Uszatka

Użytkownik
  • Zawartość

335
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Uszatka

• Ranga
    Ekspert
  1. Uszatka

Ćwiczycie?

ja nie ćwiczę bo nie mam na to czasu, niestety
  2. na pewno w każdym sklepie zoologicznym doradzą Ci wybór właściwej karmy.
  3. wszystko zależy od organizmu, nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
  4. ja w ten weekend zabieram się za malowanie płytek w łazience, nie mogę się już doczekać efektu.
  5. Uszatka

Rozwód...

współczuję rozwodu, sama mam za sobą jeden i wiem jakie to przykre doświadczenie.
  6. Ja bym proponowała szersze rozeznanie w temacie i rozważenie różnych opcji. Przede wszystkim musicie wiedzieć jakich znaków potrzebujecie i czy wystarczy tylko postawić odpowiednie oznaczenie, czy raczej konieczna będzie zmiana organizacji ruchu. Takimi rzeczami zajmują się firmy które się na tym znają i zrobią wszystko kompleksowo. Dlatego przeczytaj najpierw artykuł na http://maxmag.pl/projektowanie-i-organizac...chu-co-to-jest/, oceń Waszą sytuację i wybierz rozsądne rozwiązanie.
  7. ja chcę pomalować płytki w kuchni i kupić naklejki z motywami kuchennymi. Co sądzicie o takim pomyśle?
  8. ja na imprezach u znajomych to wolę napić się piwa albo wina. Unikam ciężkich alkoholi.
  9. ja raczej kosmetyki kupuję stacjonarnie bo wolę je sprawdzić np. jak pachną, jaką mają konsystencję itp.
  10. mnie raczej nie, wolę poczytać książkę albo obejrzeć ciekawy film.
  11. ja swój 1% oddałam na fundację dla chorych dzieci.
  12. Mnie się wydaje, że takie kreatywne zestawy dzięki którym dziecko może tworzyć z papieru wiele ciekawych postaci, jest fajnym rozwiązaniem bo kształtuje to dziecięcą wyobraźnię. Jasne, można kupić pluszaka albo klocki ale myślę, że dziecko więcej frajdy wyniesie z takiego zajęcia. Zawsze też będzie mogło się pochwalić co ciekawego stworzyło. Sklep Mamissima ma w tym zakresie różnorodną i bogatą ofertę, gdzie można znaleźć coś co dziecku się spodoba. Oto jeden z wielu przykładów:
  13. nie słyszałam o takiej firmie? Jest ona dobra?
  14. ja ostatnio nie mam żadnej, może to efekt przemęczenia..
  15. Uszatka

Rozwód...

ja bym spróbowała jeszcze terapii małżeńskiej, może nie wszystko jeszcze stracone?