miki789

Użytkownik
  • Zawartość

58
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Działam w branży, gdzie trudno o terminowe opłacanie faktur, a jednak leci kasa spora czasami, więc nawiązałem dłuższą współpracę z kancelarią Jarosława Kamińskiego z Warszawy, żeby właśnie ten motyw zoptymalizować. Przyznam, że większa część płatności się realizuje po wysłaniu maila od kancelarii :) Opłaca się ponieść pewne koszty.
  2. Mam sklep z produktami ekologicznymi, spożywka. Poszedł rebranding w tamtym roku razem ze zmianą ekspozycji. Postawiłem na kartonowe opakowania premium, bardziej przemyślane pod kątem designu. Projektowanie i produkcję zlecałem w https://temat.com.pl/ i do tej pory zamawiam. Serie po 500 sztuk i więcej wykonują terminowo, więc tutaj pozytywnie.
  3. Ostatnio chcieliśmy właśnie takie pudełka z firmowym logo i napisem zrobić i się okazało, że całkiem sporo firm się tym zajmuje więc ze znalezieniem wykonawcy nie mieliśmy wielkiego problemu. Ostatecznie skorzystaliśmy z oferty przygotowanej przez https://temat.com.pl/ i mogę powiedzieć, że to był dobry kierunek. Nadruk na opakowaniach zgodny z nowoczesnym podejściem marketingowym, karton mocny. Doradztwo od samego początku i skupienie na rozpoznaniu potrzeb klienta.
  4. My jak chcieliśmy zorganizować firmową imprezę to korzystaliśmy z oferty Agencji Power (www.agencjapower.pl) Maja swoje sprawdzone miejsca, w których organizują imprezy więc można na nich liczyć jeśli chodzi o jakąś inicjatywę. Jak sam nie bardzo wiesz w jakim iść kierunku jeśli chodzi o taką imprezę to próbuj z nimi porozmawiać. Świetni ludzie z energia tam pracują więc można liczyć na taką imprezę, z której uczestnicy będą zadowoleni.
  5. Z mojej strony polecam drukarnie Comers wydruki szybko gotowe, dodatkowo blisko firmy więc na szybko można coś zamówić.
  6. Jeśli chodzi o bannery, rollupy to mamy sprawdzoną drukarnie Comers . Już wiele zleceń dla nas realizowali i wszystko zawsze sprawnie, jakościowo na wysokim poziomie, tak więc możemy ich ofertę zdecydowanie polecić.
  7. Inspiracje, ciągle nowe znajdziesz na (https://www.facebook.com/MiddaBielsko/) - bardzo fajny i pomysłowy profil. Co jakiś czas zaglądam i bardzo podobają mi się inspiracje. Korzystam i sama przygotowuje potrawy z ich pomysłu.
  8. Ja zdecydowałam się na kuchnie na wymiar od ZOV Kuchnie. To co mogę powiedzieć, to fakt, że projektanci mega przykładają się do projektu. Jest on dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niestety w mojej małej kuchence klasyczne meble totalnie odpadają, a tutaj mam idealnie wykorzystaną przestrzeń i całość naprawdę fajnie się prezentuje.
  9. Czy dochodzenie roszczeń z tytułu kredytu frankowego jest w ogóle możliwe w aktualnym standardzie prawnym? Do kogo ewentualnie na konsultacje w tej materii na terenie Poznania?
  10. Czy znacie w Poznaniu dobrego prawnika, który jest w stanie pomóc wynegocjować układ z pracodawcą. Niestety zwolniono mnie bezprawnie, mam sporo dowodów na to, ze powinienem jeszcze dostać dodatkowe pieniądze od pracodawcy, ale nie wiem sam, jak się za to zabrać, krótko mówiąc.
  11. Jeśli wystawiasz jakieś rachunki czy faktury to trzeba też zadbać o dokumenty pod tym kątem. Akurat w przypadku materiałów reklamowych jak zamawiamy to przy okazji można też wyposażyć się w szczecińskiej drukarni w różne bloczki samokopiujące -.drukarniaszczecin plJeśli chodzi o treść to bardzo mocno zróżnicowane więc też pod kątem konkretnych działalności można je dopasować.
  12. Ja mam w sumie już 3 razy meble robione przez Studio Wiking i pewnie jakbym jeszcze ponownie w tym kierunku szedł to znowu bym się decydował właśnie na tą opcję, ponieważ zawsze odpowiadali na moje oczekiwania, meble były dopracowane i faktycznie zrobione są w taki sposób, że prezentują się doskonale więc na pewno na ich zakup się warto zdecydować.
  13. U mnie się okazało, że z sodowania jest więcej zleceń niż przy zwykłym wykończeniu nieruchomości. Z firmy 10 osobowej zrobiłem 2 i jest znacznie lżej psychicznie, fizycznie i organizacyjnie. Jeszcze myślę, że w przyszłości zacznę sam działać. Kasa jest, a zlecenia ogarniam całkowicie przez FB i stronę internetową. Szkoliłem się dodatkowo w https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/ i przyznam, że świetnie podchodzą do sprawy. Uczą nawet zielonych, więc jak szukasz czegoś, aby się uniezależnić z czasem to warto. Zleceń jest dużo, trzeba tylko trochę podstawy poznać.
  14. Czy dochodzenie roszczeń z tytułu kredytu frankowego jest w ogóle możliwe w aktualnym standardzie prawnym? Do kogo ewentualnie na konsultacje w tej materii na terenie Poznania?
  15. Szukam firm, które korzystają z długoterminowej pomocy prawnej, i czy to się faktycznie opłaca, jakie relacje z adwokatem, kancelarią. Wszystko się przyda ogólnie.