, można je pobierać do końca maja
  2. Dokładnie! Mieszkań ładnych i atrakcyjnych jest sporo, Atal też buduje w stolicy teraz kilak osiedli a z tego co mi wiadomo maja w ofercie mieszkania z wykończeniem pod klucz co jest bardzo wygodne dla kupujących bo nie muszą się już tym zajmować sami
  3. A to takie info sie przyda wielu osobom, też myślałam żeby kupić mieszkanie na osiedlu Atala bo maja niedrogie i w fajnych lokalizacjach i dać je pod zarząd takiej firmy, miałabym jak spłacac kredyt i nie musiałabym się martwić najemcami
  4. Może od razu kup mieszkanie od Atala z wykończeniem, będzie łatwiej od aranżację kiedy zobaczysz eleganckie wykończenie w kolorach modnych z materiałów jakie sobie wybierzesz
  5. Myślę że na pewno warto, nie wiem tylko czy każdego stac na dom, ja myślałam raczej o jakimś niedrogim mieszkaniu, nowym ale z wykończeniem pod klucz jak to jest u Atala, zalezy mi na tym żeby było już gotowe do zamieszkania po zakupie.
  6. Dokładnie, są dwa sposoby jeśli chodzi o współpracę z firmą Avarus bo można im właśnie zlecać takie niszczenie poufnych dokumentów albo wypożyczyć czy też kupić od nich profesjonalną niszczarkę
  7. Ja nie korzystałam z biura nieruchomości bo chciałam mieszkanie nowe bezpośrednio od dewelopera i zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich bo jest niedrogie i atrakcyjnie zlokalizowane
  8. yona

Sala na wesele

Najbardziej eleganckie miejsce na wesele jakie widziałam to Parisel palace w Klimkach koło Siedlec i Łukowa, byłam tam niedawno na weselu i jeszcze jestem pod wrażeniem dobrej kuchni i tych pięknych pałacowych wnętrz
  9. Myślę że zajazd Hetman pod Lublinem idealne się nadaje na weekendowy wypad w okolice Lublina, miejsce jest naprawdę zadbane, czyste, ceny przystępne a na miejscu można dobrze i niedrogo zjeść
  10. yona

Ślub i wesele

Jeśli planujecie ślub w Lublinie i okolicach to bardzo fajnym miejscem na zorganizowanie wesela jest Zajazd Hetman w Łuszczowie, byliśmy tam niedawno na imprezie integracyjnej, miejsce jest ładnie urządzone a na miejscu jest też bardzo dobra restauracja
  11. yona

Gastronomia

Od czego powinnam zacząć jeśli planuję otwarcie baru? Formalności i lokal już mam praktycznie załatwione.
  12. Na pewno profesjonalne garnki, sprzęty takie jak zmywarki winterhalter, specjalne do gastronomii bo zmywają każdy rodzaj naczyń, są oszczędne i ekologiczne a to ważne w dłuższej perspektywie
  13. yona

Nieruchomości

Jest tego tyle że zajmuje to sporo czasu, więc lepiej iść do pośrednika albo szukać bezpośrednio od dewelopera w okolicy która Ci odpowiada, jak tak wyszukałam osiedle Oaza Wilanów które mnie interesuje
  14. To prawda, ja bym mogła przygarnąć takie na osiedlu Nowe Miasto Różanka położone nad Odrą we Wrocku, niedaleko Siechnic ale myślę że w bardziej atrakcyjnej okolicy
  15. Jeśli chodzi o domy w tej okolicy to nie bardzo się orientuję ale wiem gdzie są atrakcyjne mieszkania niedaleko bo w Katowicach, zajrzyjcie na osiedle Francuska Park, budują tam już kolejny etap osiedla