amanda89

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O amanda89

• Ranga
    Początkujący
  1. amanda89

Sprzątanie

My mamy irobot roomba i3 :) jak dla mnie ideał ;) Sam odkurza i robi to bardzo dobrze. Urządzenie jest małe więc nie zajmuje dużo miejsca :)
  2. Bardzo wam polecam program do finansów i księgowości CashDirector jest to super przydatne oprogramowanie, umożliwia pilnowanie płatności oraz pomoc przy fakturowaniu. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić sporo czasu i skutecznie kontrolować wydatki w firmie.
  3. Gdy tylko mam chwilę czasu to bardzo lubię sama coś ugotować zamiast kupować nie wiadomo co. Polecam wam korzystać z Wolnowaru Crock-Pot 4,7l czarny SCCPRC507B-050, jedzenie wychodzi bardzo smaczne i zdrowe.
  4. Polecam zainwestować w porządny ekspres do kawy, taki na pewno znajdziecie w ofercie od Ariete. Z nim będziecie mieli możliwość ustawienia poziomów mielenia ziaren lub ilości dodawanego mleka. Uważam że jest to niezbędne urządzenie, a w ofercie Ariete znajdziecie dobry ekspres w przyjemnej cenie.
  5. amanda89

Remont

Jeżeli chodzi o Mycie dachów cena to powiem wam, że koszt takiej usługi wcale nie jest wysoki. Dodatkowo mycie dachów wykonywane jest bardzo fachowo, także jak najbardziej warto postawić na firmę Brud Tech
  6. amanda89

Prezent

Ja jestem wielką fanką kawy, oczywiście jak każdy normalny człowiek rozpoczynam swój dzień w pracy od kawy. Polecam na prezent dobry ekspres do kawy Breville, każdy się ucieszy z takiej niespodzianki.
  7. U mnie się świetnie sprawdza robot sprzątający irobot roomba combo, radzi sobie z każdym zabrudzeniem . Zamówiłam i jestem zachwycona, nie muszę się martwić o czystość podłogi, ponieważ odkurzacz wszystko robi za mnie. Czyż to nie jest wspaniałe?
  8. amanda89

dywan

Polecam wam bardzo zakupić irobota, który sam odkurzy i posprząta podłogę. Najlepiej włączyć go rano lub gdy was nie ma - podłoga lśni, a wy nie musicie się martwić zamiataniem. Teraz te nowsze propozycje są jeszcze lepsze, polecam.
  9. Cześć. Gdzie zamawiałyście dla siebie suknie ślubne? Ostatnio bardzo spodobała mi się oferta jaką posiada https://suknieboho.pl/suknie-slubne-bierun/ , wybór kreacji jest naprawdę bardzo duży, więc jestem pewna, że znajdziecie tutaj coś dla siebie
  10. Przede wszystkim polecam wam zdrowo odżywiać się i korzystać z wolnowaru Crock-Pot CSC025Xj, ja jestem zachwycona jak szybko można z nim ugotować ulubione i zdrowe potrawy .
  11. Jeżeli macie alergię i chcecie dbać o swoje zdrowie, to polecam odkurzacz bezprzewodowy irobot roomba, dobrze radzi sobie z kurzem czy sierścią zwierząt, na pewno pomoże wam utrzymać porządek w domu aby nie spowodować pogorszenia stanu waszego zdrowia.
  12. Zastanówcie się sobie nad oczyszczaczem powietrza. Ja zakupiłam Viktor od stadler form, używam go już kilka miesięcy i przyznam, że naprawdę czuję różnicę w jakości powietrza w mieszkaniu.
  13. Bardzo wam polecam system zabezpieczeń pojazdów od sternkraft. W skład systemu wchodzi monitoring oraz doskonały system alarmowy. Dzięki niemu wasza praca stanie się mniej stresująca, a transport będzie odpowiednio zabezpieczony.
  14. amanda89

transport

Jeśli chodzi o transport towarów, to moim zdaniem ważne jest jego bezpieczeństwo, dlatego warto postawić na system zabezpieczeń safeway fx2 . U mnie sprawdza się rewelacyjnie, teraz trasy odbywają się bez żadnego stresu, a pojazd jest odpowiednio zabezpieczony.
  15. amanda89

Meble

Mogę polecić dobry serwis ekspresów do kawy , bardzo szybko zajmą się naprawą ekspresów i mają ich spory wybór w swojej ofercie, warto zapoznać się.