justynagrodzka

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O justynagrodzka

• Ranga
    Początkujący
  1. Razem z mężem zakładamy firmę transportującą. Naszym priorytetem będzie transport artykułów spożywczych, także tych, które są czułe na zmiany temperatury (np. mrożonki, produkty roślinne). Zanim zabierzemy się za otwieranie firmy, najpierw chcemy ogarnąć wszystko logicznie. Stąd pytanie - może ktoś z was ma doświadczenie w transporcie takich problematycznych produktów i wie jakie są sposoby na ich zabezpieczenie (termoizolacja), a także jakie są do tego narzędzia dostępne na rynku. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli sama coś znajdę, to też się podzielę, może komuś się przyda. Podbijajcie :)
  2. Ktoś z was korzystał przy kredycie z pomocy doradcy finansowego? Bo mi właśnie taka pomoc z Yourbankers bardzo ułatwiła drogę do kredytu firmowego.
  3. Jakich tablic używacie na takich szkoleniach? Co myślicie o takiej: http://e-tablica.pl/142-tablice-magnetyczne-suchoscieralne?
  4. My w ubiegłym miesiącu mieliśmy wyjście do takiego salonu: http://vrproject.com.pl/. Fajna rozrywka dla panów i pań :)
  5. Taki kredyt firmowy brałam 2 lata temu i było dość trudno, bo mam już kredy hipoteczny. Najlepszą ofertę zaproponował mi bank WBK, ale tylko dlatego, że miałam doradcę z yourbankers. Mi tak dobrej oferty nie proponowali, chociaż dwa razy składała u nich wniosek.
  6. Znacie może jakieś tytuły, które możecie polecić? Zależy mi żeby dowiedzieć się jak działa np. reklama w Internecie. Dzięki za Wasz czas!
  7. Sprzedałam w Lombard Expres. Przynajmniej kasę dostałam do ręki.
  8. Podobno Ikea ma wypuścić meble specjalnie dedykowane do biura, nie wiem czy już to zrobili. Ja jednak rok temu wymieniałam meble na całym open space i zamówiłam je od firmy KJK. To kielecka firma, która ma dość dużą ofertę i solidnie zrobione meble.
  9. up?
  10. U nas są biurka i szafy z firmy KJK. Mają spory wybór odcieni i modeli, ale mnie przekonało najbardziej wykonanie. Są dość solidne, chociaż nie wyglądają masywnie. Mamy je na open space i ja w swoim gabinecie też.
  11. Czy jest tu ktoś kto chciałby kupić obrazy personalizowane pod swoją firmę/restaurację? Czysto teoretycznie, co myślicie o takim pomyśle?
  12. Gdzie w Warszawie najkorzystniej sprzedam laptopa? Jest sprawny, nie ma wgranego systemu. Jakiś komis, lombard, skup?
  13. Na rynku najmniej jest firm, które operują profesjonalnym sprzętem. Sama kiedyś zajmowałam się szukaniem takich firm, które sprzątają biurowce. Zazwyczaj takie firmy pracowały na tanim, starym sprzęcie. Długo im schodziło i nie były zbyt dokładne. Teraz zatrudniam firmy do sprzątania powierzchni handlowych. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby zajmowały się sprzątaniem wiele godzin. Robię selekcję według sprzętu, którego używają i podstawą są dla mnie takie zamiatarki samojezdne: nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/Floor-cleaning/Sweepers/Ride-on-sweepers/group.aspx#linetab=tab-ctl00_PlaceHolderMain_ctl04_ProductListContainerGREY. Podobno nie są trudne w obsłudze, a bardzo ułatwiają.