foldare211

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O foldare211

 • Ranga
  Początkujący
 1. Zastanawiam się, czy na dzień dzisiejszy dobry startup to coś w stylu pisanie mobilnych aplikacji na komórkę, nie wiem, takie np. automaty na komórkę - mogą być darmowe, byle ruch ściągać i generować pobieranie aplikacji ze sklepu play lub tego sklepu iStore. Moim zdaniem ciągle jest dużo pieniędzy do zarobienia w pisaniu aplikacji mobilnych, tym bardziej, że z roku na rok liczba (nie mówiąc już o mocy) smartfonów rośnie.
 2. W małym mieście dobrze sprawdzi się portal internetowy umożliwiający zakup np. czegoś takiego jak używane części samochodowe - popatrz na podany przykład, przecież niezależnie od wielkości miasta lub gminy, którą zamieszkujesz, przygotowanie tego rodzaju rozwiązania Cię w żaden sposób nie blokuje, a przy odrobinie pomysłowości można świetnie rozwinąć tego typu działalność gospodarczą.
 3. Myślę, że nie mocno nniezagospodarowaną, możliwą do zdobycia niszą jest budowa placów zabaw - taka firma może skutecznie uczestniczyć w różnego rodzaju przetargach i publicznych zleceniach, dostarczając nowoczesne, ładne i co najważniejsze, bezpieczne place zabaw tam, gdzie ich potrzeba.