jaro65

Użytkownik
  • Zawartość

31
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jaro65

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Jak jest dużo ofert pracy na rynku a mało pracowników to: 1. Godziwa pensja 2. Umowa 3. Prywatna opieka 4. Jasny i przejrzysty system motywacyjny % od obrotów za osiągnięcia za wykonane zlecenia, za normy itd. 5. Kultura pracy, BHP itd (np. taka jaką spotkałem w Niemczech warto spróbować, narzędzia, normy itd. to było, nie trzeba było kombinować że jakoś to będzie)
  2. Teraz reklama wydaj się bardziej prosta niż kiedyś, mamy dużo kanałów dzięki którym możemy dotrzeć do klienta. M.in. po przez kanał Youtube po przez film produktowy, film wizerunkowy - przykład takiego filmu. Czy ktoś z Was, Waszych znajomych produkował i publikował filmy tego typu i z jakim efektem?
  3. Jasne że tak tylko musi być mądrze zrobiona, świetnym sposobem jest również Video Marketing - http://marketingvideo.com.pl na Youtube, można ciekawy film nakręcić ze swojej działalności(usługi) zaprezentować produkt itd.
  4. Pizza na telefon szczególnie pizza nocna gdzie konkurencja śpi, sam zamawiałem często jeszcze mieszkając w akademiku w Szczecinie (zobaczcie w jakich godzinach pracuje pizzeria w weekendy piątek i sobota do 3:00 - http://www.epizza.szczecin.pl ) No cóż sam kiedyś myślałem o takim biznesie.
  5. Ja coraz bardziej zwracam uwagę na reklamy które są w komunikacji miejskiej czy to plakaty w takich ramkach (małe bilbordy nad oknami autobusu bądź tramwaju, lub pociągu metra). Są jeszcze ekrany LCD instalowane w publicznych środkach transportu tam pomiędzy materiałem filmowym są krótkie reklamy - tylko produkcja reklamy(klik) na nośnik LCD to już większy koszt. Jeszcze są ulotki można je podrzucić dla listonosza to za 100 PLN rozniesie po swoim rewirze.
  6. Moim zdaniem monitoring może podnieść efektywność pracy i na niektórych może działać motywująco. Czy montować od razu? - ja bym tak zrobił.
  7. Przygotować specjalną lepsza ofertę na targi np. lepsza cena, jakieś gratisy do oferty lub w tej samej cenie dostajesz więcej. Na pewno muszą być Hostessy które rozniosą ulotki, na stoisku oczywiście wizytówki, katalogi, może płyty CD z materiałem. Zależy co tao za branża może jakieś próbki itp.
  8. Spotkaliście się pewnie z krótką reklamą 8 sekundową o fachowej nazwie "billboard sponsorski lub telewizyjny" która "Zaprasza na program", "Sponsorem programu jest" - jak tu. Zastanawia skąd biorą się takie formy reklamowania się, czym jest to spowodowane? Niższe koszty?
  9. Wysoka jakość dla bogatego i ceniącego luksus klienta. Jak ktoś ma dom za kilka milionów to stać go na luksusowe wykończnie. Do kaich wnętrz polecam ekskluzywne meble nowoczesne (o ile kogos stać), po latach mebelki nie straca na wartości.
  10. Musisz coś więcej oferować a nizeli tylko produkt - dobra cena, konkurencyjny system ratalny, bu oferować to czego nie amją inni ale jakot zareklamować?
  11. Ostatnio zainteresował mnie program na TVN - Project Runway, pokazuje to jak młodzi zdolni ludzie są w stanie odnieść sukces. Po przez pomysły, wyobraźnię, najlepiej z wykształceniem kierunkowym (tak jak Jakub czy Liliana gdzie zdobywali swoje szlify za granicą). Jest już naszum rynku sporo projektantów którzy mają swoje kolekcje (nie chodzi mi już o tych zannych z 1 stron magazynów modowych). Ale np. Arkadiusz Taraska m.in jego prace: http://www.kodymody.com/pl/arkadiusz-taraska Tak samo wielu projektantów biżuterii itp. Rośnie nam nowe pokolenie, które nie ogląda się za siebie i coś robi. To mi się podoba.
  12. Film korporacyjny (nie mylić ze spotem TV) to oferta dla małych i duzych firm, film ma na celu przedstawienie w sposób jak najbardziej atrakcyjny produktu, usług, firmy. Dynamiczny, nowoczesny obraz może być prezentowany np. na spotkaniach biznesowych, targach branżowych, czy też na stronie WWW. Jak to wygląda? - przykłady - http://www.film-reklamowy.com.pl/filmy-korporacyjne.html
  13. jaro65

Portale z pracą

Teraz dobrą pracę znaleźć to CUD, ile to dokumentów CV trzeba wysłać !!! Ja polecam: pracuj.pl, kiedyś dobrym portalem był gumtree.pl , a po CV - tu
  14. Ja jestem za ale technologia do jej wytwarzania jest obecnie droga i mało wydajna, nie każdy kraj na to stać.
  15. Korzystacie z nowych technologi? Reklama na urządzenia mobilne itp. Czy waszym zdaniem to jeszce za wcześnie na taki krok?