Wojtek3

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Wojtek3

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Zgadzam się z przedmówcami, najpierw określ dokładnie jakich funkcji potrzebujesz. Na pewno w każdej firmie przyda się dobry program do faktur i dokumentów. Ja korzystam z https://afaktury.pl/, gdyż ma wiele przydatnych funkcji. Można przetestować go bezpłatnie i samemu się przekonać o jego funkcjonalności.
 2. Ja ostatnio przypadkiem odkryłem dziewczyny na żywo. Na pewno nikt nie będzie się przy tym nudził.
 3. Od kilku miesięcy korzystam z https://afaktury.pl/. Testowałem go wcześniej bezpłatnie i przekonałem się, że jest bardziej funkcjonalny od innych. Można samemu się o tym przekonać.
 4. Jeżeli chodzi o magazyn, to jego wyposażenie zależy od profilu działalności. NIe w każdym magazynie potrzebne będą narzędzia. Znajomy prowadzi magazyn z damską bielizną i na pewno nie potrzebuje takich sprzętów. Za to w każdym magazynie niezbędny jest dobry program do fakturowania. Ja mogę polecić https://afaktury.pl/ . Jest prosty w obsłudze, za to niesamowicie funkcjonalny.
 5. Nieruchomości jeszcze długo będą świetną inwestycją. Jednak to duży nakład finansowy, więc warto się zabezpieczyć i na odbiór mieszkania zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Uchroni to przed nieplanowanymi wydatkami na usterki, czy wady. W Warszawie polecam solidną firmę z dużym doświadczeniem: http://www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl/ .
 6. Ja prowadzę księgowość sam z pomocą programu https://afaktury.pl/ . Jest bardzo fuunkcjonalny i można przetestować go bezpłatnie.
 7. Mieszkanie to świetna inwestycja zwłaszcza w tak dużym mieście. Tylko trzeba uważać, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów. Dlatego na odbiór mieszkania polecam zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Sam korzystałem z usłóg: http://www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl/ . To solidna firma z dużym doświadczeniem.
 8. Ja czasami potrzebuję tłumaczenia faktury. Na szczęście mój program do faktur i dokumentów online https://afaktury.pl/ ma funkcję tłumaczenia na 31 języków. To bardzo wygodne rozwiązanie.
 9. Ja zamierzam skorzystać z kolokacji serwerów w https://www.sprintdatacenter.pl/kolokacja-serwerow-w-sdc . Też korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku i oferują serwery dedykowane w bardzo niskich cenach. Ich działanie można przetestować gratis, więc jeżeli ktoś szuka wysokiej jakości serwerów dedykowanych, to na pewno będzie zadowolony. Ja chcę zredukować koszty w firmie, stąd pomysł na kolokację. Nie będę musiał zatrudniać pracownika IT do obsługi i martwić się o prawidłową pracę klimatyzacji. Gwarantują całodobowe wsparcie techniczne. Dla mnie to duża wygoda i oszczędność.
 10. Ja dostałem książki takie jak lubię i białą koszulę męską z jedwabiu z domieszką bawełny. Naprawdę elegancka i będę ją miał na specjalne okazje. A żonie kupiłem ładną bieliznę. Oboje byliśmy zadowoleni.
 11. Mam ogród i wcześniej były tam nawet warzywa. W tym roku działka ma pełnić rolę rekreacyjną. Oczywiście zostaną kwiaty, rzewy ozdobne i trawnik. Planuję na niej urządzić plac zabaw. Rozważam też zakup basenu stelażowego . To duże, stabilne baseny, do tego całkiem dobrze się prezentują. I tu pojawia się moje pytanie: czy naprawdę są one tak trwałe jak mówią? Chciałbym cieszyć się tym nabytkiem długo a nie wiem, jak to jest z tą wytrzymałością takiego basenu.
 12. W przypadku firmy, gdy potrzeba nie tylko telefonów, ale też internetu z któryego korzysta wielu pracowników, najlepszym rozwiązaniem jest sieć prywatna. Takie rozwiązanie oferuje: http://biznes.t-mobile.pl/pl/artykuly/28-komunikacja-w-firmie/743-jakie-rozwiazanie-wybrac-tworzac-wirtualna-siec-prywatna . Jest to bezpieczna technologia do pracy mobilnej, która może zaspokoić różne potrzeby biznesowe.
 13. Myślę, że pyszna kolacja przy świecach, tylko we dwoje i np. czarna koszula męska z jedwabiu, czy bawełny będą dobrym prezentem na rocznicę ślubu. NIe chodzi o to, żeby prezent był drogi, lecz elegancki i osobisty. Ja byłbym zadowolony z takiej rocznicy.
 14. Nie mam czasu biegać po sklepach, więc większośc zakupów robię w sieci. Sprzęty, ubrania, dodatki a nawet buty garniturowe. Szybko, sprawnie, dobrej jakości. Bez straty czasu i tłumów w sklepach.
 15. Sam właśnie organizuję plac zabaw dla dzieci. Mam już wszystko wybrane, tylko pozostaje basen. I tu mam spore wątpliwości. Dmuchany nie przetrzymał nawet jednego sezonu. Znalazłem baseny stelażowe i zastanawiam się, czy są one trwałe? Zależy mi, by taki basen posłużył chociaż kilka lat. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?