Anitka

Użytkownik
  • Zawartość

119
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Anitka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. ja wiele lat meczylam sie z maszynkami jednorazowymi.. potem kupilam depilator ale bolalo jak diabli bo wlasciwie wyrywalo wlosy na zywca, teraz mam spokoj bo w Bienkowscy Clinic laserowo sie wydepilowalam i mam spokoj na dluugi dlugi czas 😄
  2. Dobrym elementem wyposazenia biura jest oczyszczacz powietrza. My tez mamy dwie sztuki w gabinetach oraz jedna mam w domu. Wszystkie sa z tej samej firmy Coway bo ma dobre opinie, 5 letnia gwarancje oraz certyfikat ECARF 🙂
  3. Jesli czujesz ze to cos dla ciebie to sie nie zastanawiaj 🙂 Nie wiem jakie sa koszty bo to zalezy od tego jakie masz miesieczne oplaty za hale, ile kosztuje sprzet, chemia, oplaty za wode i kanalizacje itp itd. Ja jak otwieralam swoj biznes to mialam dotacje z UE wiec latwiej mi bylo finansowo. A jak juz sie troche rozwinelismy to odlozylam troche kasy by zwiekszyc mozliwosci. Kazdy pracownik ma dobra umowe i pakiet medyczny z medicover, atmosfera jest przyjazna a grafik scisle dopasowany do osob.
  4. W sprzedazy nie ma nic trudnego, dobre ceny, odpowiednia ekspozycja i reklama i kreci sie samo. Trudniej bylo mi utrzymac pracownikow przy sobie, jak ktos mi pasowal to zaraz sie zwalnial i do konkurencji przeskoczyl. Zaczelam analizowac co sie dzieje i doszlam do wniosku ze mam za mala motywacje dla ludzi by ich zatrzymac. Zrobilam kilka zmian, m.in podwyzka dla starych pracownikow i pakiety medyczne z medicover dla wszystkich. To poprawilo sytuacje
  5. Najlepiej to skorzystac z agencji marketingowej 🙂
  6. moleko21 rozwiniesz mysl? zastanawia mnie na jakies zasadzie to dziala.. ja mam swoja firmę, pracownikow ktorych traktuje jak rodzinę i dobre zarobki. Pracownicy tez nie narzakaja bo maja wykupione pakiety medyczne z medicover a to umozliwia im lepszy dostep do opieki zdrowotnej
  7. Jesli czujesz sie na silach by otworzyc cos wlasnego to nie widze przeszkod. Powinienes przenanalizowac pomysl i finanse czy poprostu cie na to stac. Otworzenie i prowadzenie firmy to nie takie hop siup, rynek pracy jest zawalony, trudno o dobrych pracownikow czy klientow. Ja u siebie postanowilam wykupic kazdemu pracownikowi pakiet medyczny z medicover by pokazac ze mi zalezy na dobrej wspolpracy. To sie sprawdza
  8. nie suplementy diety a zdrowe jedzenie i ruch maja tu duze znaczenie.. warto tez zbadac sobie poziomy witamin czy hormonow bo czesto tarczyca jest powodem tycia a czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego ze nie dziala ona jak powinna.. ja w diagnostyce robie badania poziomow tsh itd i wiem czy podana dawka lekow jest dla mnie odpowiednia
  9. muszyna ma racje.. nieprawidlowa praca jelit ma wplyw na zaparcia.. ale podobnie wpływ maja alergie np pokarmowe o ktorych wiele osob nie zdaje sobie sprawy.. ja robilam w diagnostyce pelen pakiet badan by potwierdzic te alergie ktore podejzewalam i ewentualnie poznac nowe
  10. ja tez szukam kogos doprzeprowadzek.. duzo mebli nie mam ale kasy tez nie za wiele by wynajmowac jakies wielkie profesjonalne firmy
  11. my mamy hosting nazwa.pl ze wzgledu na warunki i fajny program partnerski. przenosilismy sie z innego i poszlo gladko
  12. my zaczelismy od zdobycia dotacji do projektu, wybor hostingu i domeny z najlepszymi warunkami (nazwa.pl) i firmy ktora postawi tam strone i esklep. potem poszlo juz samo
  13. u mnie kosztem bylo tylko wykupienie na nazwa.pl domeny z hostingiem a strone projektowal mi znajomy za ładny uśmiech 😄
  14. Fajnie ze masz pomysly 🙂 Skup sie teraz, wypisz za i przeciw kazdej opcji i wybierz najkorzystniejsza 😄 Ja tak zrobilam.. mialam 3 pomysly ale nie bylo mnie stac na wszystkie. Chcialam swoim ludziom zapewnic warunki ktore beda ich motywowac do pracy (dobre ubezpieczenie, pakiety medyczne z medicover czy nawet jakies karnety czy bilety do kina). Postawilam chyba dobrze, bo firma rozwija sie jak powinna
  15. W Polsce jest wiele pieknych miejsc 🙂 Zalezy na czym Ci zalezy 😄 My mamy rodzine w Koninie wiec jedziemy ja odwiedzic na dwa dni a pozniej przenosimy się do Ślesina bo mamy rezerwacje domku u Anny 😄 Tam juz odpoczniemy pełną piersia