adamtokarski

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O adamtokarski

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Podstawą dobrej reklamy w internecie jest dobra strona internetowa. Jeśli nie ma dobrych i solidnych fundamentów, na których można oprzeć swoje działania w Sieci to efekt będzie mizerny. Dlatego pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie czy nasza strona posiada wartościową dla użytkownika treść, czy jest prosta w nawigacji i czy spełnia oczekiwania. Ważne jest także posiadanie wersji responsywnej strony internetowej (dopasowanej do rożnego rozmiaru ekranów), aby użytkownicy mobilni także mogli z niej wygodnie korzystać. Jeśli twoja strona nie spełnia tych wymagań polecam zwrócić się do agencji interaktywnej, która wykonuje tanie strony internetowe - Offon. Wycenią projekt za darmo, więc nic nie ryzykujesz :)
 2. Przewożenie towarów i transport krajowy czy zagraniczny to przede wszystkim odpowiedzialność za ładunek, który się przewozi oraz czas dostarczenia. Dlatego zakładając taką firmę warto przemyśleć nie tylko kwestie prawne dotyczące transportu i opłat w danym kraju. Transport wiąże się z potężnymi inwestycjami - konkurencja na rynku usług transportowych jest bardzo duża i mała firma ma nikłe szanse na przebicie się. Jeśli chcesz wykonywać usługi transportowe to zgłoś się do firmy SM Logistic - obecnie rekrutują kierowców, więc może znajdziesz pracę dla siebie :)
 3. Znajomy fotograf poprosił mnie o opinię, czy opłaca się sprzedawać w Internecie taki produkt jak ramki do zdjęć. Wielu ludzi w jego zakładzie pyta o ramki, ale na wystawie nie ma miejsca, żeby je wszystkie pokazać,a wiadomo, kupujemy oczami :) W Internecie już funkcjonują takie sklepy z ramkami online np. sklep Fotosklep55.pl. Co myślicie o takim biznesie?
 4. Możesz sprawdzić jeszcze w agencji interaktywnej Offon. Robią tanie strony internetowe nie oszczędzając na jakości, więc o to możesz być spokojny. Do tego mogą Ci zrobić stronę z Wordpressem, którą dobrze się zarządza. Nic nie tracisz, wycenę mają za darmo :)
 5. Jesli posiadasz samochody w firmie to warto zajrzeć na https://www.navifleet.pl. Jest to system monitoringu pojazdów GPS, który pozwoli Ci nie tylko kontrolować trasę kierowcy, ale także w łatwy sposób zrządzać flotą pojazdów.
 6. Dobra reklama nie jest za o możliwa bez strony internetowej. Zanim zaczniemy myśleć o reklamie pierwsze trzeba zastanowić się, czy nasza strona jest wystarczająco dobra. Profesjonalna strona świadczy przecież o naszym wizerunku, więc warto w nią zainwestować. Jeśli nie wiesz, gdzie możesz wykonać dobrą stronę do zajrzyj na http://www.offon.pl/strony-www.html