miki789

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O miki789

• Ranga
    Początkujący
  1. Parę dni temu pierwszy raz kupowałem z Maxi Pizza i smakowała ;) W sumie najbardziej byłem szczęśliwy że tak szybko dowieźli bo głodny już byłem sakramencko, także to też na pewno wpłynęło na pozytywny odbiór smaku :) Na stronie maxipizza.pl można ich menu sprawdzić i kontakty na lokale.
  2. Świetną stronę sklepu online zrobił mi Litenet, nie mam problemów, stronka z dobrym hostingiem, bezawaryjna, radzi sobie z większym ruchem. Oby tak dalej. Sam projekt taki jak oczekiwałem, jasny, czytelny, klient nie musi się przebijać przez miliony kategorii żeby znaleźć ten produkt jakiego szuka.
  3. Na włosy dużo preparatów robi Noble Health, mają naturalne dermokosmetyki i suplementy, nie jakąś ciężką chemię. Sama ostatnio zaczęłam kupować ich „gumisie” z biotyną, w dwóch takich misiach jest pięćset procent dziennej normy, także dawka porządna ;-)
  4. Teraz sobie sam szukam OC i tak przeglądam różne opcje. Najbliższy jestem temu, żeby sobie wybrać najniższe składki jakie mi wyliczyli w porównywarce najtaniejuagenta.pl. Długo to nie zajęło, w parę minut wypełniłem wszystkie dane i dostałem raport ze składkami w poszczególnych towarzystwach.
  5. Bardzo mi się fajnie przyjmuje rybi kolagen w proszku od noble health, skóra jest jakby odnowiona, bardziej elastyczna, tak samo zresztą paznokcie i włosy mi się poprawiły. Cała oferta marki jest na noblehealth.pl dostępna, też wiem że dużo ludzi chwali sobie biotynę od nich, ponoć się fajnie przyswaja.
  6. Kupiłem w Holandii ładny i tani wózek 3tony, sprzedający powiedział wy w Polsce tam sobie bez problemu to naprawicie podał mi namiar na firmę Akureno regeneracja akumulatorów, okazało się że nowy akumulator do mojego wózka kosztuje prawie 25 000 zł co mnie prawie z nóg powaliło, zadzwoniłem do Akureno przyjechali zabrali akumulator i odwieźli, faktura 6000 zł, wózek na baterii śmiga już 1,5 roku.
  7. Jest kilka dobrych stron gdzie można sobie skłądki oszacować mniej więcej. Ja polecam ubezpieczamy-auto.pl, jest szybko i wygodnie, od razu człowiek ma info zwrotne od kilkunastu różnych firm z jasno wyliczonymi cenami.
  8. Dobrze szybko się montowało płyty betonowe od Pekabet, jak to wygląda dokładnie to widać na ich stronie pekabet.pl. Mają różne formaty, płyty są z betonu ale mogę przypominać wyglądem i deski i naturalny kamień i cegłę piaskową, ja wybrałem właśnie ten ostatni typ.
  9. Regularnie zlecamy szkolenia sprzedażowe marce Delta Training i są efekty, mają bardzo konkretne podejście, bazują na nowych technikach i metodach. Typologia klienta, techniki narracyjne empatia w sprzedaży – te tematy mamy sprawdzone i są bardzo profesjonalnie, ciekawie prowadzone.
  10. Do swoich pomieszczeń firmowych trochę mebli ostatnio kupowałem, między innymi krzesła, stoliki czy biurka. Głównie udało się takie ciekawsze wzory znaleźć na stronie mebel-partner.pl. Poza tym mają duży wybór dodatków, takich jak choćby wieszaki na ubrania. Niby prosta i banalna rzecz, ale u nich w ofercie nawet takie detale są w oryginalny sposób zaprojektowane i dają świetny efekt w całej aranżacji.