Magda_lena

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Magda_lena

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Najważniejsze to dobrze przemyśleć asortyment, bo jednak konkurencja jest spora. Trzeba w jakiś sposób wyróżnić się na tle innych sklepów internetowych, których obecnie jest bardzo dużo. Na pewno konieczna jest pomoc firmy, która ma doświadczenie w tworzeniu takich witryn. Wiem, że takie doświadczenie ma http://www.webmi.pl/sklepy-internetowe/ . Trzeba się dobrze zastanowić nad wyglądem strony, nad tym, co powinna zawierać, jakich informacji nie może zabraknąć. Należy też zadbać o to, żeby strona sklepu dobrze wyglądała również na urządzeniach mobilnych, np. smartfonach.
 2. Wg mnie najlepiej poszukać firmy, która ma doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych. Tak jak to jest w przypadku http://www.webmi.pl/sklepy-internetowe/ . Wtedy można mieć pewność, że witryna będzie faktycznie dobrze zrobiona i przemyślana. Tym, na co obecnie należy zwrócić szczególną uwagę, jest tzw. responsywność. Sporo osób korzysta z urządzeń mobilnych, np. smartfonów, więc strona sklepu musi wyglądać dobrze również na takim sprzęcie.
 3. Mnie też czeka remont kuchni, pewnie też łazienki. Pracy będzie na pewno sporo. Pewnie będę musiała wziąć jakąś pożyczkę. Widziałam, że ta firma ma ciekawą ofertę https://kredytok.pl/. Korzystaliście może?
 4. Chętnie się dowiem, jakie laptopy polecacie. Też muszę kupić jakiś nowy. Myślałam nawet, żeby wziąć na niego pożyczkę https://kredytok.pl/. Lepiej zapłacić więcej, ale kupić coś solidnego, niż coś tańszego, co szybko się zepsuje.
 5. Pożyczka to jest dobry pomysł, bo nieraz potrzebna jest dodatkowa gotówka, a nie ma od kogo pożyczyć. Z tego, co widziałam, to ciekawą ofertę ma https://kredytok.pl/. Jest nawet opcja pożyczki przez telefon.
 6. To prawda, hosting musi być wydajny. Wszystko zależy od tego, jak duży będzie ruch na witrynie. Jeśli spory, to wg mnie można zastanowić się nad serwerem dedykowanym http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany .
 7. W biznesie na pewno przyda się serwer, na którym można przechowywać dane. Zwłaszcza jak firma jest duża i tych danych jest sporo bądź np. jest duży ruch na witrynie internetowej firmy, to wtedy warto zastanowić się nad serwerem dedykowanym. Taką usługę oferuje http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany .
 8. Tak jak napisał kolega wyżej, jeśli przetwarzana będzie duża ilość danych, jeśli ruch będzie wysoki itd., to wtedy warto pomyśleć o serwerze dedykowanym. Takie rozwiązanie oferuje np. http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany . Nie trzeba wtedy zajmować się utrzymaniem serwera itd., bo to wszystko jest po stronie firmy udostępniającej go.
 9. Wg mnie jednym z najważniejszych sprzętów, obok komputera, jest w biurze drukarka. Z doświadczenia wiem, że co chwilę trzeba drukować jakieś dokumenty. Dlatego warto też zorientować się, czy są dostępne zamienniki tuszu/tonera do danej drukarki https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne .
 10. Oj tak, o zdrowie trzeba dbać. Czasem nawet zwykłe przeziębienie potrafi uprzykrzyć życie... Ja ostatnio niestety dość często łapię takie infekcje. Jaki syrop możecie polecić na suchy męczący kaszel? Myślałam, żeby kupić http://levopront.pl/ . Znacie?
 11. Myślę, że w przypadku restauracji dobrym rozwiązaniem będzie reklama w formie billboardów czy przyczep z nagłośnieniem. Bo to chodzi o zainteresowanie mieszkańców konkretnej miejscowości, więc warto skupić się właśnie na takiej reklamie lokalnej. Wiem, że zajmuje się nią ta agencja http://mobile-plus.pl/ .
 12. O jaką konkretnie działalność chodzi? Myślę, że jeśli reklama ma być skierowana do mieszkańców danej miejscowości, to najlepszym rozwiązaniem będzie reklama lokalna w formie billboardów czy mobili reklamowych (przyczep z reklamą i nagłośnieniem). Ta agencja zajmuje się tego typu promocją http://mobile-plus.pl/ .
 13. To prawda, mimo ogromnej popularności reklamy internetowej wydaje mi się, że klasyczna reklama w formie tablic, billboardów zawsze będzie potrzebna i skuteczna. W wielu branżach to właśnie taka forma reklamy sprawdza się najlepiej. Duże doświadczenie w zakresie reklamy zewnętrznej ma http://mobile-plus.pl/ , warto się z nimi skontaktować, jeśli ktoś byłby zainteresowany promocją biznesu.
 14. Jeśli powierzchnia wokół magazynów jest duża, to wg mnie warto pomyśleć o takiej maszynie wielofunkcyjnej http://www.hako-outdoor.pl/o-firmie/maszyny-wielofunkcyjne/ . Latem może posłużyć np. do czyszczenia nawierzchni, a w zimie do odśnieżania. Wystarczy wymienić osprzęt.
 15. To fakt, też uważam, że taka firma transportowa to dobry pomysł. Wprawdzie na początku trzeba się liczyć ze sporymi inwestycjami, bo konieczny jest zakup pojazdów, przyczep itd. Ale i tak wg mnie warto, bo popyt na takie usługi jest bardzo duży i raczej w tej kwestii nic się nie zmieni. Jakby ktoś chciał rozwinąć taki biznes, to warto zajrzeć do tego sklepu z częściami do przyczep https://unitrailer.pl/pol_m_Zaczepy-i-zawiasy-do-przyczep-154.html .