miki789

Użytkownik
  • Zawartość

76
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Dziewczyny! Gdzie kupujecie ubrania w sieci, jakie sklepy polecacie. Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone marki, które możecie polecić to dajcie znać. Szukam jakiegoś sklepu, gdzie faktycznie będzie można coś sensownego trafić i ubrania będą w dobrej cenie. Jak ewentualnie możecie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać, chętnie skorzystam z podpowiedzi.
  2. Może polecicie jakiś sklep z fajnymi ubraniami w sieci? Teoretycznie tego masa jest, ale trudno coś samemu w ciemno wybrać. Jeśli macie jakiś swój sprawdzony sklep, gdzie wiadomo, że ubrania ładnie wyglądają, dodatkowo można je trafić w sensownych cenach to dajcie znać, chętnie z podpowiedzi w tym zakresie skorzystam.
  3. Kilka transportów organizowałem za pośrednictwem Daf – trans i ogólnie byłem zawsze zadowolony. Firma ma sprawnych spedytorów, którzy radzą sobie bardzo dobrze z organizacja transportu więc faktycznie terminowo wszystko idzie i można liczyć na to, że również transport będzie docierał w pełni bepiecznie.
  4. Jak chcesz przetestować firmę pod kątem wrażliwości na ataki to możesz się skontaktować z Exabytes Bardzo profesjonalne podejście do ochrony wrażliwych danych. Nawet weryfikacja czasu pracy personelu wchodzi w grę, lepsze podejście do rozwoju informatycznego. Przydatna usługa i to bardzo, szczególnie w czasach, kiedy ten, kto może się automatyzuje.
  5. Może ktoś z Was jest po badaniach skuteczności produktów biobójczych i procesie ich rejestracji. Jeśli macie jakąś firmę sprawdzoną, która się tym zajmuje i możecie zaproponować pomoc w tym zakresie, jeśli chodzi o dobranie takiej firmy to dawajcie znać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi w tym zakresie.
  6. Chcę zarejestrować i wprowadzić do sprzedaży produkty biobójcze. Tylko wcześniej oczywiście trzeba wszystkie badania zrobić i zgromadzić potrzebną dokumentację i właśnie w tym zakresie szukam pomocy. Szukam kogoś kto dobrze zna temat i może zagwarantować pomoc. Jeśli jesteście w stanie coś zaproponować to dajcie znać.
  7. Osobiście z mojego doświadczenia mogę polecić ofertę ITMarka – profesjonalna obsługa informatyczna firm, od jakiegoś czasu mamy przyjemność współpracować i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze profesjonalne podejście i szukanie indywidualnie dopasowanych do firmy rozwiązań. Udało się im wdrożyć kilka rozwiązań, które usprawniły nam działalność.
  8. miki789

Rozwód

Polecam Pana Tomasza Anioła z Poznania z Jasielskiej. Świetny detektyw, nie tylko profesjonalista, ale też z profesjonalnym podejściem do klienta, można faktycznie liczyć kompleksowo na jego pomoc i doradztwo co i jak rozwiązać, by zebrać dobre materiały i potem z nich skorzystać tak jak należy.
  9. Exabytes może w Warszawie do opieki informatycznej? Miałem z nimi dobre doświadczenia, ale firmę przez wirusa musiałem zamknąć. Bardzo mi pomogli, nawet pod koniec pozamykać kwestie z bezpieczeństwem danych, inwentaryzacja, kontrola komputerów, żeby sprzedać później. Rozwiązują sporo nietypowych i typowych problemów, więc doradzam.
  10. Exabytes może w Warszawie do opieki informatycznej? Miałem z nimi dobre doświadczenia, ale firmę przez wirusa musiałem zamknąć. Bardzo mi pomogli, nawet pod koniec pozamykać kwestie z bezpieczeństwem danych, inwentaryzacja, kontrola komputerów, żeby sprzedać później. Rozwiązują sporo nietypowych i typowych problemów, więc doradzam.
  11. Szukam dobrego preparatu wspierającego potencje, który będzie można kupić na receptę bez wychodzenia z domu. Jak macie panowie coś co stosujecie i faktycznie z czystym sumieniem możecie polecić to będę wdzięczny i czekam na podpowiedzi.
  12. Fajne fronty bez uchwytów mam z polecenia Luvio w meblach kuchennych. Dogadywałem aranżację właśnie przestrzeni w kuchni, jadalni, mam fajne połączenie i cały system organizacji. Mają bardzo duże doświadczenie w tworzeniu mebli do małych kuchni. Tutaj zdecydowanie polecam.
  13. Ja dużo używanych rzeczy sprzedaje i najczęściej obecnie kupca znajduje przez masblok pl. Natomiast zawsze wstawiam na różne serwisy i tak jak porównuje to właśnie tam najwięcej mam sprzedanych rzeczy w ostatnim czasie więc faktycznie ten serwis u mnie w ocenach wypada dobrze.
  14. Jeden z lepszych skupów w okolicach Warszawy najlepszyskupaut pl ale dojeżdżają chyba do dowolnego regionu kraju. Musisz na spokojnie dopytać. Opłacalne stawki. Im bardziej zadbany samochód, tym oczywiście więcej dostaniesz. Nie kombinują przesadnie i widać, że ludzie ogarnięci w temacie. Wyceny bardzo szybkie, nawet w porach typowo nocnych, więc z dnia na dzień można się właściwie umówić z konsultantem. To mnie tez w dużym stopniu przekonało.
  15. Zdecydowanie jeśli brać pod uwagę ofertę firmy Megis to można na nich liczyć. Bardzo dobrze przygotowane propozycje mebli w ofercie a jednocześnie właśnie można pod zamówienie. Mam od nich stół wykonany idealnie pod mój rozmiar, solidne wykonanie, całościowo się też bardzo dobrze prezentuje więc mogę ich polecić.