anula

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anula

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, kupuję niedługo mieszkanie od dewelopera w Lublinie moje pytanie jets takie, jak złożyc wniosek o wydzieleni części mieszkania pod biuro firmy ??
  2. Cześć, cyz ktoś utaj zajmuj się wizażem ?? kończe kurs właśnie już częśc sprzetu mam, jeszcze tlyko brakuje mi lokalu żeby móc zacząć działać, ale to na przełomie lipca/sierpnia. Chciałam ostatnio zająć się robieniem hybrydy tylko żeby nabrać doświadczenia, ostatnio kupiłam nowe lakiery z lu-cosmetics mam nadzieję, ze szybko narbiorę wprawy. Moze ktoś zajmuję się robieniem paznokci i ma jakieś cenne rady, tutoriale w sieci?
  3. cześć, cyz ktoś was usuwał tatuaż w warszawie ??
  4. w sieic jak najabardziej się opłaca, tworzenie stron internetowych pomaga na pewno
  5. na pewno pozycjonowanie stron internetowych jets dobrym sposobem promocji
  6. a czy ktoś z was sam tworzył taki e-sklep?? chcemy zlecić tworzenie strony w Lublinie i zastanawiamy się o co powinniśmy się upomniec, jak to powinno wyglądac, zeby wszystko było czytelne
  7. Witam, czy ktoś korzystał z tworzenia stron internetowych w Lublinie ?? pytam ponieważ mąż zakłada firmę teraz i własnie szukamy kogoś sprawdzonego, może macie kogoś znanego już ?
  8. Czy ktoś z was korzystał kiedyś z wypożyczalni lubelskiej?? albo ogólnie może ktoś wypoyczał samochód kilka razy w tygoniu? Jak to działa na dłuższą metę i na duże odległości??
  9. u mnie teraz siłownia wkracza i biegi co rano przed pracą. Ostatnio wynajmowałam samochód w Lublinie mam nadieje ze mój syzbko wróci i będę mogła śmigac cześciej na silke
  10. anula

budowa domu

czy ktoś stawiał już może u siebie ścianę przesuwaną ?
  11. Ja mam pytanie troch z innej beczki, czy ktoś stawiał u siebie ścianę przesuwaną ?? zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w salonie i kuchni, bo jets na co dzień połączona
  12. Moja siostra nie tak dawno wróciła z okolic Tomaszowa Lubelskiego, miała fajne kwatery na roztoczu. Ładna okolica, oglądałam zdjęcia i można tam aktywnie spędzac czas, ale nie tylko, spokojnie wypocząć takie można.
  13. Witam, gdzie ostatnio byłyście, żeby odpocząć?? Niedawno siostra wróciła z okolic Lublina, wynajmowała kwaterę na roztoczu bardzo ładna okolica, pokazywała zdjęcia, zalesiona. Jakie ciekawe miejsca jeszcze znacie?
  14. ja własnie zastanawiam sie czy kupić nowe mieszkanie w Lublinie wydaje mi się, ze kredyt hipoteczny to bardzo duże ryzyko
  15. oczywiście, ze jets to opłacalne, moja znajoma korzysta z pomocy lubelskiej usługi księgowej także wydaje mi się, ze spora częsć osób korzysta z takiej pomocy