mat

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mat

• Ranga
    Początkujący
  1. Odkopuję stary temat, ale trochę się w kwestii tanich lotów zmieniło. Obecnie większość dużych, tradycyjnych przewoźników wycofuje usługi, które były dla nich charakterystyczne - piszę o darmowym bagażu nadawanym, posiłku ma pokładzie. Z drugiej strony tanie linie naprawdę zbliżają się w poziomie obsługi do tradycyjnych, procedury odpraw i rezerwacji są coraz łatwiejsze. Tani przewoźnicy mają tez dobrą flotę i atrakcyjną siatkę. Na lotach europejskich różnica jest już mała, a ceny bardzo konkurencyjne. Druga sprawa to tanie latanie dla przyjemności, jeśli ktoś szuka więcej informacji to polecam blog Lecebochce.pl. Wyjazdy są dokładnie opisane, można bez problemu je odtworzyć.
  2. Oczywiście, że najpierw trzeba zacząć samemu od optymalizacji strony - kompresja obrazów, prawidłowe alty, struktura strony, okruszki, unikanie duplikowania treści, może cdn itd. Wszystko to zrobisz sama. Potem kilkanaście katalogów, kilka porządnych artykułów, google moja firma, profile społecznościowe... I jak już dojdziesz do momentu gdzie sama nie dasz rady nic więcej wypracować to poszukaj dobrej firmy. Bo inaczej zapłacisz za te działania sporo, firma pochwali się sporymi skokami i spocznie na laurach.
  3. Teraz zaczynają się sensowne programy z nowej perspektywy finansowej więc warto obserwować fundusze unijne.
  4. Najgorsze jest to, że nie trzyma ustawień osobistych... Np. domyślnej przeglądarki albo ustawień powiadomień. Poza tym jest stabilniejszy niż poprzednie wersje.
  5. A ja szukam na airbnb, niezależnie od tego czy w Polsce czy za granicą. Jeśli chodzi o wspomniane Mazury to np. bardzo dobrą opcja jest Ryn - znajdziecie bez problemu fajne mieszkania w dobrej cenie. Polecam poradnik airbnb, który znajdziecie na Lecebochce.pl - naprawdę jest to najlepsza opcja na tani nocleg.
  6. Obie formy są potrzebne. Czasem warto zainwestować w ulotki, a czasem w viral...
  7. Darmowy hosting to jednak niepoważna sprawa w przypadku firmy. Zainwestuj te 100 zł w skali roku w jakiś minimalny, ja np. używam ovh.
  8. Ja bym jednak zapytał co sprzedajesz... Bo może zamiast reklamować wystarczy być w mediach społecznościowych, a środki na reklamę wydać inaczej.
  9. Ja polecam metodę "Learn Real English", znajdziecie więcej bez problemu w necie.
  10. Jest też Uber. Testowałem, wychodzi koło 35-40 zł. Możecie tez skorzystać z mojego linka polecającego i po otrzymaniu 20 zł na pierwszy przejazd zbić tę kwotę do około 15-20 zł: https://www.uber.com/invite/6y3dzb2xue
  11. Ja bym postawił na AdWords to da Ci prawdopodobnie najlepsze konwersje. Pozycjonowanie jest ważne, ale możesz zacząć własnymi siłami po przeczytaniu kilku poradników. Za to AdWords daje szybkie przełożenie nakładów na zapytania.
  12. mat

Witajcie

Dokładam się z kolejnym pierwszym postem:)