paquito88

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O paquito88

• Ranga
    Początkujący
  1. I to jest ten problem naszego polskiego społeczeństwa. My się dziwimy, że w USA każdy biznes się uda i można zarobić praktycznie na wszystkim a w Polsce nic. Dalej tak będzie, jeśli społeczeństwo będzie widziało tylko czubek własnego nosa i nic więcej. Zaproponowałem wcześniej pomysł działalności rekreacyjnej, wymaga on dopracowania ale sądzę, że ludzi i tak trzebaby było wyciągać z domów na siłę by zaczerpnęli świerzego powietrza, przeżyli coś fajnego, pojeździli buggy itd. Popatrzmy np na markę Pagani, zadebiutowała 11 lat temu a dziś dalej istnieje i ma się całkiem dobrze. Co prawda włosi mogli na wstępie powiedzieć:"nie, nie zaiwestujemy w coś takiego bo jest mocna konkurencja z tradycjami na rynku supersamochodów jak Lamborghini, Ferrari, Aston Martin itp", a jednak kilku ambitnych ludzi z wiarą skrzyknęło się i stworzyli coś pięknego, teraz tworzą tradycję nowej marki. Dlaczego w Polsce nie miałoby się nic zmienić jeśli chodzi o rynek motoryzacyjny? Jak tak dalej pójdzie to na wstępie każdy pomysł wyląduje w śmieciach. Musi się znaleźć kilka osób, które będą chciały zrobić coś porządnego i z sensem i kilka osób, które w to zainwestują a można będzie stworzyć konkurencję dla producentów zachodnich. CZY POLSKA ZAWSZE MA BYĆ 20 LAT DO TYŁU W PORÓWNANIU DO RESZTY EUROPY?????????????
  2. widzę, że nikt nie jest za bardzo zainteresowany tym tematem. Hmm... racja, zajmijmy się ideą mężów do wynajęcia:)
  3. Poszukuję inwestora dla działalności gospodarczej w sektorze druku, poligrafii. Firma działa od ponad roku lecz brak kapitału uniemożliwia jej rozwój. Firma będzie się starała o pieniądze z Unii (najbliższy termin naboru wniosków w ramach odpowiedniego programu to 05.2011) lecz pieniądze otrzyma na zasadzie refundacji tzn, że wpierw koszty trzeba pokryć samemu a na to brak pieniędzy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy katalonczyk1988@gmail.com. Wyjaśnię wszystkie szczegóły związane z działalnością i planami na przyszłość, odpowiem na wszelkie pytania związane z tą działalnością. Proszę o poważne oferty.
  4. Co myślicie o tym, by stworzyć całkowicie polską markę samochodów, które nie odstawałyby od zachodniej konkurencji??
  5. Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Mam pewien pomysł na biznes, lecz chciałbym się dowiedzieć, co inni o tym myślą. W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej przesiadują przed TV oraz komputerami w domach. Wraca człowiek z pracy, szkoły i najczęściej włącza komputer, TV. Takie zachowanie niedługo spowoduje, że mieszkańcy miast (bloków) niedługo nie będą nawet znali sąsiada, który mieszka w mieszkaniu naprzeciw. Postanowiłem, że można spróbować rozruszać to zasiedziałe społeczeństwo. Moja działalność miałaby organizować czas wolny, zapewniać fajne przeżycia. Firma oferowałaby takie rozrywki jak: - paintball, - quady, - zorbing, - buggy, - możliwość strzelania z broni palnej na strzelnicy. Różne atrakcje, zawody, możliwość wyporzyczania pojazdów. Nie wiem jak sprawa wygląda, jeśli chciałbym otworzyć strzelnicę. Może ktoś coś podpowie? KOSZTY Z tego co się zorientowałem to koszty sprzętu (nabywając rzecz jasna po kilka sztuk buggy, quadów, kul do zorby oraz kilkanaście zestawów do paintballa) mogłyby przekroczyć 100 tyś zł (wszystko jest zależne od tego na jaką skalę ma być realizowana na działalność). Do tego trzeba mieć grunt. Co myślicie o takij działalności? Czy nie są to zbyt duże koszty początkowe? Czy społeczeństwo zechciałoby ruszyć swoje szanowne zasiedziałe tyłki by zarzyć powietrza, poznać ludzi, spędzić fajnie czas czy może już się tak przyzwyczaili ludzie do komputera i TV, że ciężko będzie ich z domów/mieszkań wyciągnąć? Czkam na Wasze opinie na ten temat.