jakub89

Użytkownik
  • Zawartość

14
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jakub89

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ogolnie dobrym centrum ortopedycznym jest Fimedica na Nowogrodzkiej. Moja mama tam sie leczyła i chwalila sobie lekarzy. Z tego co kojarzę to mają też ortopedę dziecięcego, musiałabys zajrzec na ich stronę lub po prostu przedzwonić na recepcję. :)
  2. Obecnie korzystamy z Extreme z Easy Go. Nowoczesny fotelik, bardzo uniwersalny, bo ma opcje poszerzania oparcia i siedziska, wiec na długo na posłuży :) poza tym jest solidnie wykonany, ma mocny zagłówek, wygodne podłokietniki z uchwytem na kubek. Cena jest bardzo korzystna jak na taką jakośc, my zamawialismy przez internet.
  3. Przez internet zamawiam głównie odzież sportową i elektronikę. Mieszkam w nie za dużym mieście i online mam znacznie większy wybór produktów. Ostatnio nawet takie zakupy okazują się u mnie tańsze, bo korzystam z serwisu kuponiarnia.pl, czyli źródło wiedzy o obecnie trwających promocjach, wyprzedażach. To dobra okazja, by nie wydawać zbyt dużo pieniędzy na nowe gadżety.
  4. Niedawno skończyłem wykańczać kuchnię i zestaw kuchenny zamówiłem ze sklepu Kuchnie Jana. Ogólnie to polecam, bo wybór spory, nie było problemu z wykonaniem mebli na wymiar. Ceny wydają mi się okej, porównywałem z konkurencją i nie przepłacilem. A jeśli chodzi o jakość to ekstra :)
  5. Mam bardzo pozytywne doświadczenia w tym temacie. Wiadomo, że sam wypadek, okres rekonwalescencji to dosc nieprzyjemna sprawa, dlatego kwestię ubiegania sie o odszkodowanie i 'ogarniania' formalnosci z tym zwiazanych lepiej powierzyć firmie odszkodowawczej. U mnie wybor padl na Auxilia polecaną przez kumpla. I rzeczywiscie sprawnie i szybko zajeli sie moja sprawa. Oczywiscie na jej rozwiazanie i wyplate pieniedzy musialem poczekac kilka miesiecy, ale bylo warto!
  6. Co prawda nie podzielę się doświadczeniem z Żabką, ale prowadzę sklep franczyzowy z odzieżą dla dzieci i polecam. Na starcie otrzymałam pomoc, gotowe rozwiązania, a ustalone warunku współpracy są korzystne. Sklep jaki otworzyłem to 5.10.15.
  7. Heśli szukasz dobrych mebli kuchennych to sprawdź na kuchniejana.pl. Ostatnio udało mi się tam znaleźć fajny zestaw do kuchni- jestem mega zadowolona z jakości. Cena była w sam raz na moją kieszeń i nie musiałam długo czekać na swoje zamówienie.
  8. też niestety musiałem skorzystać z pomocy firmy odszkodowawczej- zdecydowałem się na Auxilia. Od samego poczatku bardzo zaangazowali się w moja sprawe i powiem szczerze, ze nie spodziewalem sie, ze po kilkunastu miesiacach walki o pieniadze uda mi sie uzyskac tak wysokie odszkodowanie... Jestem bardzo szczesliwy, ze trafilem na firmę Auxilia i polecam kazdemu, kto doznal wypadku- ja akurat mialem wypadek w pracy, ktory spowodowal duze problemy ze zdrowiem niepozwalajace mi wykonywac dotychczasowego zawodu.
  9. Początkowo rozważałem kupno mieszkania w Warszawie, ale chyba zdecyduję się jednak na Kraków- kocham to miasto! W okolicy Krowodrza powstaje fajna inwestycja- Nowa 5 Dzielnica. Z tego co widzę, mieszkań będzie sporo na sprzedaż o różnym metrażu, więc jest w czym wybierać. :)
  10. U mnie w planach jest kupno mieszkania w Krakowie. Głównie interesuje mnie Nowa 5 Dzielnica, bo lokalizacja jest dość optymalna- kawałek do centrum, dworca czy galerii. Raczej wolałbym sam tam zamieszkać, ale opcja z wynajmem też jest dobrym rozwiązaniem. Studentów nigdy nie brakuje chociazby :)
  11. Najlepsze dla żony ( i ogólnie dla każdej kobiety) byłby brak jakiejkolwiek antykoncepcji. Dlatego może warto przemyśleć wazektomię? To jednorazowy prosty zabieg, a kobieta w koncu nie musi np. łykać tabletek ( moja żona miała po nich duże problemy ze zdrowiem...).
  12. Skontaktuj się z agencją reklamową, która zajmie się wizerunkiem twojej restauracji i dopasuje skuteczne działania. Dzięki pomocy iWizerunek.pl udało mi się zdobyć nowych klientów, których ilość powiększa się.
  13. Równiez uważam, że INOAR to dobry wybór. W końcu profesjonalne produkty w salonie fryzjerskim w dużym stopniu zapewniają powodzenie w tym biznesie. Dlatego warto wybrać kosmetyki o sprawdzonym składzie i o dobrej renomie :)