monikabert90

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O monikabert90

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeszcze nie miałam okazji ale wiele produktów mi się podoba więc pewnie kiedyś spróbuję ;)
 2. Taki elektroniczny obieg dokumentów w firmie może usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, więc bez wątpienia warto się na to zdecydować. My na przykład korzystamy z http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i jesteśmy bardzo zadowoleni - przejście z obiegu papierowego na elektroniczny pozwoliło nam wreszcie mieć porządek w dokumentacji. Teraz tylko uprawnione osoby mają dostęp do poszczególnych dokumentów, co również było dla nas bardzo ważne. Cały obieg odbywa się sprawniej ;)
 3. A jakie podłoże stosujecie w halach magazynowych? Słyszalam, że bardzo dobrze sprawdza się w takich miejscach posadzka betonowa, na którą dodatkowo zastosuje się specjalną farbę ochronną, na przykład taką jak ta https://remont.biz.pl/sklep/aksil/22303-aksilbet-posadzka-farba-do-posadzek-betonowych-5906681450026.html . Co o tym myślicie?
 4. Moim zdaniem kosmetyki na prezent jak najbardziej mogą się sprawdzić, ale pod warunkiem, że dobrze przemyślimy, co dana osoba chciałaby dostać. Moim zdaniem taki kosmetyk nie powinien być zbyt osobisty - dezodorant raczej odpada, ale na przykład taka paletka cieni do powiek Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/palety/professional-palette-eyeshadow---paleta-cieni-do-powiek---golden-rose.html byłaby już jak najbardziej w porządku ;) Cienie nie są drogie, a są naprawdę dobrej jakości, dobrze sprasowane, nie osypują się i łatwo je zaaplikować ;)
 5. Jeśli potrzebowalibyście dobrego chirurga stomatologicznego ze Śląska, z okolic Bielska-Białej, to polecam tego, który przyjmuje na Jaworzańskiej 40 w Centrum Medycznym Danea. Na stronie http://danea.pl/ znajdziecie mapkę dojazdową do tego centrum i pełną listę specjalistów. Można tam liczyć na fachową opiekę medyczną, brak kolejek itp, więc polecam ;)
 6. Pies to bardzo duża odpowiedzialność. Musisz pomyśleć też o tym, kto się nim zajmie, kiedy na przykład będziesz chciała pojechać z dziećmi na ferie na narty? Bo czworonogowi się raczej taki wyjazd nie spodoba. Polecam wtedy skorzystać ze specjalnych hoteli dla psów, na przykład U Zoopsychologa pod Warszawą, gdzie pieski mają zapewnione dogodne warunki i fachową opiekę ;) Na stronie http://psipensjonat.com.pl/o-nas/oferta/ możesz zapoznać się z ich ofertą.
 7. A może warto byłoby się wybrać również do lekarza neurologa? Wiele problemów tego typu ma właśnie podłoże neurologiczne i w takim przypadku nikt nie pomoże nam lepiej, niż doświadczony, zaufany neurolog. Bielsko - Biała na przykład oferuje najlepszych specjalistów - neurologów w Centrum Medycznym Danea, które mieści się na ulicy Jaworzańskiej 40. Można tam liczyć na profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do każdego pacjenta i co bardzo ważne - za wizytą wcale nie trzeba długo czekać ;)
 8. Rewelacyjne sale do organizacji konferencji zapewnia również hotel Książę Poniatowski, który znajduje się zaledwie 10 kilometrów od Warszawy, w Nadarzynie. Proponuje on aż 3 różne sale - Balową, Książęcą oraz Kryształową. Ich układy oraz wygląd możecie sprawdzić na stronie https://www.hotelponiatowski.pl/ . Moim zdaniem takie elegancki, pałacowy styl idealnie nadaje się na organizację konferencji ;)
 9. Tak naprawdę niektóre problemy takie jak depresja, nerwica czy też bezsenność należy również skonsultować z neurologiem. Bardzo dobry specjalista neurolog Piotr Ślifirczyk ma swój gabinet w lecznicy TERAPIA w Warszawie na ul. Widok 10. Lekarz ten ma bardzo dobre rekomendacje w internecie, pomógł już niejednej osobie. Myślę, że warto by było się do niego zwrócić o pomoc.
 10. Ojej takie wczasy byłyby spełnieniem marzeń ;) A co robicie ze zwierzakami jak tak daleko podróżujecie? Zabieracie ze sobą czy zostawiacie? Jeśli zostawiacie, to gdzie? Bo ja rozważam opcję, żeby zostawić psiaka w hotelu dla psów. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Znalazłam całkiem przyjazny Pensjonat "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Pieski mają tam zapewnioną fachową opiekę i duże klimatyzowane boksy. Jak myślicie, warto?
 11. Rekuperacja na pewno pozwoli Ci na odzysk ciepła, warto zainwestować w taki sprzęt. Na blogu https://remont.biz.pl masz bardzo fajny wpis pod tytułem "Co zyskasz stosując rekuperację ?", ?" - myślę, że warto byłoby się z nim zapoznać ;) Bo rekuperacja ma naprawdę szereg zalet ;)
 12. Ja ostatnio wszystko załatwiam przez internet, nawet doładowuję sobie telefon na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-orange . Bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba nawet wychodzić z domu ;) A przynajmniej mam pełną kontrolę nad swoimi wydatkami :)
 13. My organizowaliśmy wszystko sami i wesele oraz ślub były jak najbardziej udane ;) Zdjęcia robił nam znajomy fotograf i później wywołaliśmy je sobie w postaci czegoś takiego jak fotoalbum. Do dziś jest to dla nas wspaniała pamiątka, którą zawsze oglądają nasi znajomi, gdy wpadają z wizytą ;)
 14. My w firmie samochodu dostawczego potrzebujemy tylko kilka razy w roku, więc zdecydowaliśmy się na wynajem, a nie na kupno lub leasing. Firma http://www.kangoor.pl/ zaoferowała nam naprawdę atrakcyjne warunki, ich auta są zawsze w bardzo dobrym stanie, praktycznie nowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)
 15. Moim zdaniem najlepszym sposobem na reklamę w sieci jest pozycjonowanie własnej strony www. Jednak aby było one sprawne i przynioslo oczekiwane korzyści, strona musi być "dobra technicznie". Aby sprawdzić, czy tak właśnie jest, można na przykład za pośrednictwem http://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ przeprowadzić sobie audyt strony www i otrzymać wskazówki, co zrobić, aby strona bardziej nadawała się do pozycjonowania.