wlazly

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O wlazly

• Ranga
    Początkujący
  1. Fajny wybór, nokię sprawdze. Miałem kiedyś 3310 i był to telefon nie do zdarcia, teraz już takich wytrzymałych urządzeń nie produkują. Jeszcze jakies ciekawe modele godne polecenia?
  2. Na ten moment mam tablet wiec na nim bede odbierac i odpisywac na maile. Na telefonie i tak niewiele widze i ciężko mi sie odpisuje. Więc może być mały. Zdjęć też nie potrzebuje robić w super jakości.
  3. Witam, otwieram firme i potrzebuje wziąc telefon. Abstrachując już od tematu operatora, wole skupić się na sprzęcie jaki wybrać. Wiadomo wydzwaniajądo mnie ludzie z play albo t mobile czy orange i proponuja najdziwniejsze modele. Pytanie, czego wy używacie na codzień? Aktualnie dostałem ciekawą propozycję abonamentu z Huawei P10 inną ofertę z xperia XS i z nokią. Jeśli nie trafi się nic fajnego to kupią i tak jakiś telefon z rynku.
  4. ja wolę najpierw pojechać i zobaczyć meble, a potem mogę zamawiać
  5. W miastach jest coraz więcej samochodów, ale też miejska infrasktura rozwija się coraz szybciej. Problemy jednak jest to, że stajemy w coraz większych korkach. Wiem, ze w Holandii albo w Szwajcarii są w stanie planować kompleksowo cały układ komunikacji miejskiej i dróg w taki sposób, by miasto było drożne. Czy w Polsce też było się dało?