Anitka

Użytkownik
  • Zawartość

107
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Anitka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. u mnie kosztem bylo tylko wykupienie na nazwa.pl domeny z hostingiem a strone projektowal mi znajomy za ładny uśmiech 😄
  2. Fajnie ze masz pomysly 🙂 Skup sie teraz, wypisz za i przeciw kazdej opcji i wybierz najkorzystniejsza 😄 Ja tak zrobilam.. mialam 3 pomysly ale nie bylo mnie stac na wszystkie. Chcialam swoim ludziom zapewnic warunki ktore beda ich motywowac do pracy (dobre ubezpieczenie, pakiety medyczne z medicover czy nawet jakies karnety czy bilety do kina). Postawilam chyba dobrze, bo firma rozwija sie jak powinna
  3. W Polsce jest wiele pieknych miejsc 🙂 Zalezy na czym Ci zalezy 😄 My mamy rodzine w Koninie wiec jedziemy ja odwiedzic na dwa dni a pozniej przenosimy się do Ślesina bo mamy rezerwacje domku u Anny 😄 Tam juz odpoczniemy pełną piersia
  4. Sportowe są fajne ale nie każdy je wykorzysta.. Ja w poprzedniej pracy takie miałam i może ze 2 razy mi się przydały :D Teraz mamy w obecnej pracy pakiety medyczne z Medicover i są o niebo lepsze. Przydały mi się wielokrotnie gdy potrzebowałam na już umówić się do lekarza nie mając czasu na pół roczne terminy wizyt. Taka opcja zdecydowanie lepsza moim zdaniem :) Ale jeśli masz mała firmę i mało pracowników to może najlepiej po prostu ich zapytać co by woleli?
  5. Zabudowany taras to już bardziej taka weranda i moim zdaniem nie jest fajne. Ja sama mam taras z murkiem takim na wysokość 1m, który obłożyłam płytkami elewacyjnymi jońca. Dodatkowo postawiłam do tego zadaszenie zostawiając go otwartym bo fajnie tak posiedzieć na świeżym powietrzu nawet w chłodniejsze dni :) Według mnie jest to dużo lepsze rozwiązanie niż tworzenie kolejnej zamkniętej przestrzeni.
  6. No nie wiem czy taka siatka jest wytrzymałym ogrodzeniem. Wogóle to średnio się prezentuje ale to jedynie moje zdanie :D Owszem jako rozwiązanie tymczasowe jest ok bo sama miałam podobną od razu po zakończeniu budowy domu ale szukałam jakiegoś ogrodzenia, które zastąpi ja na lata i na pewno będzie ładniej wyglądać. Poszperałam w necie, poczytałam pooglądałam ogrodzenia różnego rodzaju - gabiony, drewniane, metalowe i różne inne cuda aż w końcu trafiłam na zdjęcie pięknie wyglądającego ogrodzenia z betonowymi słupkami takimi czarnymi i przęsłem metalowym. Od razu zaczęłam go szukać po necie i znalazłam w firmie Joniec identyczne!Bez zastanowienia kupiłam co trzeba, wzięłam fachówców żeby temat ogarnęli i mam swoje upatrzone i bardzo trwałe ogrodzenie.
  7. My mamy dwa razy do roku integracje firmową. Raz na terenie firmy z rodzinami a drugi raz stricte wyjazdowo tylko dla pracowników. Jeśli chodzi o te wyjazdowe imprezy mamy stałą miejscówkę we wsi Kamionka Wielka -dom weselny Acapulco. Pokoje, obsługa, jedzenie wszystko na najwyższym poziomie. I do tego super okolica, świeże powietrze i naprawdę ekstra zorganizowane imprezy a w szczególności ta na zakończenie integracji na sali.
  8. Pomyśl też o filtrach do takiego gabinetu bo te wszystkie pyły z plomb itd są bardzo nie zdrowe. A wiem że na przykład firma Bofa takie filtry specjalne robi. Bo chodzi o nasze zdrowie nie?
  9. No jasne ze moze miec wplyw :D Ja kiedys mialam prace w biurze wlasnie duzo czasu komputer telefon i pozycjja zgarbiona.. Glowa mi pękała plecy wysiadły... pomogly mi sesje w Jura floating w Częstochowie w kapsule floatingowej. No i zmienilam prace bo widocznie ta nie byla dla mnie :D
  10. Gdy ja szukalam kliniki gdzie w pelni profesjonalnie i bezbłędnie wykonają mi botoks to najpierw poszukalam opinii w internecie, potem popytalam znajomych i tez troszke zaufałam intuicji. Tak trafilam do kliniki Melitus w Warszawie i nie żałuje :)
  11. Ja jestem jak najbardziej za takimi zabiegami. Sama niedawno miałam botoks na twarzy w klinice Melitus na Żoliborzu i jestem bardzo zadowolona z efektów.. Najwazniejsza byla dla mnie naturalnosc wyglądu wiec skoro to uzyskałam to lepiej juz byc nie moze :D
  12. Z córką jeżdżę do doktora Tomasza Parol, który przyjmuje w poradni na Bartniczej. Bardzo sympatyczny lekarz o odpowienim nastawieniu do małych pacjentów.
  13. Dobry catering to sukces spotkania zwlaszcza biznesowego czy wlasnie imprezki firmowej :D My mamy sprawdzony macro bios bar http://macrobiosbar.pl/ bo szybko dostarczaja, posilki swieze tanie i smaczne. Ja sama osobiscie tez z niego cos zamawiam do domu jak mi sie gotowac nie chce albo jakiegos lunch boxa jak zapomne zabrac cos na drugie sniadanie :D
  14. Ja czasem do domu zamawialm z Macro Bios Baru, na impreze firmowa tez kiedys zamawialismy przekaski zdrowe smaczne i pelnowartosciowe. Tu masz strone mozesz sobie popatrzec jakie maja propozycje :) http://macrobiosbar.pl/
  15. Ja kieruje sie przede wszystkim opiniami, doswiadczeniem i umiejetnosciami. Cena to sprawa drugorzędna. Znalazlam super klinike w warszawie, miracki sie nazywa i tam mam nie tylko dobre ceny ale tez super opinie.. tu opis zabiegu odmladzajacego http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ jakiemu sie poddalam juz dwa razy.. wroce napewno za jakis czas bo efekt jest rewelacyjny