espresso

Użytkownik
  • Zawartość

78
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O espresso

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Moim zdaniem teraz hitem będą kolorowe klocki drewniane (np. https://tammi-zabawki.pl/3-klocki ) i tego typu rzeczy. Zresztą nie można się dziwić - zalety takich zabawek sa ewidentne.
  2. Dla mnie podstawa to idealne podłogi i odpowiednio dobrane meble. Jeśli chodzi o te drugie to raczej nic wyszukanego, dla mnie np. salony jak Meble Wójcik itd. są zupełnie w porządku i tam zazwyczaj biorę, jak coś kupujemy :)
  3. Jestem zwolennikiem dobrze wyposażonych ogrodów i jakoś coraz bardziej podobają mi sie całe zestawy mebli (coś takiego jak w Dajar mają).
  4. espresso

Mieszkanie

Oczywiście, ze dobry pomysł. Miłość miłością i życzę jak najlepiej, ale no różnie w życiu bywa. Zawsze trzeba jakieś zabezpieczenie mieć i zdrowy rozsądek :) A z ciekawości - gdzie planujecie kupić? Znaleźliście jakieś ciekawe inwestycje? Bo sam ostatnio przeglądam Internet z nadzieją, że coś znajdę. I w sumie udało mi się jak na razie natrafić tylko na te mieszkania w Wejherowie.
  5. Cześć wszystkim! Odłożyłem pewien kapitał i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad inwestycją. Po głowie chodzi mi jakiś biznes związany z kontenerami. Myślicie, ze wynajmowanie kontenerów budowlanych albo socjalnych czy magazynowych może się sprawdzić? Dodatkowo ciekawi mnie, czy warto jest postawić np. kontener mieszkalny nad jeziorem na Mazurach i pełnić usługi noclegowe dla wczasowiczów. Co sądzicie? Znalazłem nawet ciekawego producenta: http://mastertec.biz.pl/
  6. Jeśli wybierzesz dobre miejsce, to już połowa sukcesu :) Często jest tak (jak w moim przypadku), że hotel czy restauracja, w której wyprawiasz taką uroczystość dużo Ci pomaga :) Jak chcesz możesz sprawdzić ten hotel w Gdańsku. Mają naprawdę ciekawą ofertę.
  7. Może zabierz go gdzieś? :) Z doświadczenia wiem, że takie prezenty cieszą najbardziej i dają dużo wspomnień :) Jeśli interesuje cię np. weekend w Borach Tucholskich (gdzie często bywam), to zajrzyj tutaj i popatrz co aktualnie mają w ofercie :)
  8. Możesz też zerknąć na te mieszkania na Woli w Warszawie :) Gdybym tylko miał kapitał, to był zainwestował, ale na razie ciągle odkładam na jakiś apartament :)
  9. Ja akurat korzystam z szeregu usług BitLogistics. Wykonują świetną robotę, a ja absolutnie nie muszę się przejmować wszystkim co dotyczy TSL.
  10. Cześć Forumowicze! Byłem niedawno współorganizatorem konferencji biznesowej dla pewnej dużej firmy. Jestem przekonany, że wielu z Was szuka tu pomysłów i porad dotyczących miejsca odbywania się takich wydarzeń. Ze swojej strony mogę polecić Wam nadmorskie klimaty. My organizowaliśmy event w Trójmieście i muszę powiedzieć, że wyszło lepiej, niż się spodziewałem. Bliskość morza dla osób pochodzących z zupełnie innych stron Polski to jednak coś! Jakby ktoś był zainteresowany tym tematem to zapraszam do napisania wiadomości prywatnej :) Ale uprzedzając pytania - impreza odbyła się w hotelu w Gdyni. Postawiliśmy na Hotel Nadmorski
  11. A nie lepiej spojrzeć na ofertę http://www.carter.pl ? Tyle ciekawych samochodów...
  12. espresso

Prezent

A nie lepiej może coś praktyczniejszego jak to - https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice-calvin-klein Myślę że się bardziej ucieszy z takiego prezentu niż kolejnej niepotrzebnej rzeczy :)
  13. Tak, pomysł jest bardzo trafiony. Z tym, że trochę bym go przeinaczył. Zamiast Gdańska (czy w ogóle któregokolwiek z miast Trójmiasta) postawiłbym na coś w pobliżu. Łatwiej jest znaleźć ładne inwestycje w przystępnych cenach. Zresztą wystarczy zerknąć tutaj
  14. akurat może nie ja, ale swojemu ojcu sprawiłem badania słuchu , bo inaczej musiałbym siłą go tam przyciągać :< wiecie jak to rodzice...
  15. Ja akurat tacie (75 lat) kupiłem po badaniach słuchu nowy aparat. Taki praktyczny prezent to jest to :>