michal45

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O michal45

• Ranga
    Początkujący
  1. Myślę, że taki warsztat to świetny pomysł, ale poza naprawą czy zwykłymi przeglądami, warto zainteresować się renowacją zabytkowych w tym przypadku motocykli. Sprawdź jak to wyszło tutaj www.kris-cars.eu.
  2. Żeby zaopatrzyć się w narzędzia niezbędne do stworzenia udanej imprezy firmowej, to warto zajrzeć na www.kidzone.com.pl.
  3. Jeżeli chodzi o biuro księgowe, to zachęcałbym do korzystania z usług www.libree.pl. Jeśli nie lubicie robić czegoś tysiąc razy, w takim razie to biuro jest dla Was rozwiązaniem.
  4. Ja również myślałem nad wyjazdem do Francji, ale jest kłopot z językiem, mam zamiar się podszkolić, co prawda na razie znalazłem taki www.klubjezykowy.com kurs językowy, ale z tego co słyszałem Francuzi nie bardzo lubią jak się mówi do nich po angielsku :/
  5. Obsługi prawne dla przedsiębiorstw jak i również dla klientów indywidualnych prowadzi kancelaria www.jp-adwokaci.pl.
  6. Czy to w Łebie, czy na Kubie, polecam zabrać ze sobą latającego drona, który pomoże wam zwiedzać znacznie większe obszary, a zwłaszcza te niedostępne dla człowieka. Co powiecie o tej stronce z dronami www.flydron.pl?