maczynski

Użytkownik
  • Zawartość

93
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maczynski

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Co się lepiej opłaca jeśli chodzi o współpracę z asystetnką? Myślę o zatrudnieniu kogoś do pomocy w prowadzeniu biura, mam tu na myśli umawianie spotkań, odpowiadanie na emaila, może i obsługa SM. Czy taka współpraca może być zdalna, czy lepiej mieć kogoś stacjonarnie w biurze?
  2. Planuję na wiosnę ruszyć z budową domu. Ma być niewielki i raczej parterowy. Stoimy z żoną przd wyborem projektu. I tu pojawia się dylemat czy stawiać na rozwiazanie indywidualne od architekta lub zakup gotowego projektu. Na projekty.wbudowie.pl znaleźliśmy kilka, które nam się podobają i tu pojawia się pytanie czy taki projekt warto kupić, czy jednak tworzyć indywidualny.
  3. Na wiosnę chciałbym wykonać termoizolacje domu i tu pojawia się pytanie czy stawiać na popularny styropian, czy może na inne formy ocieplenia budynku? Głównie zalezy mi na zminimalizowaniu utrat ciepła. Na portalu wbudowie.pl znalazłem kilka informacji na temat rodzajów styropianu, ale nadal mam wątpliwości. Może ktoś ma tą inwestycje za sobą i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
  4. Ja Ci mogę polecić 6s korzystam jakiś czas i nie wiesza się, aplikacje otwierają się płynnie. Co jest mi potrzebne mam w appstore. Nie wiem dlaczego ludzie iPhone odradzaja, pewnie dlatego, że nie mieli z tymi telefonami styczności. Ja mam je od modeli 3s po kolei i zawsze byłem zadowolony. Tylko - jest to, że starsze modele nie maja już wsparcia i się nie aktualizują.
  5. Do biznesu polecam iPhone. Ja mam 6s i jestem zadowolony. Ale może porównaj sobie w jakiejś porównywarce kilka modeli, określ czego od sprzętu oczekujesz i na tej podstawie coś wybierz.
  6. maczynski

Kredyt

Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes. Jestem zdania, że każdy powinien zaciągać pożyczkę na własne możliwości.
  7. maczynski

Kredyt

Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes.
  8. Tak chyba zrobię. Lepiej zapytać u źródła niż pytać na forach.
  9. Na tym forum niczego sensownego się nie dowiesz. Specyficzna branża i o zarobkach i opiniach się nie rozmawia. Co prawda na innych forach czytałem, ze Link sie rozwija i ma nową flotę i poszukuje kierowców na różne trasy.
  10. maczynski

Kredyt

To co mówisz może mieć sens. Lepiej skorzystać z pomocy zanim zaciągniemy kredyt a biznes okaże się niewypałem. To ryzyko. Nie ma nic lepszego jak zdrowy rozsądek.
  11. maczynski

Kredyt

No tak. Ale jednak w tym wypadku to dobrze jednak nad taką pożyczka mimo wszystko dobrze się zastanowić. Na Finanse Rankomat jest porównywarka można sprawdzić gdzie jest najkorzystniej. I zawsze trzeba brać pod uwagę to, że może nam się biznes nie udać. Zawsze tak może być, nie można zakładać, że na pewno się uda.
  12. Wydaje mi się, że większego znaczenia nie ma jaki system zintegrujesz ze sklepem. Każdy działa na tej samej zasadzie. Różnica jest tylko w tym, czy sprzedaż chcesz mieć tylko krajową, czy może startujesz też za granicę. Bo wtedy koniecznie lepiej wybrać płatności walutowe. Chyba Cinkciarz ma w swojej ofercie taką integracje z 26 walutami. Sprawdź.
  13. Gdzieś mi w ręce wpadł artykuł o systemach w Link Transport gdzie poszukują na trasy w systemie 2/1 a nawet 6/2 własnie na międzynarodówkę. Czy ktoś jeździ może w 6/2 i może przybliżyć zarobki?
  14. maczynski

Kredyt

Pożyczka w banku na pewno jest bezpieczniejsza, ale czy na prawdę dobrym pomysłem jest rozpoczynanie prowadzenia firmy od zaciągania kredytu?