r3bad0w

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O r3bad0w

 • Ranga
  Początkujący
 1. Pomysł na biznes z możliwością natychmiastowej współpracy!! Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN Na każdy ze sprzętów kupionych na aukcji zaoferuję swoją ofertę żebyście mogli zarobić wtedy osobiście zajmuję się transportem a za towar płace przelewem.
 2. Pomysł na biznes z możliwością natychmiastowej współpracy!! Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN Na każdy ze sprzętów kupionych na aukcji zaoferuję swoją ofertę żebyście mogli zarobić wtedy osobiście zajmuję się transportem a za towar płace przelewem.
 3. Kupuj online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek polecam sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. Aukcji szukaj na ronta.pl a sprzedawaj lokalnie najlepiej na olx bez prowizji. Z czasem możesz pomyśleć o większych maszynach typu tokarki, piły formatowe czy pojazdy typu minikoparki, wózki widłowe.
 4. Krótko i na temat, serwis dla ludzi rozpoczynających lub szukających pomysłu na biznes. Ronta.pl - Europejskie licytacje komornicze online. W ofercie serwisu znajdują się towary z likwidacji firm, sprzęt poleasingowy, zajęcia komornicze, bankructwa, upadłości itd. Najłatwiejsza metoda na zdobycie, maszyn, urządzeń, pojazdów, towaru, mebli do firmy w okazyjnych cenach. Codziennie nowe oferty ze wszystkich branż. Każdy znajdzie coś dla siebie.