fooosy

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fooosy

• Ranga
    Początkujący
  1. Fajny motyw z kamerką na stronie :-) Dobre ceny widziałem też w Altblue, mają konta hostingowe od 25 zł za rok i specjalne konta SEO dla pozycjonerów. http://altblue.pl/
  2. Możesz spróbować reklam typu Adwords targetowanych na internautów z twojej miejscowości. Fakt, że teraz wszyscy się tak reklamują, ale podobno wciąż ta forma reklamy daje dobre wyniki. Poszukaj sobie w necie, czasami są fajne promocje na obsługę takich kampanii. Tu masz jedną taką ofertę: http://adnews.pl/daj-sie-znalezc-w-walentynki-2/
  3. W Krakowie rusza wkrótce Małopolski Park Technologii Informacyjnych (MPTI). Nawet myśleliśmy razem ze znajomymi o zgłoszeniu się do ich konkursu o biuro. Czytałem informacje na ich stronie i wygląda to całkiem obiecująco. Czy ktoś z Was wie moze coś więcej o tym projekcie?
  4. Witajcie, Wiecie coś więcej o tym, czy warto zakładać firme w inkubatorach przesiębiorczości? Myslałem o MPTI w Krakowie. Proszę, dajcie mi jakies wskazówki na co mam zwracać uwagę. Pozdrawiam!
  5. Witajcie, na co dzień zajmuje się technologiami IT. Pracuje w dużej firmie, ale zastanawim się na założenie własniej firmy. Czy ktoś z Was korzystał z usług inkubatorów przedsiębiorczości. W Krakowie otwierają wkrótce taki jeden i mają dośc fajną ofertę MPTI. Macie jakieś doświadczenia? Myślicie, ze warto?
  6. Moim zdaniem po prostu nie warto czekać na to, aż inwestor sam się zgłosi - są różne możliwości co do znalezienia go. Na przykład w Krakowie podobno organizuję całkiem niezłe środowisko do rozpoczynania własnej działalności. Co prawda zasadniczo ten Małopolski Park Technologii Informacyjnych jest głównie dla IT, ale tak, czy inaczej - wsparcie z Unii i jednoczesna możliwość poszukiwania inwestora przy wykorzystaniu udostępnionych przez niego narzędzi na miejscu wygląda całkiem atrakcyjnie :)
  7. Całkiem wygodnie mi się pracuje na Inforze (konkretniej ta dystrybucja: http://www.infor.pl/oferta2012/infor-syste...n-standard.php). Nie jest jakiś szczególnie drogi, a przynajmniej nie muszę szperać po piętnastu stronach i trzech programach, żeby znaleźć to, co mnie interesuje :)
  8. Wydaje mi się że trzeba zanieść, ale nie jestem do końca pewny. Sprawdź sobie tutaj jest ciekawy materiał w wersji elektronicznej na ten temat
  9. Racja, wszystko zależy od tego jak duża jest firma i ile pracowników zatrudniasz, ja z kolei robie wszystko sam, znalazłam szeroka bazę wiedzy na ten temat także polecam tą stronkę
  10. Oj, jakoś nie szczególnie wierzę w "oglądanie banerków" ;)
  11. Myślę, że trzeba zrobić dokładny audyt konkurencji - jeśli działa, to w jaki sposób, jeśli nie, to dlaczego jej się nie udało.
  12. Hej Mam pytanie - w jaki sposób uczycie się angielskiego? Macie jakieś konkretne sposoby, kursy? Ja ostatnio śmigam na kurs angielskiego do Axon Global w Krakowie i jest b. okej - ale może znacie jeszcze jakieś inne metody działania? Z góry dzięki za odpowiedzi :rolleyes:
  13. W jaki sposób szukacie magazynów? Jak najlepiej znaleźć odpowiedni magazyn?
  14. Cześć Zakładam własną działalność i szukam jakiegoś niewielkiego magazynu. Do tej pory nie był mi potrzebny, ponieważ korzystałam z domu moich rodziców. Teraz jednak mój sklep internetowy się troszkę rozrósł i mogę sobie pozwolić na niewielki magazyn, który będzie mieć też małe zaplecze biurowe. Gdzie powinnam czegoś takiego szukać? No i na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy? Jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam, więc będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi ;) pozdrawiam
  15. czesc :) dzieki automobilka. Dobrze, ktos sie podzielił info. A co kupowalas?? OC, AC, NNW ?? Daj znać bo tez sie zastanawiam czy dobrac wszystko czy tylko np OC i NNW. Z tym nie marnowaniem czasu masz racje. Internet jest nieraz zbawieniem :)