nachos

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O nachos

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeśli nie możesz bądź nie chcesz wziąć kredytu w banku to idealnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji będzie pożyczka społecznościowa. Ponieważ chcesz założyć firmę to sprawdź sobie CapitalClub, bo to są pożyczki tego typu skierowane właśnie do firm. Polega to na tym, że rejestrujesz się, następnie opisujesz swój pomysł na biznes, ile planujesz na to wydać (tym samym ile chciałbyś pożyczyć). Dużo od tego zależy, bo musisz przekonać inwestorów do tego, żeby w Ciebie zainwestowali. Jeśli ich zainteresujesz to masz naprawdę spore szanse na to, że znajdzie się ich odpowiednio wielu lub że zaoferują Ci proponowaną przez Ciebie kwotę. Całość jest oprocentowana, wszystko spłacasz potem w ratach ale warunki bardzo dogodne zarówno dla pożyczkobiorcy jak i pożyczkodawcy. Coraz więcej firm wybiera takie rozwiązanie, także ze względu na to, że można pożyczać wysokie kwoty.
  2. Chciałbym założyć swoją firmę, mam w tym celu już odłożone jakieś oszczędności, ale przyznam szczerze, że nie jest to kwota, która wystarczy mi na pokrycie wszystkich kosztów związanych z kupnem sprzętu i rozkręceniem działalności. W związku z tym zacząłem się rozglądać za pozyskaniem jakichś alternatywnych środków. Do wyboru są dotacje unijne, dofinansowania z UP bodajże i pożyczka społecznościowa. Którą z tych opcji polecacie? Kusi mnie zwłaszcza ta ostatnia, bo nie wymaga stosów dokumentacji i urzędowego załatwiania. Chciałbym jak najszybciej się już za to zabrać, dlatego prosiłbym o wasze odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam :)