miki789

Użytkownik
  • Zawartość

21
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Początkujący
  1. Od prawa pracy w Poznaniu masz kancelarię grzybkowskiguzek pl. Rozwiązali jeden spór z ZUS u mnie, który mógłby mnie kosztować spory majątek, gdyby wyszło inaczej. O szczegółach nie chcę pisać, bo wolę pozostać anonimowy. Chodziłem na konsultacje do różnych kancelarii, ale ta mnie od razu jakoś przekonała. Pierwsze wrażenie pozytywne i dalej już poszło.
  2. Jest dobra profesjonalna firma na stronie gut-rachunkowosc.pl co do księgowości. Współpracuję z nimi już chyba 3 rok i nigdy nie było problemów. Dobrze prowadzone księgowanie, bez błędów, bez jakiejś fuszerki, można się zawsze do nich dodzwonić, tak samo kontakt mailowy jest sprawny, bez długiego czekana na informację zwrotną.
  3. Zadowolony jestem z pieniędzy jakie wynegocjowali dla mnie ludzie z Sos Bphc za mój wypadek w pracy. Jak na moje to było dość szybko i zwiewnie ale 15 mc odbębniłem. Fakt jest taki, że pełni sił i pełnej sprawności w nodze mi to nie zwróci ale sporo straciłem siedząc w domu i później się lecząc więc długi robią się same po takim czasie a tak przynajmniej miałem prywatne leczenie i pieniądze na powrót do normalności .
  4. Można sobie pomóc różnymi kalkulatorami i porównywarkami pożyczek. Ja ostatnio składałem wniosek z poziomu porównywarki na sowafinansowa.pl. To jest o tyle wygodne że w jednym miejscu masz zestawienie kilkudziesięciu różnych ofert i po prostu bierzesz to co ci najbardziej pasuje. Przy wniosku online te pieniądze przychodzą bardzo szybko, ja czekałem tak do godziny.
  5. Gdzie w Krakowie znajdę takie miejsce za rozsądną cenę potrzebuje wynająć taki magazyn na miesiąc
  6. Do zorganizowania konferencji to mogę doradzić Ludwinkę. Mają wszystko, od A do Z, od restauracji, przez hotel, po wielką salę bankietową nawet dla 300 osób. Miły i konkretny kontakt z właścicielem można wszystko obgadać, dopytać, znają się na temacie, mają doświadczenie w organizowaniu takich wydarzeń i to się czuje.
  7. Prowadzę restaurację z menu prozdrowotnym, ekologicznym. Skupiam się na klientach premium, a także na żywności z najwyższej półki. Teraz testuję z dużym powodzeniem jajka owsiane od Braci Grotek. Ciekawe rozwiązanie, jajka bardzo smaczne, dość nietypowe w smaku, duże. Zbieram sporo pozytywnych opinii. Przyznam, że często zdarza się stanie w kolejce. Jajka w branży gastronomicznej schodzą. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że warto w podobne nowości inwestowa
  8. Jednak przy zdradzie to trzeba mieć porządny materiał dowodowy dla sądu żeby rozwód faktycznie był zasądzony z winy jednej ze stron. Na piękne oczy nikt nie uwierzy, że ta czy ten mieli romans. Polecam agencję detektywistyczną ze strony detektywhusarski.pl i p. Husarskiego. Znają się na temacie, działają po cichu, ale skrupulatnie. Mój ex został przyłapany na tak gorącym uczynku że jeszcze do dzisiaj go chyba parzy....
  9. Można z agencji pracy skorzystać jak są braki kadrowe w firmie. Nam taka współpraca się zwraca. Myśmy się na Worksol zdecydowali już jakiś czas temu, można u nich zwłaszcza liczyć na pracowników z Ukrainy, pomagają w legalnym zatrudnieniu, znają specyfikę pracy obcokrajowców w Polsce.
  10. A może zobacz sobie takie jagody: fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-swieze-jagody. Dla mnie bomba, super nam to wyszło w firmowej kuchni. Mamy w korpo miejsce wydzielone do przygotowywania posiłków i do tej pory były tam puste białe ściany – ani to estetyczne ani funkcjonalne bo się po prostu łatwo brudziły.
  11. Organizuję od czasu do czasu szkolenia i konferencje stacjonarne. Naklejki, teczki, jakieś dodatki promocyjne zlecałem zawsze w viperprint.pl. Mam w sumie po sąsiedzku, bo działają w Częstochowie. Super drukarnia moim zdaniem. Ogarniają temat. Obsługa klienta rewelacyjna i sporo są w stanie podpowiedzieć, żeby zwiększyć jakość materiałów reklamowych. Do wydruku nigdy się nie czepiałem, a raczej jestem wymagającym człowiekiem. Na tworzywach sztucznych świetnie im wychodzą wydruki, więc jak organizujesz jakieś akcje premium dla klientów to idealnie.
  12. Parę dni temu pierwszy raz kupowałem z Maxi Pizza i smakowała ;) W sumie najbardziej byłem szczęśliwy że tak szybko dowieźli bo głodny już byłem sakramencko, także to też na pewno wpłynęło na pozytywny odbiór smaku :) Na stronie maxipizza.pl można ich menu sprawdzić i kontakty na lokale.
  13. Świetną stronę sklepu online zrobił mi Litenet, nie mam problemów, stronka z dobrym hostingiem, bezawaryjna, radzi sobie z większym ruchem. Oby tak dalej. Sam projekt taki jak oczekiwałem, jasny, czytelny, klient nie musi się przebijać przez miliony kategorii żeby znaleźć ten produkt jakiego szuka.
  14. Na włosy dużo preparatów robi Noble Health, mają naturalne dermokosmetyki i suplementy, nie jakąś ciężką chemię. Sama ostatnio zaczęłam kupować ich „gumisie” z biotyną, w dwóch takich misiach jest pięćset procent dziennej normy, także dawka porządna ;-)
  15. Teraz sobie sam szukam OC i tak przeglądam różne opcje. Najbliższy jestem temu, żeby sobie wybrać najniższe składki jakie mi wyliczyli w porównywarce najtaniejuagenta.pl. Długo to nie zajęło, w parę minut wypełniłem wszystkie dane i dostałem raport ze składkami w poszczególnych towarzystwach.