Malaga

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Malaga

• Ranga
    Początkujący
  1. Może portfel, aby było gdzie trzymać numizmaty :) A serio to faktycznie polecam portfel, bo to praktyczny prezent, który każdemu się przyda. Najlepiej jeżeli będzie dobrej marki jak Money Kepper, które przy okazji są do dostania w bardzo dobrej cenie. Są one skórzane więc prezent naprawdę porządny i konkretny :)
  2. Można spróbować w Urzędzie Pracy pozyskać pieniądze na utrzorzenie stanowiska. Będziesz musiał jednak zatrudniać jakąś osobe przez 2 lata więc jeżeli ktoś nie będzie się sprawdzał to będziesz musiał się z nim przemęczyć. W innym razie może dojść do tego, że będziesz musiał zwrócić pieniądze.
  3. Według mnie w przypadku samochodów nie warto się zapożyczać. Jestem w stanie zrozumieć jeszcze kwestię kredytu hipotecznego, ale na samochód to według mnie przesada. Już lepiej jest się zdecydować na leasing samochodu.
  4. Według mnie zdecydowanie lepiej jest korzytać z księgowości stacjonarnej. O wiele lepszy kontakt, można w razie konieczności się poradzić lub dogadać. Księgowość on-line to chyba tylko dla naprawdę niewielkich firm. Tym bardziej, ze biura rachunkowe są w każdym mieście więc odległość w tym przypadku nie powinna stanowić żadnego problemu.
  5. Pytanie do właścicieli dużych firm - czy korzystacie z usług agencji eventowych? Moja firma pewnego czasu organizowała dość sporej wielkości galę, gdzie wręczane były nagrody dla osób biznesu. Początkowo chcieliśmy zająć się wszystkim samodzielnie, ale okazało się, że formalności jest tak dużo, że nie bylibyśmy w stanie skupić się na merytoryce całej imprezy. Zatrudniliśmy więc firmę fmpro (http://fmpro.pl/), która zajęła się wszystkimi kwestiami technicznymi. Był to pierwszy raz, gdy korzystałem z agencji eventowej, ale wiem, że przy okazji kolejnych imprez również będę korzystał z ich pomocy. Mieliście kiedys przyjemność organizowania dużego eventu? Robiliście wszystko samodzielnie czy korzystaliście z możliwości oferowane przez firmy zewnętrzne?