kasha72

Użytkownik
  • Zawartość

198
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kasha72

• Ranga
    Ekspert
  1. Na targach faktycznie można pozyskać wielu Klientów :) Ale na takie targi też się trzeba dobrze przygotować - wiadomo, stoisko, gadżety, ale też sporo materiałów promocyjnych, takich jak np. ulotki,katalogi produktowe itp. Takie materiały muszą oczywiście dobrze się prezentować :) My zamawiamy zawsze ze sprawdzonej drukarni (Labcreation), bo zależy nam na dobrym wizerunku, dlatego takie materiały dopracowujemy na tip top :)
  2. Zdecydowanie tak. Jednak forma reklamy, jaką są wizytówki, ulotki, katalogi produktowe - to jednak pewnego rodzaju podstawa. My sporo takich materiałów reklamowych wykorzystujemy na co dzień. Wydruki zamawiamy z drukarni http://drukowanieulotek.pl, którą mamy już od lat sprawdzoną, bo zależy nam na wysokiej jakości. Jak Cię widzą - tak Cię piszą. :)
  3. kasha72

budowa domu

Budowa domu jednorodzinnego to jak widać duże wyzwanie, na które się składa mnóstwo mniejszych i większych decyzji. Niestety laikowi trudno się w tym wszystkim odnaleźć, ale jak się ma sprawdzoną ekipę budowlaną, to wszystko idzie łatwiej :) Grunt to wybór dobrej ekipy, która pomoże w budowie, a nie będzie przysłowiową kulą u nogi :)
  4. Moim zdaniem nawet budownictwo energooszczędne jest trochę zbyt rzadkie. Choć budowa domów energooszczędnych Warszawa jest chyba coraz częstsza, to w innych miastach, a zwłaszcza mniejszych miasteczkach, wciąż się buduje byle jak najtaniej. Na szczęście świadomość w tym zakresie rośnie, a firmy, które się w takim budownictwie specjalizują, np. Espiro Property, mają coraz bardziej przystępne ceny :)
  5. Sprzęt na konferencje to bardzo ważny aspekt każdego wydarzenia tego typu. W grę czasem wchodzą rozbudowane systemy - projektory, ekrany, kamery, nagłośnienie itp. Warto mieć w tym temacie sprawdzonego kontrahenta :)
  6. Buty na wesele powinny być przede wszystkim wygodne :) Ja mam takie jedne buty Clarks, które są moimi dyżurnymi butami weselnymi, zawsze bawię się w nich do samego rana :)
  7. A zakładacie do pracy sneakersy, np. buty nike? Czy dresscode Wam to uniemożliwia i nie macie takiej możliwości?
  8. Polecam sprawdzić stronę http://www.klinikasfera.pl/ - dr Migała z tej kliniki jest bez dwóch zdań godny rekomendacji. Ma wiele lat doświadczenia i świetne, mądre podejście do pacjentek. Spektrum zabiegów jest naprawdę olbrzymie, wszystko zależy od potrzeb danej pacjentki czy pacjenta :)
  9. kasha72

budowa domu

Budowa domu jednorodzinnego potrafi oczywiście sporo "pociągnąć", ale grunt, aby było to wymierne. Czasem się przepłaca z niewiedzy. Nam w wielu wyborach pomogła ekipa Espiro Property, czyli firma budowlana, która dom budowała. Swoją wiedzą i doświadczeniem wsparli nas nie jeden raz :) Myślę, że sporo kasy w ten sposób zaoszczędziliśmy.
  10. Hmm, no nie wiem, nie wiem. U mnie na balkonie myślę, że sprawdzą się duże donice Kama Flower, mają ponad 120 cm wysokości, do tego drzewko, więc coś to na pewno da :) Ale wiadomo, że aby się całkiem wysłonić, to trzeba by więcej zaangażować środków :)
  11. kasha72

praca za granicą

A czy wybierając pracę bierzecie może pod uwagę różne profity? Np. takie jak świadczenia rodzinne w Niemczech np. Kindergeld ?
  12. Sporo różnych ogłoszeń o pracy za granicą znajdziecie na stronie http://www.punktpracy.pl/niemcy-oferty-pracy, np. z Niemiec ale też z Holandii są publikowane.
  13. kasha72

Zakupy

Jeśli chodzi o sklepy online z ubraniami, to ostatnio odkryłam bardzo fajny z odzieżą ze skóry - http://luman.pl/. Polecam, bo mają super wybór kurtek skórzanych i nie tylko, a jakość jest naprawdę top of the top :)
  14. Bardzo lubię tę markę i też kupuję, zamawiam sobie z internetu najczęściej. Wiadomo, że marka nie gwarantuje super jakości, ale są przypadki, jak Clarks, gdzie faktycznie można być pewnym, że buty będą naprawdę dobrze służyć.
  15. Wiecie co, warto pamiętać, że praca jest ciężka, ale jak ktoś zna język, to może zarobić pieniądze, które w Polsce często są nieosiągalne niestety. No i są różne świadczenia rodzinne w Niemczech np. Kindergeld.