kalamarija

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kalamarija

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Piodent w Pruszkowie i drugi gabinet w Wołominie. Jest taniej niż w Warszawie, a na jakość usług nie można narzekać. Ja leczę zęby tylko tam.Piodent w Pruszkowie i drugi gabinet w Wołominie. Jest taniej niż w Warszawie, a na jakość usług nie można narzekać. Ja leczę zęby tylko tam.
  2. HiT transport i spedycja. Mają oddziały m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Wolsztynie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Nowej Soli.
  3. Hit Transport i Spedycja www.hittransport.pl
  4. Chrismar Transport&Logistics - firma świadczy usługi transportowo-spedycyjne od wielu lat zarówno na terenie Polski jak i innych krajów. Co ciekawe, jak wpiszesz nazwę firmy w google, to nie uświadczysz żadnych hejtów. Polecam
  5. Szczerze powiedziawszy dostaję gęsiej skóry jeżeli słyszę o szkoleniach online. Szkolenie BHP jest jednym z najważniejszym szkoleń w pracy, bo zapewnia nam wiedzę potrzebną do bezpiecznego jej wykonywania. Nie wyobrażam sobie szkolić się zdalnie! Z woj mazowieckiego polecam Katarzynę Kwiatkowską, u której szkoliłam się parokrotnie!
  6. Po pierwsze nie ma się czego wstydzić. Sama choruję na AZS od ponad 30 lat i od kiedy zaczęłam po prostu olewać gapiących się na mnie ludzi, to żyje mi się o wiele lepiej! Emolienty to podstawa - zmieniaj je co jakiś czas, aby skóra się do konkretnego produktu nie przyzwyczaiła, suche placki na skórze smaruj Dermaveelem. Jeżeli da się uniknąć sterydó, to ich unikaj, bo strasznie ścieńczają skórę. Polecam kąpiel w siemieniu lnianym :) Do twarzy sprzwdzają się pudry i podkłady mineralne, bo nie zapychają porów. Stosuj te przeznaczone dla skór wrażliwych. A aptece widziałam nawet jakiś podkład dla skór z AZS, ale nie pamiętam nazwy i nie wiem czy się sprawdza.