MartinaLisz

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MartinaLisz

• Ranga
    Początkujący
  1. Na pewno w Top Design Chwaszczyno mają takie instrukcje, to będzie na www.znaki-tdc.com. Sprawdź sobie.
  2. O czujnikach za wiele nie wiem, bo w wynajmowanym przeze mnie pomieszczeniu już one były, ale z jeśli szukasz innego sprzętu z tej kategorii, takiego jak znaki przeciwpożarowe i ewakuacyjne to sprawdź tę stronę - znaki-tdc.com. Sama korzystałam z ich usług i zamówienie było zrealizowane szybko i profesjonalnie, a zakupione przeze mnie znaki i tablice spełaniały wszystkie aktualne normy.
  3. Bez względu na przeznaczenie magazynu, należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo pracy i organizację. Oczywiście - pomoże w tym odpowiedni sprzęt, rozplanowanie przestrzeni, specjaliści na odpowiednich stanowiskach. Jednak przy otwierani magazynu nie każdy pamięta o tak istotnej rzeczy jak odpowiednie oznakowanie - wyjście bezpieczeńśtwa, instrukcja udzielania pierwszej pomocy, znaki odblaskowe i świecące w ciemności. Dzięki temu podczas poruszania się i pracy w magazynie wszysto będzie odpowiednio zorganizowane, a w razie niebezpieczeństwa ewakuacja przebiegnie sprawnie. Sama długo zwlekałam z oznakowaniem postawionej hali, ale cełe szczęście w ostatniej chwili znalazłam odpowiednią firmę Top Design Chwaszczyno, która w ekspresowym tempie zrealizowała moje zamówienie.
  4. Mam przyjemność współpracować na dłuższa metę ze świetną firmą, producentem znaków bezpieczeństwa, oznakowań i artykułów BHP - Top Design Chwaszczyno - inaczej Znaki TDC. To rodzinna firma z tradycją, gdzie kolejne już pokolenie zajmuje się biznesem. To firma z pasją, dobrze zorganizowana, nastawiona na klienta - zarówno z Polski jak i zza granicy. Polecam współpracę z nimi oraz zapoznanie się z prezentacją firmy, historią i archiwalnymi filmami o założycielu i biznesie: https://www.znaki-tdc.com/historia.html :)
  5. Czy każdy może sobie postawić znak zakazu parkowani/zatrzymywania się przy wjeździe na posesje, teren firmy. pracuję w domu i często ludzie zastawiają mój wjazd, gdzie jest firmowy baner itp. fakt - nie jest wybrukowany, to tylko udeptana ziemia i teoretycznie można tu stawać, ale praktycznie utrudnia mi to prowadzenie biznesu. czy mogę sobie postawić jakiś zakaz parkowania albo coś takiego: www.znaki-tdc.com/tabliczka-wskazujaca-ze-pozostawiony-pojazd-zostanie-usuniety-na-koszt-wlasciciela-2517.html informację o odholowaniu ?
  6. Mam firmę krawiecką i chciałabym moje krawcowe ubezpieczyć na jakichś fajnych warunkach. Jest to 5 pań + ja. Co się opłaca dla tak małej grupy? Czy coś takiego jak grupa otwarta z www.sug-ubezpieczeni.pl wystarczy czy dla jakichś zawodów można jakies specjlane opcje w ubezpieczeniu określić?
  7. U obecnego raczej nie - chyba że dopiszesz do dowodu rejestracyjnego kogoś, kto ma lepsze zniżki. Żeby samemu mnie zapąłcic możesz udać się na wycenę od wielu firm. ja takie zestawienie dostałam od www.sug-ubezpieczeni.pl i zdecydowałam się w końcu nie na najtańszą, ale na tą z najlepszymi profitami w dobrej cenie.
  8. Ja swojego prawnika znalazłam w bazie firm na stronie monitorurzedowy.pl - polecam! są tam sami sprawdzeni i zaufani specjaliści!
  9. Moim zdaniem warto kupować w sklepach internetowych - przede wszystkim ze względu na o wiele większy wybór i dostępność produktów. Niektórych marek w ogóle nie można dostać stacjonarnie, a sa to kosmetyczne perełki. Kiedys jakimś cudem dorwałam stacjonarnie olejek do włosów na indyjskiej recepturze i już potem nigdy więcej nie widziąłam niczego podobnego, a czynił on cuda na moich włosach. No i znalazlam go, ale w tylko w jednym sklepie www.bombaybazaar.pl - całe szczęście!
  10. Tyle opinii, ile głów.Zatrudnianie osoby odpowiedzialnej za aranżację wnętrza to kwestia bardzo indywidualna, zależna głównie od czasu, jakim dysponujemy i tzw. sił przerobowych. Myślę, ze tu można tylko podzielić się swoim doświadczeniem, żeby ktoś mógł wyciągnąć wnioski, za i przeciw. Jeśli ktoś ma podjąć się aranżacji wnętrza, to niech będzie to sprawdzona firma. Z takich realizacji znam ITO Design z Trójmiasta, z ich usług korzystała przyjaciółka i była bardzo zadowolona.Zresztą portfolio jest ciekawe, wg mnie http://itodesign.pl/portfolio. Nie ukrywam ze ja rozważam współprace z nimi, przymierzając się do kupna nowego mieszkania. Dlaczego? Bo szczerze mówiąc, nie będę miała zbyt wiele wolnych chwil, aby sama urządzić wnętrze. I to jest kwestia kluczowa. Powierzę pracę ekipie, ale wyszczególnię, na czym mi zależy. Jeśli wiec prowadzi się intensywny tryb zycia, a czasu na samodzielną aranżację wnętrza nie ma za wiele, to warto pomyśleć o profesjonalnej firmie. Trzeba jednak przede wszytskim przemyśleć, czy stać nas na taki "komfort". Jeśli tak, to zatrudnienie kogoś wydaje mi się bardzo dobrą opcją.
  11. Szukając mieszkania znalazłam oferty sprzedaży nieruchomości na przetargach na www.monitorurzedowy.pl Dlaczego ich ceny są takie niskie? Czy ktoś próbował zająć siękupowaniem takim miejs remontowaniem i sprzedażą po lepszej cenie? Da się na tym zarobić?
  12. Ja wszystkie szafy mam z Indeco. Wiem, że to dosyć znana firma z różnymi oddziałami, ale się nie dziwię popularności, bo szafy mają super - cenowo i jakościowo. My w Trójmieście skorzystaliśmy z Indeco Wybrzeże - bardzo fajna obsługa, miły pan pobrał wszsytkie wymiary, 2 dni i szafa stała u nas.
  13. Gdzie w stolicy można odbyć kurs doszkalający z jazdy? Bezpieczeństwo na drodze itp. Zwykłe prawko kategorii B - dla grupy 11 osób + szef ;) Panowie jeżdżą jako serwisanci osobówkami.
  14. Gdzie kupię kompleksowe wyposażenie (meble, regały, półki, działy) do archiwum? Duża firma rachunkowa = dużo dokumentów. Przenosimy się do większego biura i chcemy mieć wszystko nowe.