RobertF

Użytkownik
  • Zawartość

53
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O RobertF

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. RobertF

Zakup samochodu

No Toyota ma to do siebie, że jest prawie całkowicie bezawaryjna. Osobiście mogę polecić Toyota Bank, mają teraz wyprzedaż rocznika 2018, więc ceny są jeszcze korzystniejsze niż zwykle.
  2. Ja mam Huawei P20 lite (kupiony w Play) i też jest bardzo fajny. Zależy do czego się wykorzstuje, ale jeśli nie trzeba robić nie wiadomo jak poważnych operacji na nim, to lite się nada w 100%.
  3. A u nas króluje Apple. Teraz kupiliśmy z Play iPhone Xs i jesteśmy mega zadowoleni. Naprawdę świetny smartfon - wart swojej ceny, zdecydowanie. Tak dobrego dawno nie mieliśmy :-)
  4. GPS Monitorng jest kluczowy w biznesie transportowym, bo pozwala nie tylko zadbać o auta, ale też optymalizować koszty i zwiększać przychody i bezpieczeństwo pracowników. Osobiście uważam, że jedną z najlepszych ofert ma Konslanet, który oferuje naprawdę nowoczesne rozwiązania.
  5. Warto, bo jednak im bardziej człowiek zabezpieczony tym lepiej. Osobiście polecam Konsalnet, bo nawet w razie kradzieży zadziała ich odzyskiwanie samochodu - profeska w pełnej krasie.
  6. Do pracy to weź sobie Samsung Galaxy S9, bardzo dobry telefon, w Playu możesz go mieć już nawet za 100 zł na start, więc to są naprawdę śmiesznie małe pieniądze, za telefon takiej klasy to w 100% warto. Ja mam i nie żałuję ani złotówki.
  7. Ja dziś zaszalałem i wziąłem burgery dostawa zamówiona przez pizza portal, rodzinka szczęśliwa, brzuszki pełne, nie ma to jak dobra wołowinka :-)
  8. RobertF

Zakup samochodu

Ale można pytać się o propozycje leasingu nie pod kątem samego samochodu ale miejsca skąd można wziąć. Ja na przykład mogę polecić Toyota Bank, można wziąć w leasing nawet używane toyoty - są zauważalnie tańsze i ciągle bardzo dobrym stanie.
  9. Zgodzę się z tym, że należy unikać małych, nieznanych firm. Ja ze swojego doświadczenia leasingi samochodowe mogę polecić w Toyota Banku - korzystałem ja, szwagier i jego znajomy i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków, bo naprawdę dobry leasing potrafi być bardzo nieobciążający.
  10. Toyota to naprawdę dobre auta, nie są awaryjne, nie tracą na wartości, prowadzą się swietnie, mają dobre wyposażenie... czego chcieć więcej? Teraz jeszcze są super oferty na leasingi samochodów w Toyota Banku, można za naprawdę niewielkie (relatywnie) pieniądze dostać bardzo dobry samochód. Polecam jeśli ktoś poszukuje jakiegoś auta.
  11. Cześć! Szukam pomocy w wyborze głośników Bluetooth. Zdecydowałem się na firmę Ultimate Ears (przekonali mnie po tym jak czytałem mnóstwo recenzji), ale nie wiem który model wybrać. Czytam jakie są różnice i rzeczywiście - im droższy tym lepszy dźwięk, dłuższa praca na baterii itp. Ale chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was miał do czynienia z więcej niż jednym modelem UE i jest w stanie mi powiedzieć który z nich wypada najlepiej w stosunku cena/jakość? Tu jest lista tych, które mnie interesują -https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/drobny-sprzet-audio-i-video/glosniki-przenosne.ultimate-ears
  12. Ważne jest patrzeć na to co się je, wybierać mądrze i zdrowo. Ja często zamawiam zdrowe jedzenie przez internet, trzymam i wagę i sylwetkę. Do tego oczywiście trochę ćwiczeń i można naprawdę zdrowo wyglądać.
  13. Dla mnie kuchnia to chyba najważniejsze pomieszczenie w domu, więc musi być wypieszczona i dopieszczona. Teraz np kupiłem sobie zamrażarkę do zabudowy Liebherr, jeśli ktoś lubi osobne zamrażarki to świetny wybór, bo mają bardzo pojemne i energooszczędne sprzęty, świetnie sprawdzają się w każdym domu.
  14. To jest złożony temat, ale z pewnością do ogarnięcia. Polecam poznać tematykę gwarancji bankowych, bo są często uznawane jako najlepsze poręczenie wypłacalności/wiarygodności firmy. To może pomóc przy wielu transakcjach, szczególnie na początku. Sam kiedyś skorzystałem z takiej gwarancji udzielonej przez Raiffeisen Polbank i inwestycja zwróciła się kilkukrotnie.
  15. Najlepiej jakiś SUV albo Kombi. Ja niedawno kupiłem Skodę Kodiaq, fajny, przestronny samochód. Polisę OC i AC wykupiłem w PZU a sama Skoda jeździ bardzo fajnie. Dla 4 osobowej rodziny jest idealna.