yona

Użytkownik
  • Zawartość

212
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O yona

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. yona

Adwokat

A moja przyjaciółka była w podobnej sytuacji. Jej partner chciał jej jeszcze dzieci zabrać. Wiem, że ona znalazła pomoc u adwokata Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie i Kamieniu Pomorskim ma kancelarię. Jak chcesz podam bezpośredni namiar.
  2. yona

Adwokat

Ja znam świetnego prawnika specjalizującego się w sprawach rodzinnych adwokata Łukasza Węgłowskiego, przeprowadził mój rozwód, zajął się też podziałem majątku po rozwodzie i uzyskałam korzystne dla mnie wyroki tylko dzięki niemu
  3. yona

Pompa

Też zdecydowałam się na takie rozwiązanie jak pompa ciepła, mam pompę shizen, typu monoblok. To jest zupełnie bezobsługowe ogrzewanie, a także chłodzenie domu latem bo działa też jak klimatyzacja. Najbardziej chwalę sobie niezależność od cen paliw co w tech chwili ma ogromne znaczenie
  4. yona

Kancelaria

Przy trudnych sprawach rozwodowych niezastąpiona jest pomoc adwokata Łukasza Węgłowskiego, bo pomoże on nie tylko przy samym rozwodzie ale też wywalczy wysokie alimenty, zapewni korzystny podział majątku po rozwodzie oraz pomoże w ustanowieniu opieki nad dziećmi
  5. yona

Adwokat

Może zwróć się do adwokat Barbary Węglowskiej ze Szczecina, ona na pewno pomoże uporać się z tym problemem. Też korzystałam z jej pomocy przy swoim rozwodzie, to bardzo skuteczne ale też empatyczna, dyskretna osoba
  6. yona

Zdrowie

Od jakiegoś czasu przywiązuję większą wagę do badań, zwłaszcza do cytologi bo okazało się że miałam hpv, co prawda teraz już się go pozbyłam dzięki żelowi papilocare ale gdybym zrobiła cytologię później pewnie musiałabym poddać się bardziej radykalnym zabiegom jeśli zmiany wywołane wirusem byłyby większe
  7. Zgadzam się, na pewno pomogą ale moja firma zawsze korzysta tylko z serwisu martech-hs.pl mobilnego bo są profesjonalni i szybko naprawiają wszelkie usterki nawet jeśli wymaga to zakupu części poza godzinami pracy sklepów
  8. Nie wiem czy każdy serwis jest w stanie naprawić hydraulikę siłową, my korzystaliśmy z serwisu mobilnego działającego 24h na dobę martech-hs.pl i jesteśmy zadowoleni, przyjeżdżają naprawiać awarię w pełni wyposażonym mobilnym warsztatem i są w stanie dostarczyć potrzebne części nawet poza godzinami pracy sklepów
  9. yona

centrum medyczne

Znam tą przychodnię i bardzo sobie ją chwalę ale na szczegółową diagnostykę endometriozy musiałam iśc do szpitala medicover bo tam można zrobić sonovaginografię i są specjaliści id endometriozy na których pomoc mogę liczyć
  10. yona

Swingers

ja też o tym nie słyszałam ale wiem na pewno że zanim się o tym myśleć trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu, ja akurat mam ten problem z głowy bo od kilku lat stosuję tabletki vines, ale wiem że różnie z tym bywa, myślę że sama gumka może się okazać niewystarczająca
  11. yona

Meble do biura

Poza meblami bardzo się jeszcze przydają urządzenia takie jak niszczarka, nam dostarczyła je firma Avarus wraz z sejfem i szafami metalowymi do przechowywania dokumentów
  12. Moi znajomi zainwestowali w mieszkanie na osiedlu apartamenty ostródzka, mam nadzieję że są zadowoleni, osiedle jeszcze się buduje ale już im go zazdroszczę, bo jest położone w bardzo ładnej okolicy
  13. yona

Swingers

Racja! A co z chorobami wenerycznymi? Przynajmniej kobiety powinny papilocare stosować zapobiegawczo żeby nie zakazić się hpv a jeśli już to nastąpiło to na pewno też żel pomoże w leczeniu
  14. yona

centrum medyczne

Nie wiem o jakie konkretnie centrum chodzi, ja zwykle chodzę do konkretnych lekarzy i nie koniecznie są w jednym centrum a badania robię w przychodni normalnie , na nfz. Byłam niedawno też w szpitalu medicover bo potrzebowałam sonovaginografii, tam mają najlepszą diagnostykę i specjalistów od endometriozy
  15. Z tego co wiem to Atal wiele osiedli tam buduje i jest znany z fajnych osiedli które buduje w całej Polsce więc może poszukaj ich osiedli we Wrocławiu