miki789

Użytkownik
  • Zawartość

125
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Po ogłoszeniu zarysów polskiego Nowego Ładu zgłosiłem się na konsultacje do https://drozd.biz/, żeby obgadać potencjał optymalizacji podatkowej i przyznam, że zaskoczyły mnie możliwości i to, jak wiele ludzi się zdecydowało na ten krok. Nie ma innego wyjścia. U nas przedsiębiorców się po prostu okrada, ale też społeczeństwo się okrada przez brak inwestycji.
  2. Nowy Ład pozamiata przedsiębiorczość w Polsce na kolejne dziesięciolecia i już ludzie się masowo wynoszą. Nawet umowy o dzieło nie podpiszesz teraz z mniejszym podwykonawcą, bo trzeba w strasznym ZUS rejestrować. Przestał mi się zamordyzm podobać i przeniosłem interesy w formacie LTD i jest naprawdę wzorowa obsługa księgowa przez https://drozd.biz/. Normalnie działasz, nikt tego nie sprawdza w rzeczywistości.
  3. Nie musisz nawet stawiać się osobiście w UK przy rejestracji spółki. Wystarczy delegowanie w https://drozd.biz/ i masz spokój. Kwota wolna, lepsza emerytura, komfort współpracy z urzędnikami, po prostu spokój, nawet pomimo Brexitu. UK się z czasem naprawi, ale w Polsce lepiej już nie będzie nigdy. Nowy Ład to pokazuje. Specjalista, który się całe życie uczył w Polsce nie ma po prostu szans.
  4. Jakie macie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu kredytów frankowych i czy to w ogóle ma praktyczny sens, czy da się coś rozwiązać dla kredytobiorcy? Bardzo mi zależy na odpowiedziach ludzi ogarniętych w temacie.
  5. Cześć, firma mi się trochę rozwinęła, konkretnie spółka i szukam kancelarii, w której zlecę kilka spraw. Jak macie namiary na dobrego adwokata to bardzo proszę o kontakt.
  6. Mi koleżanka podesłała namiar na grupę Cheap & Fashion i faktycznie się okazuje, że można ciekawe ubrania w niezłych cenach kupić. W sprzedaży mają sporo produktów różnych znanych marek więc jest okazja do tego, by coś wybrać dla siebie i zaoszczędzić w stosunku do sklepów internetowych, gdzie ceny są faktycznie dużo wyższe. Więc to taka kwestia, którą warto będzie mieć na uwadze jak będziesz coś wybierał dla siebie.
  7. miki789

Leasing

NA pewno to co oferuje carleasepolska.pl/ wypada super, bo firma pozadealerska więc jest spore zróżnicowane na pojazdach. Pod tym kątem wypada to faktycznie super, można na tą ich ofertę liczyć i przygotowywana jest zawsze tak, że będzie spełniać oczekiwania potencjalnego klienta.
  8. Ja pod kątem stomatologii estetycznej mogę polecić usługi jakie oferuje doktor Maciej Drosd (www.drosd.pl). Świetny specjalista, przyjeżdżałam do niego z Wejherowa i dzięki niemu mam faktycznie kompletnie odmieniony uśmiech. Jeśli szukacie dobrego specjalisty, który zajmie się przygotowaniem indywidualnej metamorfozy uśmiechu to zdecydowanie na jego pomoc będzie można liczyć.
  9. W Toruniu na pewno w na ulicy Ugory działa doktor Drosd który typowo zajmuje się stomatologią estetyczną, tak więc jak zmagasz się z jakimiś niedoskonałościami jeśli chodzi o uśmiech to zdecydowanie ta propozycja świetnie się sprawdzi i warto do niego zajrzeć. Ogólnie jego możliwości i wykonane metamorfozy można też zobaczyć na stronie www.drosd.pl.
  10. Może ktoś z Was miał do czynienia z sodowaniem zamiast z piaskowaniem i wie jak się to sprawdza i po jaką ewentualnie w tym zakresie warto sięgnąć? Mam maszynę do piaskowania, ale rozwinąłbym jakoś zakres usług pod tym katem, może udoskonalił nieco funkcjonowanie i efektywność oczyszczenia więc jeśli soda się dobrze sprawdza to może bym postawił na taką maszynę.
  11. Już od kilku osób słyszałem pochwały na temat oczyszczania sodą zniszczonych powierzchni i tak się zastanawiam czy do firmy nie kupić takiej maszyny. Często robimy zlecenia remontowe na budynkach różnych i stosujemy zazwyczaj piaskowanie. Jak ktoś z Was miał do czynienia z oczyszczaniem sodą i jest w stanie jakaś sensowną maszynę zaproponować to dajcie znać.
  12. Szukam firmy, która będzie w stanie zorganizować transport materiałów wykończeniowych z Hiszpanii do Polski. Jeśli ewentualnie możecie coś w tym kierunku polecić, macie jakąś sprawdzoną firmę, którą jesteście w stanie podpowiedzieć, zaproponować to dawajcie znać, chętnie skorzystam z porad, bo nie chce też usługodawcy takiego wybierać całkowicie w ciemno.
  13. Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty i przeprowadzki na międzynarodowych trasach. Potrzebuje firmy, która będzie w stanie ogarnąć przewóz na tereny Zachodniej Francji więc kogoś z doświadczeniem i dobrą flotą pojazdów, kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć. Dajcie propozycje w jakim tutaj iść ewentualnie kierunku.
  14. Wybór odpowiedniej instalacji to jedna kwestia jeśli chodzi o sieć LAN i osprzęt do jej stworzenia. Do tego musisz mieć także kogoś kto będzie w stanie to wszystko zmontować, połączyć i stworzyć całość, tak żę sieć będzie dobrze funkcjonowała. Jeśli chodzi o zakup potrzebnych elementów wyposażenia to na pewno będzie można liczyć na to co w ofercie ma sklep anteny24.pl. Specjalizują się w tej branży i mają kompleksowych wybór sprzętu.
  15. miki789

Spółka LTD

Nie mam złudzeń. Policzyłem, ile stratę po Nowym Ładzie to wychodzi ponad 3000 złotych miesięcznie. W takiej sytuacji opłaca się zamknąć wszystko w kraju i optymalizować ubezpieczenia społeczne za granicą. Będzie kryzys, właściwie już jest. Co się dzieje w sklepach, jaka inflacja, jakie prawo podatkowe. Kraj dla desperatów, a nie ludzi przedsiębiorczych. Można się w prosty sposób wynieść, dzięki https://drozd.biz/, a robią świetną robotę od wielu lat i są na miejscu w UK.