maczynski

Użytkownik
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maczynski

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Fajny pomysł z ta drabinką. Czy jakiś konkretny model polecasz?
 2. Jestem na etapie projektowania pokoju socjalnego w biurze i zastanawiam się, czy dobrym pomysłem będzie zamontowanie lub postawienie sprzętu sportowego dla pracowników? Jeśli tak to jaki?
 3. Czyli 2,9% jest od wykorzystanej kwoty a 0,33% to opłata za limit? Na ile taki limit jest przyznawany znaczy się ile mam czasu na spłatę wykorzystanych pieniędzy np 10 tysięcy?
 4. 2,9% opłaty za wykorzystaną kwotę limitu z tego co czytam na innych forach. Ale jest jeszcze jakaś opłata za to, że masz dostęp do limitu. Ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o kwocie.
 5. Co się lepiej opłaca jeśli chodzi o współpracę z asystetnką? Myślę o zatrudnieniu kogoś do pomocy w prowadzeniu biura, mam tu na myśli umawianie spotkań, odpowiadanie na emaila, może i obsługa SM. Czy taka współpraca może być zdalna, czy lepiej mieć kogoś stacjonarnie w biurze?
 6. Planuję na wiosnę ruszyć z budową domu. Ma być niewielki i raczej parterowy. Stoimy z żoną przd wyborem projektu. I tu pojawia się dylemat czy stawiać na rozwiazanie indywidualne od architekta lub zakup gotowego projektu. Na projekty.wbudowie.pl znaleźliśmy kilka, które nam się podobają i tu pojawia się pytanie czy taki projekt warto kupić, czy jednak tworzyć indywidualny.
 7. Na wiosnę chciałbym wykonać termoizolacje domu i tu pojawia się pytanie czy stawiać na popularny styropian, czy może na inne formy ocieplenia budynku? Głównie zalezy mi na zminimalizowaniu utrat ciepła. Na portalu wbudowie.pl znalazłem kilka informacji na temat rodzajów styropianu, ale nadal mam wątpliwości. Może ktoś ma tą inwestycje za sobą i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 8. Ja Ci mogę polecić 6s korzystam jakiś czas i nie wiesza się, aplikacje otwierają się płynnie. Co jest mi potrzebne mam w appstore. Nie wiem dlaczego ludzie iPhone odradzaja, pewnie dlatego, że nie mieli z tymi telefonami styczności. Ja mam je od modeli 3s po kolei i zawsze byłem zadowolony. Tylko - jest to, że starsze modele nie maja już wsparcia i się nie aktualizują.
 9. Do biznesu polecam iPhone. Ja mam 6s i jestem zadowolony. Ale może porównaj sobie w jakiejś porównywarce kilka modeli, określ czego od sprzętu oczekujesz i na tej podstawie coś wybierz.
 10. maczynski

  Kredyt

  Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes. Jestem zdania, że każdy powinien zaciągać pożyczkę na własne możliwości.
 11. maczynski

  Kredyt

  Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes.
 12. Tak chyba zrobię. Lepiej zapytać u źródła niż pytać na forach.
 13. Na tym forum niczego sensownego się nie dowiesz. Specyficzna branża i o zarobkach i opiniach się nie rozmawia. Co prawda na innych forach czytałem, ze Link sie rozwija i ma nową flotę i poszukuje kierowców na różne trasy.
 14. maczynski

  Kredyt

  To co mówisz może mieć sens. Lepiej skorzystać z pomocy zanim zaciągniemy kredyt a biznes okaże się niewypałem. To ryzyko. Nie ma nic lepszego jak zdrowy rozsądek.