bushi

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bushi

 • Ranga
  Początkujący
 1. Czy ja wiem, czy pic na wodę, jak ktoś uprawia sport to dobrze jest brać jakiś suplement, bo stawy są obciążone. Szczególnie wyczynowcy, nieraz mają kilkanaście lat intensywnego trenowania, a potem po zakończeniu kariery im siada wszystko po kolei. Ja brałem arthreo-free z activlab jak trenowałem, tam jest w składzie wit. c i lukozaminy i cośtam jeszcze, co jest potrzebne do odbudowy chrząstki stawowej. Ale jedzenie galaretek swoją drogą, też jest dobre ;)
 2. Biznes teraz musi się wstrzelić w niszę, żeby to wypaliło, bo konkurencja praktycznie wszędzie jest ogromna, np. w usługach trudno znaleźć niezagospodarowaną dziedzinę. Można iść na etat i powoli rozkręcać coś swojego,a jak to wypali - zrezygnować z ciepłej posadki. Z drugiej strony też na początku kariery lepiej się uczyć na czyichś błędach i podpatrzyć, co nie działa w danej firmie, więc lepiej posiedzieć na etacie, uczyć się i obserwować ;)
 3. Sprzedażowa - adwordsy, wizerunkowa - social media.
 4. Klimatyzacja to przyjemna sprawa, ale też śre Przede wszystkim od czasu do czasu trzeba przeczyścić, bo w przeciwnym razie inhaluje się tym całym syfem, który się w niej zbiera.
 5. Punkt obsługi klienta to pewnym sensie wizytówka firmy, więc nie szukałbym oszczędności przy zakupie.
 6. I wyposażenie wyposażeniu nie równe, bo topowe marki też potrafią zawyżyć cenę i to sporo.
 7. SPA to chyba coraz popularniejszy sposób spędzania czasu, bo ciągle mnie bombardują takie oferty.
 8. Napisz za jakiś czas, jak wam się spodobało wprowadzenie elektronicznego systemu monitorowania czasu pracy. Ciekaw jestem waszej opinii.
 9. Bardzo dużo spotkań biznesowych umawia się w restauracjach. Tak jest na całym świecie i nie ma w tym nic złego - niektórzy wolą spotykać się na "neutralnym" gruncie.
 10. No i ze względów estetycznych ciekawe, po prostu dobrze się prezentuje.
 11. Niestety to jest bardzo ciężka praca i nie dla każdego - trzeba mieć nie tylko dużą odporność fizyczną ale i psychiczną.
 12. Żeby powiedzieć, czy lepiej wybudować dom czy kupić mieszkanie to najpierw trzeba policzyć. Bo nie w każdym mieście mieszkanie będzie się bardziej opłacało - zresztą ludzie mają różne preferencje, jedni woleliby na pewno dom.
 13. Właśnie cały sęk w tym, że trudno wybrać. Bo oferta jest szeroka, tylko z jakością wykonania różnie bywa. Ja do listy zaufanych mogę dorzucić tę drukarnię, bo o ile znam tańsze, to kiedy trzeba wydrukować coś, czym będzie można się pochwalić przed klientem, to w tym przypadku mam pewność, że jakość będzie odpowiednia.