aneta1122

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aneta1122

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, jestem konsultantką Oriflame od roku. Jest to firma, która daje dużo możliwości minn. Spore zarobki, atrakcyjne nagrody, możliwość udziału w różnych imprezach jak np. konferencja, szkolenia z profesjonalnymi kosmetyczkami za grosze, szkolenia biznesowe. Oriflame to dla mnie coś więcej niż tylko sprzedaż kosmetyków. Jest to część mojego życia i w przyszłości nie chcę robić nic innego. Ponieważ można również się z tego utrzymać. Jak?? To zaraz wam napiszę. Osiągając kolejne poziomy procentowe: Co to są poziomy procentowe?? Poziomy zdobywa się za puntky grupowe (w skrócie pp). Każdy konsultant zawsze dostaje cennik do katalogów, które kosztują tylko 0,60gr. W cenniku jest tabela procentowa: 10000pp - i więcej 21% (tytuł dyrektora) 6600pp - 9999pp - 18% (tytuł starszego menagera) 4000pp - 6599pp - 15% (tytuł menagera) 2400pp - 3999pp - 12% (tytuł menagera) 1200pp - 2399pp - 9% (konsultant) 600pp - 1199pp - 6% (konsultant) 200pp - 599pp - 3% - (konsultant) 0pp - 199pp - 0% - (konsultant) Ta tabelka może wam się wyadawać na początku czymś niezwykłym, ponieważ samemu dosyć ciężko by było zrobić np. 2400pp aby zostać menagerem. Można to osiągnąć w sposób, który przedstawiam poniżej. Jak zdobywa się pp?? Punkty zdobyć można na dwa sposoby: 1 sprzedaż osobista kosmetyków, 2 budowanie grupy (struktury) W katalogu jest dużo różnych produktów i każdy ma określoną ilość pp. 1PP kosztuje ok. 2zł, więc takie podstawowe zamówienie stu punktowe jest za kwote ok. 200zł. Konsultanci sprzedają po cenie katalogowej natomiast za kosmetyki płacą po cenie hurtowej czyli bez 30% marży. Po co budować grupę?? Grupę buduję się ze względu na zarobki. Jeżeli ktoś chce w ten sposób zarabiać na życie a na prawde można to osiągnąć. Za tytuł menagera przypomnę 2400pp z sprzedaży grupowej otrzymuje się wynagrodzenie co 3 tygodnie w wysokości ok. 500zł do tego przy odebraniu tytułu taki menager teraz otrzymuje 250zł!! + pieniądze z sprzedaży osobistej. A jeśli ktoś poprostu chce mieć kosmetyki taniej dla siebie lub troche sobie dorobić to oczywiście nie musi nikogo zapisywać to jest twój wybór. Teraz wpisowe do klubu jest za jedyną złotówkę więc nic się nie traci a można wiele zyskać. Nowy konsultant, który teraz wstąpi do klubu i rozpocznie "Program Witamy" za 1 etap otrzyma 20zł bonusu do wykorzystania w następnym katalogu za 2 etap otrzymuje 30zł a za 3 etap może mieć śliczny zielony kuferek za jedyne 19,90zł. Do tego rozpoczeła się złota kampania dla sponsorów, czyli konsultant który wpisze się do klubu i zaprosi 2 nowe osoby które zrealizują 1 etap "programu witamy" otrzyma za 1zł elegancki notes, portfel i długopis. Drugi krok w "złotej kampani" to jeśli 2 nowe osoby zrealizują cały program witamy otrzyma elegancką torebkę za 1zł do kompletu z powyższym zestawem a za 8 nowych konsultantów, którzy zrealizują cały program witamy otrzymasz biżuterię z W.KRUK. kolczyki, wisiorek i naszyjnik również za złotówkę. Myślę, że ta oferta jest bardzo atrakcyjna. Po zakończeniu tej oferty za pewne będą kolejne nie zwykłe promocje. Kto może pracować w Oriflame?? W Oriflame może pracować każdy. Osoby, które nie mają ukończone 16 lat mogą wpisać się na rodziców, opiekunów. Zaintersowanych proszę o kontakt: aneta1122@o2.pl lub gg: 7780307