Biznes Zoom

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Biznes Zoom

 • Ranga
  Początkujący
 1. Za 300 zł to polecam rozkręcić trochę Fanpage'a na Facebooku i zainwestować w sprecyzowaną, płatną reklamę. Na pozycjonowanie to jest zbyt mała kwota.
 2. Też uważam, że allegro + sklep. Najlepiej zintegrować sklep z allegro, tak, by produkty same się aktualizowały. W sklepie internetowym polecam porobić rabaty dla kupujących tylko z niego i to obniży koszty sprzedaży (mniej osób będzie kupowało z allegro = mniej prowizji za sprzedaż). To będzie generować ruch z allegro na sklep. Dodatkowo dobrze wypozycjonować sklep przy pomocy np. bloga tematycznego, albo pozyskiwać ruch z facebook'a przy użyciu reklamy. Tylko niestety wszystko kosztuje. Przy mniejszych zasobach finansowych polecam zacząć od kombinacji sklep internetowy + pozycjonowanie samodzielne (wbrew pozorom nie jest to takie trudne, tylko czasochłonne) lub reklamowanie się na facebooku samodzielne.
 3. Jest alternatywa dla Inkubatorów Przedsiębiorczości i jest to fundacja Twój Startup. Opłata miesięczna jest trochę niższa, bo wynosi 250 zł (Inkubatory 300zł + 50zł za wspólnika)
 4. Ja bym stawiał na reklamę na facebook'u skierowaną na miejscowość, w której prowadzisz działalność, na wiek 25-34 lat, mężczyźni