Ćannki

Użytkownik
  • Zawartość

173
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ćannki

• Ranga
    Ekspert
  1. A jak u was z regularnymi badaniami? Ja sobie uświadomiłem że dawno nie robiłem. Ale mam plan to zmienić bo pobrałem takie bony na badania w akcji Droga do zdrowia (na ich stronie mozna pobrać te bony) no i chce skontrolować co i jak tam w tym organiźmie śmiga
  2. ja też mam nowe w leasing - w maździe Klimczak w Częstochowie po jeździe próbnej się zdecydowałem. Auto świetne, do tego dobra oferta. Nie pali dużo, a mazdy mają super design i niezawodne silniki - także wiem że to dobra inwestycja
  3. Moja mama w takim miejscu jeżdzi mała miejską mazdą. Wziąłem ją po prostu do salonu Klimczak w Częstochowie i tam sobie pooglądała, pojechała na jazdę próbną i wybrała. Pracownicy nam bardzo pomogli, opowiadali wszystko mamie dokładnie. Najważniejsze że jej się podoba i się pewnie w tym aucie czuje. A poza tym nie cały rok da się jeździć na rowerze, a czasami też są dłuższe trasy do zrobienia
  4. ja na leasing w maździe Klimczak w Częstochowie po jeździe próbnej się zdecydowałem. Auto mega porządne, pewne, świetny design. A na leasing sporo odliczeń też mam
  5. Ja wolę się takimi rzeczami sam zająć :) zresztą niedawno właśnie robiłem rearanżcje wnętrz w domu i w ogóle zrezygnowałem z tapet na rzecz farb dekoracyjnych:) zobaczcie sobie na przykład Primacol decorative Silver Sand. Bardzo ciekawy efekt rozwianego piasku daje na ścianie
  6. Ja kupowałem właśnie w leasing auto - Polecam sobie podjechać do mazdy Klimczak w Częstochowie. Bardzo dobre auta, a jest też opcja bez problemu iśc na jazde próbną więc zobaczysz jak się dobrze i komfortowo prowadzi. U mnie sie sprawdza i na dlugie i na krótsze trasy
  7. Ja na szczeście mam swoje, nowe :) w maździe Klimczak w Częstochowie po jeździe próbnej się zdecydowałem. Ale tak swoją drogą to zawsze mnie zastanawiało czy takie wynajmowanie serio się opłaca... bo wiadomo że jeśli chodzi o wygode to lepiej mieć swoje... no tak czy siak ja nie żałuje zakupu mojej mazdy - to nie zastąpione auto
  8. Ja tam wynajmowałem w Ready to Go w Józefowie, uratowali mnie tym autem zastępczym, dobrze że są takie możliwości w ogóle teraz
  9. Polecam sobie podjechać do mazdy Klimczak w Częstochowie. Bardzo dobre auta, a masz też opcję bez problemu iśc na jazde próbną więc zobaczysz jak się dobrze i komfortowo prowadzi. U mnie sie sprawdza i na dlugie i na krótsze trasy
  10. Ja długi czas się zastanawiałam czy kupić czy jednak wynajmować. Ale zdecydowałam się na zakup w salonie Klimczak w Częstochowie - świetną mazdę mam, z wysoka kulturą pracy silnika, świetnym designem, no i bardzo dobrym wyposażeniem
  11. Ta firma, EMTG świetne szkolenia ma, byłem już na 2 u nich i muszę przyznać że na żadnych innych szkoleniach się tyle nie dowiedziałem. Mają też bardzo doświadczonych prowadzących którzy dają wiele przykładów :)
  12. Ćannki

Wesela

Podjeździe sobie jak będziecie mieli chwilkę do sali Polna Róża, to jest koło Legionowa :) naprawdę super sala, z przepysznym jedzeniem. Parę razy już byłem i za każdym razem się świetnie bawiłem
  13. To wszystko zależy jaki potrzebujesz, to tylko od tego zależy. My chcieliśmy dla żony coś niedużego to wzielismy mazdę 2 w salonie Klimczak w Częstochowie. Nie ma sensu brać większego jak się nie ma takiej potrzeby
  14. Bardziej się raczej opłaca nowy, potem możesz go wykupić i masz swoje dobre auto. Ja bym uważał z używanymi, to różnie bywa. A my w maździe Klimczak w Czestochowie kupilismy nowe, nie dużo formalności, dobra cena - da się