Anitka

Użytkownik
  • Zawartość

125
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Anitka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. jak bym miala kase i wielkie parcie to bym poszla ale ogolnie wole dzialac mniej inwazyjnie dlatego uzywam serii eco nature, to kosmetyki z bielendy
  2. Nie zawsze trzeba robic takie zabiegi by poprawic kondycje skóry. Sprobuj najpierw kosmetykow z bielendy z serii eco nature, kremy czy peelingi z mango jasminem i sliwka kakadu sa swietne 😄
  3. ja zawsze dostaje kwiaty albo czekoladki i kosmetyk.. maz wie ze lubie bielende i tylko jej uzywam wiec kupuje mi ją jak mi sie konczy albo dostaje bon do drogerii 😄
  4. uzywalam z bielendy i sie sprawdzil ale potem sprobowalam serii eco nature tez z bielendy i bardziej mi pasuje. mam wode micelarną maseczke i piling ze śliwką kakadu jaśminem i mango
  5. Anitka

Olej CBD

Zalezy do czego chcesz go uzywac. Kiedys uzywalam olejka CBD z bielendy bo mialam sucha i wrazliwa twarz i cera mi sie poprawila. Teraz jednak przeszlam na serie eco nature i uzywam wody micelarnej i do dmakijazu ze sliwka kakadu jasminem i mango i z tym samym skladem maseczki nawilzajacej
  6. Oczywiscie ze sie oplaca ! Dbając o firme powinno nam zalezec by byc rozpoznawalnym wsrod konkurencji. My wszystkie produkty pakujemy w opakowania spersonalizowane. Zamawiamy je tutaj http://yanko.com.pl/ bo maja dobrą jakość i przystepne ceny. Nadruk na opakowaniach jest uzgadniany wg naszych pomysłów i mozliwosci firmy. Kolorystyka dopasowana jest do loga firmy a sam pakunek bezpieczny i elegancki. Firma ma duze mozlwiosci opakowan od foli przez woreczki i opakowania papierowe po laminaty i opakowania prozniowe
  7. ja wiele lat meczylam sie z maszynkami jednorazowymi.. potem kupilam depilator ale bolalo jak diabli bo wlasciwie wyrywalo wlosy na zywca, teraz mam spokoj bo w Bienkowscy Clinic laserowo sie wydepilowalam i mam spokoj na dluugi dlugi czas 😄
  8. Dobrym elementem wyposazenia biura jest oczyszczacz powietrza. My tez mamy dwie sztuki w gabinetach oraz jedna mam w domu. Wszystkie sa z tej samej firmy Coway bo ma dobre opinie, 5 letnia gwarancje oraz certyfikat ECARF 🙂
  9. Jesli czujesz ze to cos dla ciebie to sie nie zastanawiaj 🙂 Nie wiem jakie sa koszty bo to zalezy od tego jakie masz miesieczne oplaty za hale, ile kosztuje sprzet, chemia, oplaty za wode i kanalizacje itp itd. Ja jak otwieralam swoj biznes to mialam dotacje z UE wiec latwiej mi bylo finansowo. A jak juz sie troche rozwinelismy to odlozylam troche kasy by zwiekszyc mozliwosci. Kazdy pracownik ma dobra umowe i pakiet medyczny z medicover, atmosfera jest przyjazna a grafik scisle dopasowany do osob.
  10. W sprzedazy nie ma nic trudnego, dobre ceny, odpowiednia ekspozycja i reklama i kreci sie samo. Trudniej bylo mi utrzymac pracownikow przy sobie, jak ktos mi pasowal to zaraz sie zwalnial i do konkurencji przeskoczyl. Zaczelam analizowac co sie dzieje i doszlam do wniosku ze mam za mala motywacje dla ludzi by ich zatrzymac. Zrobilam kilka zmian, m.in podwyzka dla starych pracownikow i pakiety medyczne z medicover dla wszystkich. To poprawilo sytuacje
  11. Najlepiej to skorzystac z agencji marketingowej 🙂
  12. moleko21 rozwiniesz mysl? zastanawia mnie na jakies zasadzie to dziala.. ja mam swoja firmę, pracownikow ktorych traktuje jak rodzinę i dobre zarobki. Pracownicy tez nie narzakaja bo maja wykupione pakiety medyczne z medicover a to umozliwia im lepszy dostep do opieki zdrowotnej
  13. Jesli czujesz sie na silach by otworzyc cos wlasnego to nie widze przeszkod. Powinienes przenanalizowac pomysl i finanse czy poprostu cie na to stac. Otworzenie i prowadzenie firmy to nie takie hop siup, rynek pracy jest zawalony, trudno o dobrych pracownikow czy klientow. Ja u siebie postanowilam wykupic kazdemu pracownikowi pakiet medyczny z medicover by pokazac ze mi zalezy na dobrej wspolpracy. To sie sprawdza
  14. nie suplementy diety a zdrowe jedzenie i ruch maja tu duze znaczenie.. warto tez zbadac sobie poziomy witamin czy hormonow bo czesto tarczyca jest powodem tycia a czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego ze nie dziala ona jak powinna.. ja w diagnostyce robie badania poziomow tsh itd i wiem czy podana dawka lekow jest dla mnie odpowiednia
  15. muszyna ma racje.. nieprawidlowa praca jelit ma wplyw na zaparcia.. ale podobnie wpływ maja alergie np pokarmowe o ktorych wiele osob nie zdaje sobie sprawy.. ja robilam w diagnostyce pelen pakiet badan by potwierdzic te alergie ktore podejzewalam i ewentualnie poznac nowe