Anitka

Użytkownik
  • Zawartość

129
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Anitka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Anitka

Perfumy

notino ma taka opcje zeby nie otwierac perfum mozna zamowic z testerem i jego powąchac a w razie jak perfumy nie pasują odeslac je w stanie nienaruszonym, sa tez karteczki zapachowe za darmo do zamowienia https://www.notino.pl/try-and-buy/?token=bd42609a-d878-47a1-8903-2fa9d21f9109
  2. Anitka

Perfumy

najbardziej lubie calvina cleina euphorie ale nie mam ograniczen, kupuje tez czasem jakies nowe z testerem jak zamawiam na necie
  3. Anitka

Ogród

Nie mam dzieci 😄
  4. Anitka

Kosmetyki

na notino zamawiam, dostawa od 100 zl jest za darmo 😄
  5. jak bym miala kase i wielkie parcie to bym poszla ale ogolnie wole dzialac mniej inwazyjnie dlatego uzywam serii eco nature, to kosmetyki z bielendy
  6. Nie zawsze trzeba robic takie zabiegi by poprawic kondycje skóry. Sprobuj najpierw kosmetykow z bielendy z serii eco nature, kremy czy peelingi z mango jasminem i sliwka kakadu sa swietne 😄
  7. ja zawsze dostaje kwiaty albo czekoladki i kosmetyk.. maz wie ze lubie bielende i tylko jej uzywam wiec kupuje mi ją jak mi sie konczy albo dostaje bon do drogerii 😄
  8. uzywalam z bielendy i sie sprawdzil ale potem sprobowalam serii eco nature tez z bielendy i bardziej mi pasuje. mam wode micelarną maseczke i piling ze śliwką kakadu jaśminem i mango
  9. Anitka

Olej CBD

Zalezy do czego chcesz go uzywac. Kiedys uzywalam olejka CBD z bielendy bo mialam sucha i wrazliwa twarz i cera mi sie poprawila. Teraz jednak przeszlam na serie eco nature i uzywam wody micelarnej i do dmakijazu ze sliwka kakadu jasminem i mango i z tym samym skladem maseczki nawilzajacej
  10. Oczywiscie ze sie oplaca ! Dbając o firme powinno nam zalezec by byc rozpoznawalnym wsrod konkurencji. My wszystkie produkty pakujemy w opakowania spersonalizowane. Zamawiamy je tutaj http://yanko.com.pl/ bo maja dobrą jakość i przystepne ceny. Nadruk na opakowaniach jest uzgadniany wg naszych pomysłów i mozliwosci firmy. Kolorystyka dopasowana jest do loga firmy a sam pakunek bezpieczny i elegancki. Firma ma duze mozlwiosci opakowan od foli przez woreczki i opakowania papierowe po laminaty i opakowania prozniowe
  11. ja wiele lat meczylam sie z maszynkami jednorazowymi.. potem kupilam depilator ale bolalo jak diabli bo wlasciwie wyrywalo wlosy na zywca, teraz mam spokoj bo w Bienkowscy Clinic laserowo sie wydepilowalam i mam spokoj na dluugi dlugi czas 😄
  12. Dobrym elementem wyposazenia biura jest oczyszczacz powietrza. My tez mamy dwie sztuki w gabinetach oraz jedna mam w domu. Wszystkie sa z tej samej firmy Coway bo ma dobre opinie, 5 letnia gwarancje oraz certyfikat ECARF 🙂
  13. Jesli czujesz ze to cos dla ciebie to sie nie zastanawiaj 🙂 Nie wiem jakie sa koszty bo to zalezy od tego jakie masz miesieczne oplaty za hale, ile kosztuje sprzet, chemia, oplaty za wode i kanalizacje itp itd. Ja jak otwieralam swoj biznes to mialam dotacje z UE wiec latwiej mi bylo finansowo. A jak juz sie troche rozwinelismy to odlozylam troche kasy by zwiekszyc mozliwosci. Kazdy pracownik ma dobra umowe i pakiet medyczny z medicover, atmosfera jest przyjazna a grafik scisle dopasowany do osob.
  14. W sprzedazy nie ma nic trudnego, dobre ceny, odpowiednia ekspozycja i reklama i kreci sie samo. Trudniej bylo mi utrzymac pracownikow przy sobie, jak ktos mi pasowal to zaraz sie zwalnial i do konkurencji przeskoczyl. Zaczelam analizowac co sie dzieje i doszlam do wniosku ze mam za mala motywacje dla ludzi by ich zatrzymac. Zrobilam kilka zmian, m.in podwyzka dla starych pracownikow i pakiety medyczne z medicover dla wszystkich. To poprawilo sytuacje
  15. Najlepiej to skorzystac z agencji marketingowej 🙂