Hiacynta

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Hiacynta

• Ranga
    Początkujący
  1. my budowaliśmy. Mój maz stwierdził ze nie chce gotowego bo to nie bedzie nasz...ze chce miec w tym udział , w planowaniu tez, wiec inaczej sie nie dało, trwało, przysporzyło trosk, stresó, zmartwien...ehh..ale juz po, na szczescie bo nie dałabym rady dłużej w tych stresach i braku odpoczynku. mozemy polecić firmę http://betonnadom.pl/lokalizacje/beton-lodz której materiały i informacje na stronie były bezcenne. Kalkulator do wyliczen ile potzrebujemy betonu, kilka miast w których mozna odebrac, zamówic, info jaki rodzaj do czego, nowe rozwiazania, super sprawa:)
  2. ale tak na serio, to uważam ze reklama jest bardzo ważna, nie mozna jej bagatelizować chcąc zaistnieć na rynku, zyskac klientów...i warto reklamować sie zarówno w sieci jak i poza nią, to na pewno...oba źródła są tak samo wazne. A jak? moze jakiś druk solwentowy z oferty apla.eu...?może być sporych rozmiarów iw zależnosci od tego co chemy reklamować pomyślałabym o ciekawym sposobie...skojarzeniowym/zabawnym...czy ciekawym po porstu...ale w duzym formacie...no i internet:)
  3. Na pewno nędzie po prostu lepiej zapamiętana, ja np. przez dłuższy czas nie pamiętałam czego to była reklama, ale bardzo ją lubiłam...pamiętacie...miliony kauczukowych, kolorowych piłeczek skaczących po wąskiej uliczce, pewnie w san Francisco...? i ta muzyka Jose Gonzalesa w tle...uwielbiałam ją, ale nie wiedziałam przez spory czas, czego to reklama...więc niby fajnie, ale nie była w związku z produktem jak dla mnie, wiec nie zapamiętałam, choć teraz już wiem i pamietam kto reklamował sie w ten sposób...:)
  4. absolutnie, czy ktoś słyszał o chłopaku który przez dłuzszy czas szukał pracy i nie mógł nic znaleźć...postanowił wynajac billboard i wrzuciłą na niego swoje cv ze zdjeciem...od razu zatrudniła go jakaś firma marketingowa, docenili kreatywnosć chłopaka...tak wiec reklama im barzdiej zaskakujaca, kontrowersyjna tym bardziej do ludzi trafi
  5. warto zawsze wypróbować więc odradzałabym kupowanie niewypróbowanych kosmetyków z sieci...warto najpierw gdzies o probkę poprosic czy od kogoś na próbę, ale kupowanie w ciemno to nienajlepszy pomysł
  6. kaszuby to mój ukochany region Polski, jets tam ślicznie, swojsko, i cisza i spokój, ja uwielbiam tam jeździć :)
  7. niestety nie moje rejony...
  8. to zalezy co otwieray, czy pizzerie czy elegancką restaurację, co bedziemy serwowac, jakie dania, w jakim to klimacie...każdy szczegół ma znaczenie...czy np.kuchnia śródziemnomorska..wtedy i kolory i wystrój i menu musza ze soba współgrać...
  9. niezupełnie, nie zgodzę się...facebook sam w sobie jest niejako reklama. Wszyscy go widzą, jest wszędzie...a jeśli ktoś otwiera działalnosc stacjonarną, to jeśli nie zainwestuje w reklamę, nikt o nim i jego działalności wiedzieć nie będzie. Dlatego beż wątpienia bardzo ważna jest inwestycja w reklamę...w zależnosci od rodzaju działalnosci...mogą to być ramki, kasetony, druk wielkoformatowy czy billboardy czy też spot reklamowy...ważne co bedziemy robić, i adekwatnie wybrać reklame musimy. Na apla.eu maja bogatą ofertę. Można poczytać i wybrać z dostepnych rodzajów...ale to bardzo ważna kwestia, warta rozważenia.