maczynski

Użytkownik
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maczynski

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy praca jako Wirtualna Asystentka może być dobrym pomysłem na biznes? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własnym biznesem. Obecnie jestem ofiarą pandemii i straciłem etat. I zastanawiam się, czy nie iść w tym kierunku. Na https://brandassistacademy.pl/sklep/ znalazłem szkolenia dla WA, a skoro Asystentki są to Asystent też może być prawda? Czy taki biznes może mieć sens?
 2. maczynski

  Meble

  Obecnie sklepów z meblami jest naprawdę dużo. Są sieciówki jak Ikea czy Agata meble. Ale są też mniejsi producenci, którzy mają naprawdę ładne i stylowe meble. Np. BenchK jest producentem mebli sportowych jak drabinki gimnastyczne, które są obecnie hitem jeśli chodzi o montowanie ich w biurach czy pokojach dla pracowników. Ale wiele osób ma też takie drabinki w domach. Taki mebel wygląda sylowo ale też daje możliwość aktywności fizycznej, która jest bardzo ważna.
 3. Co myślicie o czymś takim jak zegarek z lokalizatorem GPS dla dziecka? Takie smartwatche ma w ofercie Klug i zastanawiam się nad zakupem dla syna. Chciał telefon, ale jestem zdania, ze jest dla niego za mały i pomyślałem by może kupić taki zegarek a mają one funkcje dzwonie. Czy warto?
 4. maczynski

  Meble

  Pytanie, jakich mebli szukasz, bo ja wiadomo wybór jest. Np. na stronie BenchK masz dostęp do mebli sportowych. To nowej generacji drabinki gimnastyczne z akcesoriami. Obecnie bardzo ważna jest aktywność fizyczna a taki mebel w mieszkaniu na pewno lepiej wygląda niż inny metalowy sprzęt jak jakaś ławeczka itp,
 5. Fajny pomysł z ta drabinką. Czy jakiś konkretny model polecasz?
 6. Jestem na etapie projektowania pokoju socjalnego w biurze i zastanawiam się, czy dobrym pomysłem będzie zamontowanie lub postawienie sprzętu sportowego dla pracowników? Jeśli tak to jaki?
 7. Czyli 2,9% jest od wykorzystanej kwoty a 0,33% to opłata za limit? Na ile taki limit jest przyznawany znaczy się ile mam czasu na spłatę wykorzystanych pieniędzy np 10 tysięcy?
 8. 2,9% opłaty za wykorzystaną kwotę limitu z tego co czytam na innych forach. Ale jest jeszcze jakaś opłata za to, że masz dostęp do limitu. Ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o kwocie.
 9. Co się lepiej opłaca jeśli chodzi o współpracę z asystetnką? Myślę o zatrudnieniu kogoś do pomocy w prowadzeniu biura, mam tu na myśli umawianie spotkań, odpowiadanie na emaila, może i obsługa SM. Czy taka współpraca może być zdalna, czy lepiej mieć kogoś stacjonarnie w biurze?
 10. Planuję na wiosnę ruszyć z budową domu. Ma być niewielki i raczej parterowy. Stoimy z żoną przd wyborem projektu. I tu pojawia się dylemat czy stawiać na rozwiazanie indywidualne od architekta lub zakup gotowego projektu. Na projekty.wbudowie.pl znaleźliśmy kilka, które nam się podobają i tu pojawia się pytanie czy taki projekt warto kupić, czy jednak tworzyć indywidualny.
 11. Na wiosnę chciałbym wykonać termoizolacje domu i tu pojawia się pytanie czy stawiać na popularny styropian, czy może na inne formy ocieplenia budynku? Głównie zalezy mi na zminimalizowaniu utrat ciepła. Na portalu wbudowie.pl znalazłem kilka informacji na temat rodzajów styropianu, ale nadal mam wątpliwości. Może ktoś ma tą inwestycje za sobą i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 12. Ja Ci mogę polecić 6s korzystam jakiś czas i nie wiesza się, aplikacje otwierają się płynnie. Co jest mi potrzebne mam w appstore. Nie wiem dlaczego ludzie iPhone odradzaja, pewnie dlatego, że nie mieli z tymi telefonami styczności. Ja mam je od modeli 3s po kolei i zawsze byłem zadowolony. Tylko - jest to, że starsze modele nie maja już wsparcia i się nie aktualizują.
 13. Do biznesu polecam iPhone. Ja mam 6s i jestem zadowolony. Ale może porównaj sobie w jakiejś porównywarce kilka modeli, określ czego od sprzętu oczekujesz i na tej podstawie coś wybierz.
 14. maczynski

  Kredyt

  Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes. Jestem zdania, że każdy powinien zaciągać pożyczkę na własne możliwości.
 15. maczynski

  Kredyt

  Ja też, ale właśnie dlatego jestem zdania, ze trzeba do pożyczanych pieniędzy podchodzić z dystansem. Warto korzystać z porównywarek, szukać gdzie najmniej oddamy i zawsze skorzystać z doradztwa jeśli ma to być pożyczka na biznes.