miki789

Użytkownik
  • Zawartość

175
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Na Łopuszańskiej funkcjonuje biuro www.effepro.eu. W dziale kontakt znajdziesz do nich namiary - więc jak masz pytania to śmiało pisz.
  2. Możecie mi polecić w Łodzi kancelarię, która zajmuje się prowadzeniem spraw frankowych? Chce w końcu to u siebie uporządkować, tylko potrzebuje kogoś kto będzie w stanie się tym odpowiednio zająć i całą sprawę od A do Z ogarnie.
  3. Możecie mi polecić w Łodzi kancelarię, która zajmuje się prowadzeniem spraw frankowych? Chce w końcu to u siebie uporządkować, tylko potrzebuje kogoś kto będzie w stanie się tym odpowiednio zająć i całą sprawę od A do Z ogarnie.
  4. Potrzebuje do transportu drobnicy z Hiszpani jakieś firmy, która będzie w stanie sobie z tym sprawnie poradzić. Jak możecie jakąś firmę polecić, która gwarantuje sprawną obsługę i ma odpowiednią flotę pojazdów to dajcie znać co warto wybierać.
  5. Zobacz jak to wygląda jeśli chodzi o ofertę daf-trans . Firma organizuje transporty drobnicy do francji i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Myślę, że dla Ciebie też będą w stanie transport obsługiwać.
  6. Chce ze swoją działalność pojawić się na brytyjskim rynku i szukam kogoś kto pomoże mi ten temat ogarnąć od strony prawnej, rejestracja tam działalności i potem ogólnie te wszystkie kwestie podatkowe księgowe. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.
  7. Możecie mi coś sensownego poradzić, podpowiedzieć pod kątem zakładania spółki w Anglii? Jak się tym zająć, jakie działania podjąć, by potem faktycznie optymalizować koszty itd.? Może znacie kogoś kto się takimi działaniami zajmuje i będzie w stanie mi coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć?
  8. Wskazali mi niezłe rozwiązania, kiedy chciałem leasing zmienić Business-point i do tej pory z nimi współpracuję, więc warto iść do niezależnych pośredników kredytowych, a nie bezpośrednio do banku, gdzie przedsiębiorca coraz częściej ma do czynienia z odmową.
  9. Wskazali mi niezłe rozwiązania, kiedy chciałem leasing zmienić Business-point i do tej pory z nimi współpracuję, więc warto iść do niezależnych pośredników kredytowych, a nie bezpośrednio do banku, gdzie przedsiębiorca coraz częściej ma do czynienia z odmową.
  10. Czy możecie mi podpowiedzieć, co zrobić z kredytem frankowym na dzień dzisiejszy, bo obawiam się, że zdolność kredytowa pogarsza mi się właściwie z dnia na dzień, a przez wysoką inflację zaczynam się bać o utratę zatrudnienia, a już nie mówię o podwyżkach. Kontakt z prawnikiem, samodzielne negocjacje z bankiem, cokolwiek?
  11. Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo, krótkoterminowo, jakoś doraźnie i z czym najczęściej macie w ogóle problemy? Chciałbym ogólnie porozmawiać, ale jeżeli pojawią się polecenia konkretnych kancelarii, prawników z Poznania też będę wdzięczny.
  12. Skontaktuj się z drozd.biz jak chcesz się optymalizować przez spółkę LTD. Indywidualne podejście i poszukiwanie rozwiązań idealnie dopasowanych do klienta, dzięki czemu te efekty współpracy z nimi są bardzo dobre i na to faktycznie warto liczyć. Na pewno zaproponują klientom dobre rozwiązania.
  13. Myślę, że to co będzie w stanie zaproponować drozd.biz wypada świetnie i na ich doświadczenie można liczyć jeśli masz firmę, którą jest prowadzona w Anglii. Podpowiedzą jak się księgować, jakie opcje zastosować, by obniżyć w firmie koszty. Spore doświadczenie mają w temacie więc na tą pomoc z ich strony będzie można liczyć.
  14. Liczy się doświadczenie przy kredytach frankowych i tutaj faktycznie pomoc Pana Adama i Kancelarii VIndigo to będzie najlepsze rozwiązanie. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do tematu, można liczyć na ich pomoc.
  15. Ja jestem zadowolony z obsługi sprawy frankowej przez kancelarie na Brackiej – Vindigo. Dobry kontakt i indywidualne podejście do tematu, bardzo zaangażowana zestaw prawników, mogę spokojnie ich pomoc polecać.