hektor

Użytkownik
  • Zawartość

33
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hektor

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Na pewno w pierwszej kolejności skupiłabym się na łóżeczku i wózku
  2. Hej, czy macie u siebie w domach klocki wafle http://www.clicstoys.pl/ czy raczej stawiacie na inne tanie zabawki? Ja pomyślałam, żeby kupić dziecku jakieś klocki edukacyjne i myślę, że to będzie dobry wybór. Bardzo ważne jest dla mnie żeby dziecko uczyło się w trakcie zabawy. Wtedy lepiej się rozwija.
  3. Dla osób, które tak jak ja miały problem z przebarwieniami mam sprawdzony gabinet kosmetyczny w Lublinie, który oferuje usuwanie przebarwień https://www.laserlook.pl/ipl/usuwanie-przebarwien/ Sama miałam z tym problem, ale właśnie po tym zabiegu plamy na twarzy zniknęły prawie całkowicie. Bardzo dobry salon kosmetyczny, polecam.
  4. Szukam firmy z Poznania oferującej nagłośnienie http://thomasound-event.pl/nagloscnienie-1/ Chodzi mi o zapewnienie dobrej jakości dźwięku na otwartej przestrzeni, więc najlepiej żeby były to osoby z doświadczeniem w temacie. Dobrze by było żeby oferowali też oświetlanie imprez.
  5. W takiej sprawie na pewno przyda Ci się dobry radcaprawny. Tym bardziej, że chodzi o podzał firmy. Rozwód może być trudną sprawą samą w sobie, a podział firmy w tym przypadku na pewno skomplikuje sprawę.
  6. Auto serwis warto znaleźć kierując się opiniami znajomych. Jest wiele bardzo dobrych mechaników, którzy poradzą sobie z każdym problemem, ale trudno na takich trafić samodzielnie.
  7. U mnie pielęgnacja paznokci odgrywa bardzo duża rolę, bo kupiłam frezy kosmetyczne do ściągania żelu i zawsze pilnuję tego aby nie zniszczyć płytki. Stosuję różne olejki i balsamy i dzięki temu mam bardzo zdrowe paznokcie.
  8. Przy organizacja imprez w Poznaniu ja skorzystałam z pomocy DJ. Bardzo dobrze zna się na takich sprawach i super udało mu się ja poprowadzić. Każdy się dobrze bawił.
  9. Medycyna estetyczna daje teraz bardzo wiele możliwości. Ja poddałam się zabiegowi labioplastyki w Bona Dea u dr Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona, że w końcu mogłam się pozbyć mojego problemu. Efekt jest naprawdę świetny, odzyskałam swoją pewność siebie dzięki niemu i mogę polecić ten zabieg każdej kobiecie.
  10. Operacje plastyczne są jak najbardziej w porządku, o ile są rzeczywiście potrzebne. Ja miałam bardzo duży problem ze zrzuceniem kilogramów po ciąży więc w końcu postanowiłam udać się na liposukcję do dr Jędrys. Efekt jest rewelacyjny.
  11. Medycyna estetyczna daje teraz bardzo wiele możliwości. Ja zdecydowałam się niedawno na zabieg plastyki powiek u dr Jędrys z Krakowa i jestem bardzo zadowolona. Twarz wygląda znacznie lepiej, a efekt jest naturalny.
  12. Ja zrobiłam taki prezent mamie na święta. Wiedziałam, że sama na pewno nie pójdzie do kosmetyczki więc postanowiłam wykupić jej zabieg laserem w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej. Mama była bardzo zadowolona, a efekt bardzo widoczny. Polecam.
  13. Depilacja laserowa jest bardzo dobra dla osób, które nie maja czasu na codzienne czynności. Ja jestem cały czas zabiegana, więc u mnie był to strzał w 10. Cała serię zabiegów robiłam w Beauty Tower w Krakowie i mogę polecić ten salon. Efekty utrzymują się nadal.
  14. Mnie depilacja woskiem przerasta - nie mogę wytrzymać tego bólu. Depilację laserowa dużo lepiej przechodzę, mam swój sprawdzony salon - Kosmetyka ID i tam panie sa bardzo delikatne. Sam zabieg też ma dużo lepsze efekty, więc do wosku nie wrócę już na pewno.
  15. Krem raczej przy bardziej widocznych przebarwieniach nie da sobie rady. Lepiej pójść na zabieg i do profesjonalnego salonu, tam prędzej sobie z tym poradzą. Ja mogę polecić Artimex w Raciborzu, chodzę tam czasem na zabiegi na twarz i mają bardzo zróżnicowaną ofertę. Na pewno personel coś doradzi i poleci odpowiedni do problemu zabieg.