marta_w2w

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marta_w2w

 • Ranga
  Początkujący
 1. Wszystko zależy tak naprawdę od budzetu. Jeśi jest ograniczony to warto samemu czytać i próbować. Tylko, kwestia tego czy potem będziesz mieć czas zająć się swoim biznesem. Poczytaj sobie artykuły na https://www.internetmaker.pl/ Długo falowo najlepszym rozwiazaniem jest pozycjonowanie strony, które również pozwoli stworzyć stronę przyjazdną dla użytkowników.
 2. Na dłuższą metę ma to znaczenie ? Jedni i drudzy powinni wiedzieć jak pisać teksty do internetu. Informacje na temat pozycjonowania znajdziesz również na https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie...-internetowych/ oraz w innych artykułach portalu.
 3. Ja szukałam call center, i moje doświadczenie jest takie, że na kilkanaście firm, odpisała jedna. Po miesiącu. Co więcej odpisała, że niestety nie będzie w stanie mi pomóc (a prosiłam o przedstawienie możliwości).
 4. Im bardziej kreatywne tym lepsze. Stosując metody stosowane przez wszystkich stajemy się firmą mającą tą samą ofertę, przez co rywalizujemy ceną. Warto się wyróżnić.
 5. Możesz napisać w jaki sposób ? Nie mam pomysłu jak bym mogła zdobyć dzięki temu klienta :unsure:
 6. Ja ostano dużo czytam na ten temat. I wybierając agencję należy zrównoważyć jakość/cenna - prawda jest taka, że niskie oferty mogą być nieskuteczne, a dane firma praktycznie nic nie zrobi z naszą stroną. Na stronie https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie...-internetowych/ opisane jest jak działa pozycjonowanie, jak i ile kosztuje. Na innym forum czytałam, że jeden pozycjoner potrafi opiekować się ponad 100 klientów, co wychodzi 15 min na klienta miesięcznie, często takie praktyki kończą się tym, że pozycjonowane są tylko proste frazy.
 7. Stary temat, ale dużo ostatnio przeglądałam i znowu tu trafiłam. Może komuś się przyda świeży artykuł na temat co to pozycjonowanie i jak wygląda https://www.internetmaker.pl/pozycjonowanie...-internetowych/