kasai

Użytkownik
  • Zawartość

32
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kasai

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Poszukuję pomysłów na aranżacje biura. Może możecie jakieś podsunąć? Na pewno chciałabym skorzystać z Kreatywnej zieleni i wykonać zieloną ścianę z mchu. Strasznie takie coś mi się podoba, a mam wolną ścianę więc na pewno będzie ona tak zagospodarowana. Taki zielony mech nie wymaga żadnej pielęgnacji, wiec nie będę musiała się martwić jak o kwiaty w doniczkach. Ale jakie meble? Może coś podpowiecie?
  2. Ja w tej firmie nie pracowałem. Ale ciagniki na trasach widać. Może na etransport.eu zapytaj tam raczej jakieś opinie o Linku są.
  3. kasai

Kredyt

No nie można. Ale takie ryzyko. Zawsze też można skorzystać z pomocy jakiegoś analityka biznesowego czy coś. Tez a pro po kredytu to taki Rankomat Finase czy inna porównywarka daje nam tylko podstawowe informacje. A to bank po zbadaniu zdolności daje nam ofertę i po jej otrzymaniu lepiej się zastanowić.
  4. 6/2 to system chyba najgorszy, albo najlepszy. Z jednej strony jesteś w trasie 6 tygodni a dwa w domu więc jak komuś zależy na pieniądzach to tu zarobi najwięcej. Ale mieszkasz wtedy w kabinie. Kiedyś tak pracowałem jak budowaliśmy dom. Z czasem okazało się, ze nie zauważyłem jak mi dzieciaki rosną i zmieniłam na 2/1, wynagrodzenie mniejsze, ale krócej nie ma cię w domu. Zarobki z tego co wiem to w większych firmach jak i np. w Link Transport masz podstawę i dietę (umowa o prace). Jak już jednak chcesz iść za kółko to do większych firm małe to "dziady"
  5. No na Cinkciarzu z tego co widzę jest broker demo. Można więc spróbować. Ale prawda jest taka, że on nie zainwestuje za Ciebie. Może w pierwszej kolejności warto poszukać informacji i zdobyć wiedzę, bo bez tego podobno dużo osób traci pieniądze a nie zarabia.
  6. Ja ostatnio widziałem, że Cinkciarz ma w swojej ofercie brokera Forex z ochroną stanu ujemnego konta i możliwością konta DEMO. Ktoś może już z tego korzysta?
  7. A czy ktoś korzysta może z integracji płatności walutowych od Cinkciarza? Ostatnio wyświetliła mi się reklama CinkciarzPay i zastanawiam się nad zintegrowaniu dodatkowo takiego systemu. Ciekawy jestem jednak opinii.
  8. A jaki system szybkich płatności możecie polecić do sklepu internetowego?
  9. kasai

Kredyt

Teoretycznie nie, ale jeśli nie mamy środków własnych to nie ma innego wyjścia. Oczywiście są jeszcze jakieś dotacje. Ale otrzymanie ich wcale nie jest łatwe. Jeśli pomyślimy i zapożyczymy się rozsądnie i dobrze przeanalizujemy biznes plan to nie ma co się bać. Gorzej jak gdzieś popełnimy błąd i biznes się nie uda a zostaniemy z kredytem.
  10. To zależy od systemu i trasy. Jeśli jeździsz na międzynarodówkę to masz lepsze pieniądze, ale również częściej nie ma Cię w domu. Systemy są różne, zazwyczaj umowy masz z podstawą i dietą za trasę. Co firma to inne stawki, ale najkorzystniej raczej u tych większych przewoźników szukać pracy.
  11. No ale na Cinkciarzu jest na prawdę dużo poradników i wartościowej wiedzy. Nie każdy musi mieć pojęcie od razu. Przecież każdy kiedyś zaczyna i każdy się uczy. Na walucie da radę zarobić, ale trzeba wiedzieć jak tak samo jak w każdej innej branży. Ja poleca poczytanie poradników, książek, blogów tematycznych i spróbowanie. A nie od razu zniechęcacie. Kto nie próbuje ten nie ma a nikt z wiedzą się nie rodzi, wiedzę się zdobywa i to w każdym biznesie.
  12. Sklep internetowy to wcale nie taka łatwa sprawa. Już na samym początku warto poczytać kilka poradników na ten temat. Ten jest dość ciekawy https://www.idosell.com/pl/shop/why-iai/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ i temat dobrze przemyśleć i zaplanować. Sklep internetowy to taki sam biznes jak każdy inny i trzeba mieć biznes plan. Zgodzę się z przedmówcą, że warto poszukać niszy, bo będzie łatwiej. Kolejny sklep z ubraniami itp. na pewno będzie wymagał większych nakładów na marketing.
  13. Możecie coś podpowiedzieć odnośnie wyboru sprzętu drukującego do biura? Na pewno musi to być urządzenie wielofunkcyjne, ale czy koniecznie musi być coś takiego http://www.kserkop.com/pl--urzadzenia-drukujace-wielofunkcyjne-kolorowe-a3-konica_minolta_bizhub-1535, czy można kupić coś mniejszego? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
  14. Pytanie raczej do osób prowadzących hotele i pensjonaty. Jakie formy udogodnień posiadacie w swoich pokojach dla gości? Głównie interesuje mnie możliwość rezerwacji przez aplikację oraz zarządzanie elektroniką (http://ilumioapp.pl/ilumio-valet/). Czy takie rozwiązania poprawiają prestiż hotelu? Jakie opinie?
  15. Gadżety to fajna rzecz, ale nie można zapominać o tym, że warto zainwestować w ładne katalogi z naszą ofertą. Bardzo ładne drukuję https://www.jkbprint.pl/katalogi, można na stronie wycenić i oszacować jakie to będą koszty. Ale jestem zadania, że ładnie zaprezentowany produkt sprzeda się na pewno dużo lepiej.