pawlo37

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawlo37

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

3110 wyświetleń profilu
  1. Witam Jak myślicie czy jest jeszcze na rynku miejsce na nowy serwis usługowy typu oferia.pl lub favore.p
  2. Witam Jak myślicie czy jest jeszcze na rynku miejsce na nowy serwis usługowy typu oferia.pl lub favore.p
  3. www.oddampolmiliona.pl nowy oryginalny konkurs w którym do wygrania jest 500 000 zł. Zabawa jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników którzy umieszczą na stronie swoja reklamę.
  4. Witam Posiadam na sprzedanie działający serwis internetowy www.szukajwczasy.pl Serwis jest nowy więc wymaga jeszcze trochę pracy a niestety ja w obecnej chwili nie mam możliwości się nim zając. W skład serwisu wchodzi grafika + autorski skrypt (CMS, ) który można w dowolny sposób modyfikować dodając nowe moduły. W razie potrzeby podam kontakt do programisty, który tym wszystkim się zajmował i zna serwis od podstawy wiec nie będzie problemu, z jakimi kolwiek zmianami. Koszty utrzymania to jedynie serwer 250 zł oraz domena 120 zł rocznie wszystko ważne do 12.03.2012 więc na razie nie ma się czym przejmować. Obecnie serwis zarabia na wydarzeniach promowanych na stronie głównej ( koszt dodania jednego wydarzenia to 20 zł na 7 dni oczywiście koszty można dowolnie ustalać w panelu admina) można jeszcze dorzucić google Adsense oraz boksy dla reklamodawców. Jeśli ktoś ma trochę czasu to naprawdę może zrobić z tego portalu dobrze działający informator, który w przyszłości będzie przynosił spore zyski. W granicach rozsądku rozwarze każdą propozycje cenowa. Więcej informacji pawlo37@wp.pl gg: 3617139
  5. szukajwczasy pl Jestem posiadaczem ciekawej domeny, ale nie mam za bardzo pomysłu na jej wykorzystanie. Co prawda obecnie jest na niej postawiony serwis z wydarzeniami, ale nie do końca mi o to chodzi? Wydaje mi się, że można by na niej stworzyć dużo bardziej interesujący portal. Czekam na sugestie ekspertów:) Pozdrawiam, pawlo37
  6. szukajwczasy pl Jestem posiadaczem ciekawej domeny, ale nie mam za bardzo pomysłu na jej wykorzystanie. Co prawda obecnie jest na niej postawiony serwis z wydarzeniami, ale nie do końca mi o to chodzi? Wydaje mi się, że można by na niej stworzyć dużo bardziej interesujący portal. Czekam na sugestie ekspertów:) Pozdrawiam, pawlo37
  7. Szukam ciekawego pomysłu na wykorzystanie domeny szukajwczasy.pl Pawlo37@wp.pl gg 3617139
  8. Szukam ciekawego pomysłu na wykorzystanie domeny szukajwczasy.pl Pawlo37@wp.pl gg 3617139
  9. Szukam ciekawego pomysłu na wykorzystanie domeny szukajwczasy.pl Pawlo37@wp.pl gg 3617139
  10. Szukam ciekawego pomysłu na wykorzystanie domeny szukajwczasy.pl Pawlo37@wp.pl gg 3617139
  11. Szukam ciekawego pomysłu na wykorzystanie domeny szukajwczasy.pl pawlo37@wp.pl gg 3617139
  12. Jak w temacie? Pomysł jest oryginalny, ale sprawdzony za granica. W Polsce o niczym takim jeszcze nie słyszałem, więc jest szansa, aby stać się pionierem w tej dziedzinie. Więcej informacji pawlo37@wp.pl gg: 3617139
  13. Od pewnego czasu zastanawiam się czy nie warto by spróbować uruchomić polski sklep z mobilnymi aplikacjami na smartfony. Jeśli na Litwie się to udało to, czemu nie u nas. Jak myślicie czy jest jeszcze miejsce na taki sklep czy może lepiej sobie to odpuścić?
  14. Szukam osoby prywatnej lub firmy, która pomoże mi finansowo w uruchomieniu portalu turystycznego. Fundusze mogą pochodzić z środków własnych lub unijnych.
  15. Szukam osoby prywatnej lub firmy, która pomoże mi finansowo w uruchomieniu portalu turystycznego. Fundusze mogą pochodzić z środków własnych lub unijnych.