espresso

Użytkownik
  • Zawartość

75
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O espresso

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. espresso

Mieszkanie

Oczywiście, ze dobry pomysł. Miłość miłością i życzę jak najlepiej, ale no różnie w życiu bywa. Zawsze trzeba jakieś zabezpieczenie mieć i zdrowy rozsądek :) A z ciekawości - gdzie planujecie kupić? Znaleźliście jakieś ciekawe inwestycje? Bo sam ostatnio przeglądam Internet z nadzieją, że coś znajdę. I w sumie udało mi się jak na razie natrafić tylko na te mieszkania w Wejherowie.
  2. Cześć wszystkim! Odłożyłem pewien kapitał i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad inwestycją. Po głowie chodzi mi jakiś biznes związany z kontenerami. Myślicie, ze wynajmowanie kontenerów budowlanych albo socjalnych czy magazynowych może się sprawdzić? Dodatkowo ciekawi mnie, czy warto jest postawić np. kontener mieszkalny nad jeziorem na Mazurach i pełnić usługi noclegowe dla wczasowiczów. Co sądzicie? Znalazłem nawet ciekawego producenta: http://mastertec.biz.pl/
  3. Jeśli wybierzesz dobre miejsce, to już połowa sukcesu :) Często jest tak (jak w moim przypadku), że hotel czy restauracja, w której wyprawiasz taką uroczystość dużo Ci pomaga :) Jak chcesz możesz sprawdzić ten hotel w Gdańsku. Mają naprawdę ciekawą ofertę.
  4. Może zabierz go gdzieś? :) Z doświadczenia wiem, że takie prezenty cieszą najbardziej i dają dużo wspomnień :) Jeśli interesuje cię np. weekend w Borach Tucholskich (gdzie często bywam), to zajrzyj tutaj i popatrz co aktualnie mają w ofercie :)
  5. Możesz też zerknąć na te mieszkania na Woli w Warszawie :) Gdybym tylko miał kapitał, to był zainwestował, ale na razie ciągle odkładam na jakiś apartament :)
  6. Ja akurat korzystam z szeregu usług BitLogistics. Wykonują świetną robotę, a ja absolutnie nie muszę się przejmować wszystkim co dotyczy TSL.
  7. Cześć Forumowicze! Byłem niedawno współorganizatorem konferencji biznesowej dla pewnej dużej firmy. Jestem przekonany, że wielu z Was szuka tu pomysłów i porad dotyczących miejsca odbywania się takich wydarzeń. Ze swojej strony mogę polecić Wam nadmorskie klimaty. My organizowaliśmy event w Trójmieście i muszę powiedzieć, że wyszło lepiej, niż się spodziewałem. Bliskość morza dla osób pochodzących z zupełnie innych stron Polski to jednak coś! Jakby ktoś był zainteresowany tym tematem to zapraszam do napisania wiadomości prywatnej :) Ale uprzedzając pytania - impreza odbyła się w hotelu w Gdyni. Postawiliśmy na Hotel Nadmorski
  8. A nie lepiej spojrzeć na ofertę http://www.carter.pl ? Tyle ciekawych samochodów...
  9. espresso

Prezent

A nie lepiej może coś praktyczniejszego jak to - https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice-calvin-klein Myślę że się bardziej ucieszy z takiego prezentu niż kolejnej niepotrzebnej rzeczy :)
  10. Tak, pomysł jest bardzo trafiony. Z tym, że trochę bym go przeinaczył. Zamiast Gdańska (czy w ogóle któregokolwiek z miast Trójmiasta) postawiłbym na coś w pobliżu. Łatwiej jest znaleźć ładne inwestycje w przystępnych cenach. Zresztą wystarczy zerknąć tutaj
  11. akurat może nie ja, ale swojemu ojcu sprawiłem badania słuchu , bo inaczej musiałbym siłą go tam przyciągać :< wiecie jak to rodzice...
  12. Ja akurat tacie (75 lat) kupiłem po badaniach słuchu nowy aparat. Taki praktyczny prezent to jest to :>
  13. Szkolenia pracowników to też zwiększanie ich wiedzy w zakresie chociazby biznesu przy pomocy serwisów takich jak ten. Warto namawiać swój zespół do być lepszą wersją siebie!
  14. Nowa firma rzadko chce poświęcać fundusze na wynajmowanie księgowego czy księgowej. Czemu nie robić tego samego co oni, tylko przy pomocy Taxomatic? Mi to pasuje!
  15. Ważne jest aby wybrać dobrego partnera, który się całą logistyką naszych zamówień. Ja postawiłbym wszystkie pieniądze na http://www.bitlogistics.pl , jednak renoma w kraju robi swoje! Akurat na tym nie warto oszczędzać, a kierować się skutecznością i terminowością.