lio

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lio

• Ranga
    Początkujący
  1. Trzymałabym się przepisów a nie tego co mówi Pani z urzędu. Nie mam zaufania do pracowników urzędów. Chyba, że masz pewność c do tej osoby.
  2. Zobacz jak reklamuje się konkurencja i na tej podstawie wybierz działania jakie trzeba wykonać
  3. Dokładnie. Są już dostępne platformy internetowe zrzeszające oferty prywatnych pożyczkodawców. Można tam negocjować warunki pożyczki więc jeżeli ktoś szuka super okazji to może ją znajdzie. Ale wracając do samego sensu brania pożyczek to jest to wyjście przy krótkotrwałych problemach finansowych, albo w przypadku finansowania np. zakupu, auta, sprzętu agd itp. Pożyczka gotówkowa na dowolny cel to jednak największe źródło dochodu firm pożyczkowych bo często nie jest spłacana terminowo i generuje ogromne odsetki, czyli czysty zysk.
  4. Buty są bardzo ważne. Nigdy nie zapomnę jak zostawiłem na półgodziny w samochodzie klienta, a gdy wróciłem w środku poczułem zapach przepoconych stóp.
  5. Z tego co wiem jest to ciągle bardzo opłacalny biznes ale trzeba nastawić się na konkretne kategorie produktów, które przynoszą duże zyski. Rynek e-aptek ma zupełnie inna odsprzedaż preparatów w porównaniu do aptek stacjonarnych i nie zapominajmy, że sieciówki sa równie konkurencyjne co apteka internetowa.
  6. lio

Kredyt na samochód

Przydatna strona i serio przystępnie opisano zagadnienia, których do tej pory nie rozumiałem.