mosia

Użytkownik
  • Zawartość

213
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mosia

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Korzystałam z usług różnych firm, ale najlepszym rozwiązaniem dla mnie było GetClean, ponieważ przedstawili najlepszą ofertę, wszystko przygotowali, przyjechali na czas i oczywiście wszystko pięknie wyczyścili. Na pewno raz na jakiś czas będę korzystała z ich usług, bo widzę, że warto. Polecam serdecznie!
  2. Szuka ktoś z Was takiej firmy sprzątającej? Bo u mnie w Poznaniu można znaleźć taką firmę, jak GetClean, która zajmuje się czyszczeniem tapicerki, myciem okien, czyszczeniem skór, czyszczeniem parą, ozonowaniem. Firma posiada odpowiednie ubezpieczenie, które oczywiście zabezpiecza również klientów. Oferują też bezpłatny dostęp na terenie miasta. Super firma z dobrymi opiniami.
  3. Bawaria Motors MINI to naprawdę bardzo dobre miejsce. Świetny serwis, który polecono mi jakiś czas temu, więc może warto taki temat odświeżyć i może warto korzystać z takich rozwiązań jak najczęściej? Polecam tam zajrzeć, jeśli ktoś ma jakieś kłopoty ze swoim samochodem.
  4. Moim zdaniem chcąc zareklamować swoją firmę w sieci najrozsądniej byłoby skorzystać z oferty profesjonalnej firmy. Sama skorzystałam z virtualpeople.pl (działa na rynku od wielu lat i cieszy się naprawdę dobrą opinią).
  5. Wszystko zależy od problemu, jaki posiadasz, dlatego myślę, że najprościej po prostu skontaktować się z odpowiednią poradnią, porozmawiać i tam specjaliści zadecydują, u kogo wizyta będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o poradnie w Warszawie to mogę polecić Wam https://psychoterapiacotam.pl/psycholog-warszawa/ Świetne opinie i grono najlepszych specjalistów rozwiążą Twój problem razem z Twoim zaangażowaniem.
  6. A może content marketing? Wiem, że coraz więcej osób stawia na takie rozwiązania i są one idealne dla wielu firm zarówno tych mniejszych, jak i większych. Moglibyście zerknąć sobie np. na stronę https://www.blog.gdaq.pl/2014/08/content-marketing-to-przyszlosc-branzy-seo/ aby o tych wszystkich możliwościach sobie przeczytać. Koniecznie się zainteresujcie, przeczytajcie, bo na blogu ogólnie można znaleźć wiele ciekawych informacji.
  7. Na pewno warto byłoby zacząć od zakupu niezbędnego sprzętu. Jeśli chciałabyś oferować swoim klientkom opalanie natryskowe, wszystko co niezbędne kupisz u tego producenta: tanexpert.pl (firma oferuje również szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy z ich produktami)
  8. Ja proponowałabym Ci pojechać nad morze. Jestem pewna, że odpoczynek nad nim dobrze Ci zrobi. Jeśli zamierzasz zatrzymać się w hotelu skorzystaj ze stayget.com - z jego pomocą znajdziesz hotel w najkorzystniejszej cenie.
  9. Jak najbardziej - zakup mieszkania pod wynajem może być fantastyczną inwestycją! Szczególnie, dochodowe mogą być mieszkania w górach, nad morzem oraz w miastach wojewódzkich. Szukając mieszkania na pomorzu bądź w pomorzu zachodnim, warto byłoby rozważyć skorzystanie z portalu internetowego dobryadres.pl który w tym rejonie uznawany jest za największy tego typu.
  10. To normalne – wózki widłowe są potrzebne niemalże w każdej firmie. Jak sam już wiesz, nie musisz ich kupować, możesz zdecydować się na ich wynajem. Na rynku nie brakuje przedsiębiorstw, które posiadają je w swojej ofercie i które zajmują się ich wynajmem. Jedną z nich jest Gizo – firma zajmuje się zarówno ich sprzedażą, jak i wynajmem. Myślę, że warto skorzystać z jej usług (ceny, z tego co udało mi się zauważyć, ma całkiem niewysokie).
  11. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Dworek Kurowski w Kurowie - przepiękne miejsce. efektywnie wykończone w przepięknej okolicy. Doskonałe warunki akustyczne!
  12. mosia

Przeprowadzka

Ja podczas przeprowadzki postanowiłam skorzystać z oferty firmy Jupiter Transport z Kielc. Zajęła się właściwie wszystkim - nie tylko przewiozła moje rzeczy, ale zabezpieczyła je w taki sposób, aby podczas transportu nie ucierpiały. To rzadko spotykane. Zazwyczaj samemu trzeba zadbać o zabezpieczenie swojego dorobku tutaj zajęli się tym oni.
  13. Tylko MPSlogistic mpslogistic.com.pl. Duże doświadczenie i profesjonalna współpraca. Dobry zespół, dotrzymane terminy, dobre samochody i przede wszystkim stały kontakt z Klientem, to jest bardzo ważne w logistyce. Są z okolic Rzeszowa, ale działają na terenie całej Europy.
  14. Tutaj hydroexpert.eu, znajdziesz duży wybór, w ogóle mają szeroką ofertę, a przede wszystkim fajny zespół, doradzą co i jak.
  15. Żeby magazyn działał prężnie i bezproblemowo powinieneś zainwestować między innymi w wózki widłowe – poza nimi warto byłoby wyposażyć go w manipulatory podciśnieniowe firmy Premar. Jeszcze bardziej ułatwią one transportowanie towarów na terenie Twojego magazynu. Jestem pewna, że Premar zaproponuje Ci korzystane rozwiązania :)