tailla

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tailla

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Firma działa na rynku już 4 lata i nie ukrywam, że idzie to wszystko na tyle dobrze, że zastanawiamy się nad rozbudową jej w formie dobudowania kolejnej hali produkcyjnej. Firma, która podjęłaby się tego zadania jest już wybrana: http://www.ocmer.com.pl/realizacje-choć też nie wiem czy mogę ja wybierać firmę czy to z góry jest narzucone? Na jakiej podstawie przyznawane są dotacje?Czy mogę się ubiegać o sfinansowanie całości projektu czy tylko części?Jakie warunki trzeba spełnić już po otrzymaniu dotacji?Jak to wygląda w przypadku tak dużego projektu?
  2. Możecie mi polecić dobre i sprawdzone sklepy w internecie w których mogę kupić dobrej jakości buty?Chodzi mi o takie sklepy jak ten: http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/polbuty które mogę znać ze sprzedaży tradycyjnej. Nie umiem jakoś zaufać przypadkowym sklepom w internecie bo już słyszałam nie raz jak ktoś został oszukany. Oczywiście chodzi mi o sklepy z obuwiem damskim-mężowi nie odaważę się kupić w internecie;)
  3. Własna działalność ma swoje plusy jak i minusy ale to pewnie jak wszystko w życiu. Ja już założenie jej mam dawno za sobą i owszem korzystałam z dotacji ale było to tyle lat temu więc zapewne teraz już wiele rzeczy wygląda inaczej. Mogę tylko podpowiedzieć, że jak już ją prowadzisz to warto skorzystać z usługi faktoringu z regresem Nie masz zblokowanej płynności finansowej i możesz swobodnie inwestować dalej swoje pieniądze-uważam to za lepsze rozwiązanie niż np. kredyt.
  4. Oczywiście, że nikt nie lubi pożyczania a potem oddawania ale rzeczywiście w życiu przytrafiają się różne sytuacje, często zupełnie nieplanowane i tzreba sobie jakoś z takimi poradzić. Może i 10 lat temu pożyczka przez internet była czymś nowym a co nowe zazwyczaj niepewne. Dziś uważam, że taka forma pożyczki jest czymś zupełnie normalnym i bezpiecznym.