kasai

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kasai

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Pomysł fajny, wszystko zależy od pracowników. Może warto zapytać ich o zdanie. To w końcu oni będą z tego pokoju korzystać. Jeśli chodzi o sprzęt to wszystko też zależy od powierzchni jaką masz przeznaczoną na zagospodarowanie. My mamy na pewno telewizor, konsolę i drabinkę gimnastyczną z drążkiem. BenchK nam nawet przemalował drabinkę z czarnej — standardowej na białą. Ale kupiliśmy ją w porozumieniu z pracownikami.
 2. Subskrypcja linii finansowania w Finiacie jest na 6 miesięcy. Po tym czasie musisz na nowo złożyć dokumenty do analizy. Czas spłaty kwoty wypłaconej to 6 miesięcy. Tu nie potrzeba żadnego doradcy, bo z tego, co się dowiedziałem to zasady pożyczki są proste.
 3. Na stronie Finiaty jest kalkulator, pokazuje Ci, jaką kwotę limitu masz i jaka będzie rata. Na innych forach piszą, że maksymalnie 2,9%, o którym wspominasz to kwota od wypłaconego limitu. Finiata udziela Ci limitu na 6 miesięcy i masz dodatkowo opłatę subskrypcyjną w kwocie 0,33% od przyznanego limitu.
 4. No a Finiata? Podobno, można już w niecałe 10 minut dostać decyzje o odnawialnej linii finansowania. Tylko nie wiem, jakie są warunki i jakie dokumenty trzeba przedstawić. Ktoś może wie?
 5. Poszukuję pomysłów na aranżacje biura. Może możecie jakieś podsunąć? Na pewno chciałabym skorzystać z Kreatywnej zieleni i wykonać zieloną ścianę z mchu. Strasznie takie coś mi się podoba, a mam wolną ścianę więc na pewno będzie ona tak zagospodarowana. Taki zielony mech nie wymaga żadnej pielęgnacji, wiec nie będę musiała się martwić jak o kwiaty w doniczkach. Ale jakie meble? Może coś podpowiecie?
 6. Ja w tej firmie nie pracowałem. Ale ciagniki na trasach widać. Może na etransport.eu zapytaj tam raczej jakieś opinie o Linku są.
 7. kasai

  Kredyt

  No nie można. Ale takie ryzyko. Zawsze też można skorzystać z pomocy jakiegoś analityka biznesowego czy coś. Tez a pro po kredytu to taki Rankomat Finase czy inna porównywarka daje nam tylko podstawowe informacje. A to bank po zbadaniu zdolności daje nam ofertę i po jej otrzymaniu lepiej się zastanowić.
 8. 6/2 to system chyba najgorszy, albo najlepszy. Z jednej strony jesteś w trasie 6 tygodni a dwa w domu więc jak komuś zależy na pieniądzach to tu zarobi najwięcej. Ale mieszkasz wtedy w kabinie. Kiedyś tak pracowałem jak budowaliśmy dom. Z czasem okazało się, ze nie zauważyłem jak mi dzieciaki rosną i zmieniłam na 2/1, wynagrodzenie mniejsze, ale krócej nie ma cię w domu. Zarobki z tego co wiem to w większych firmach jak i np. w Link Transport masz podstawę i dietę (umowa o prace). Jak już jednak chcesz iść za kółko to do większych firm małe to "dziady"
 9. No na Cinkciarzu z tego co widzę jest broker demo. Można więc spróbować. Ale prawda jest taka, że on nie zainwestuje za Ciebie. Może w pierwszej kolejności warto poszukać informacji i zdobyć wiedzę, bo bez tego podobno dużo osób traci pieniądze a nie zarabia.
 10. Ja ostatnio widziałem, że Cinkciarz ma w swojej ofercie brokera Forex z ochroną stanu ujemnego konta i możliwością konta DEMO. Ktoś może już z tego korzysta?
 11. A czy ktoś korzysta może z integracji płatności walutowych od Cinkciarza? Ostatnio wyświetliła mi się reklama CinkciarzPay i zastanawiam się nad zintegrowaniu dodatkowo takiego systemu. Ciekawy jestem jednak opinii.
 12. A jaki system szybkich płatności możecie polecić do sklepu internetowego?
 13. kasai

  Kredyt

  Teoretycznie nie, ale jeśli nie mamy środków własnych to nie ma innego wyjścia. Oczywiście są jeszcze jakieś dotacje. Ale otrzymanie ich wcale nie jest łatwe. Jeśli pomyślimy i zapożyczymy się rozsądnie i dobrze przeanalizujemy biznes plan to nie ma co się bać. Gorzej jak gdzieś popełnimy błąd i biznes się nie uda a zostaniemy z kredytem.
 14. To zależy od systemu i trasy. Jeśli jeździsz na międzynarodówkę to masz lepsze pieniądze, ale również częściej nie ma Cię w domu. Systemy są różne, zazwyczaj umowy masz z podstawą i dietą za trasę. Co firma to inne stawki, ale najkorzystniej raczej u tych większych przewoźników szukać pracy.
 15. No ale na Cinkciarzu jest na prawdę dużo poradników i wartościowej wiedzy. Nie każdy musi mieć pojęcie od razu. Przecież każdy kiedyś zaczyna i każdy się uczy. Na walucie da radę zarobić, ale trzeba wiedzieć jak tak samo jak w każdej innej branży. Ja poleca poczytanie poradników, książek, blogów tematycznych i spróbowanie. A nie od razu zniechęcacie. Kto nie próbuje ten nie ma a nikt z wiedzą się nie rodzi, wiedzę się zdobywa i to w każdym biznesie.