kindzior

Użytkownik
  • Zawartość

95
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kindzior

• Ranga
    Zaawansowany
  1. i ja polecam. najważniejsze, że stosują bardzo uczciwe praktyki według klientów. ani razu się nie naciąłęm a jak pojawił sie jakiś problem z zamówieniem to wystarczyło zadzwonić na infolinie i wszystko dało się wyjaśnić :)
  2. opcji jak widać jest sporo.
  3. ja przeniosłem nuer do otvartej kilka tygodni temu i polecam :) niskie ceny abonamentów, dobry zasięg i bezproblemowy kontakt z działem obsługi klienta, wybrałem umowę non limit i abonament za 17,99 zł miesięcznie. mam do wykorzystania nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 gb internetu. Warto :)
  4. to ja dodam jeszcze od siebie, że warto się zaopatrzyć w sprawdzone narzedzie do zarządzania codzienną pracą. My korzystamy z darmowej aplikacji Barfitter. Do jej użytkowania potrzebny jest tylko dostęp dpo sieci i jakakolwiek przegląrka internetowa. W programie jest kilka ciekawych modułów jak zarządzanie czasem pracy, statystyki sprzedaży czy moduł związany z zamówieniami. Mega przydatny a przy tym prosty w obsłudze.
  5. w takiej restauracji sprawdzi się też dobre oprogramowanie, które znacznie ułatwi codzienną pracę personelu. Ja ze swojej strony polecam darmową aplikację barfitter. Jego używanie zapewnia pełną kontrolę nad prodktami, zapasami i przepływem gotówki. Ma kilka ciekawych narzędzi jak np rejestracja czasu pracy, analiza sprzedaży czy dostęp do statystyk sprzedaży.
  6. oj jakoś do mnie nie przemawiają tego typu programy. Ja osobiście czuje się dużo bezpieczniej gdy wiem, że nad moimi finansami sprawuje iecze doświadczony księgowy. Korzystam z pomocy doradcy z biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Korzystam z ich usług w Katowicach ale wiem, ze maja też biura w Gliwcach i Sosnowcu. Przez 20 lat pracy zdążyli zdobyć ogromną wiedze i doświadczenie w temacie.
  7. ja doradzałbym zdecydowanie podjęcie współpracy z profesjonalnym biurem rachunkowym. Tobie annmeri także bo to nie ma znaczenia czy prowadzi się małą firm,ę czy większe przedsiębiorstwo. Porządek w papierach musi być :) Na Ślasku działa rodzinne biuro Kasprzyk i Niziołek i ich polecam :)
  8. A ja miałam okazję skorzystać z kredytu w kredyt123 . Nie miałam żadnych kłopotów ze spłatą, ponieważ oferują dogodne raty . Kontakt z pracownikami bezproblemowy. ponieważ posiadają doświadczonych doradców. Do tego dużym + jest błyskawiczna decyzja i minimum formalności.
  9. Ja niedawno też byłam w sytuacji gdy potrzebowałam większej gotówki na niespodziewany wydatek. Za najkorzystniejszą ofertę uznałam ofertę kredyt123. Spodobało mi się indywidualne podejście do klienta, dogodne raty. Do tego błyskawiczna decyzja i minimum formalności.
  10. Mąż jako przedstawiciel bardzo dużo jeździ samochodem, to co poweisz na gadżet do samochodu. Mam na myśli skaner szerokopasmowy, pomoże on mu w nasłuchu. Więcej o skanerze możesz dowiedzieć się na https://www.wasserman.eu/radiotelefony-i-pmr/radiotelefony_i_pmr/skanery_i_pagery .
  11. A dlaczego ty wybierasz samochód dla żony, przecież przede wszystkim musi on jej pasować. Ja nie znam się na samochodach ale mój mąż pokazał mi kilka modli które wczześniej sprawdził, a z pośród nich ja wybrałam ten dla siebie. Zdecydowałam się na opla z salonu http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody-uzywane/ .
  12. Ja na razie zdecydowałam się tylko na korektę laserową wzroku, na inne zabiegi nie mam potrzeby , na szczęście. Klinikę wybrałam dzięki https://www.tourmedica.pl/kliniki/laserowa-korekcja-wad-wzroku/. Tourmedica posiada w swojej bazie danych kliniki z całego kraju , wraz z opiniami pacjentów.
  13. A próbowałeś znaleźć go przy pomocy Tourmedica . Ja dzięki nim znalazłam klinikę w której poddam się korekcje wzroku. Wystarczy odiwedzić https://www.tourmedica.pl/kliniki/laserowa-korekcja-wad-wzroku/ , posiadają w swojej bazie ponad 1000 klinik na terenie całego kraju, wraz z opiniami pacjentów.
  14. Ja bardzo często robię zakupy przez internet, bo to dużo wygodniejszy sposób. Wszelkie dekoracje na karnawał, urodziny czy przyjęcia kupuję w hurtowni PM-M. Mają bardzo ciekawą ofertę, więcej na www sprawdźcie sami.
  15. księgowość, podatki i wszystkie te sprawy wymagają nieustannego bycia na bieżąco bo przepisy lubią się zmieniać bardzo często a wiadomo lepiej nie narobić sobie bałaganu w papierach. Jestem zdania, że dobrze jest podjąć współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Może poszukaj gdzieś w najbliższej okolicy ?