pawlo5x

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawlo5x

 • Ranga
  Początkujący
 1. Szukamy pomysłu na wprowadzenie nowych usług do naszej działalności.
 2. Szukam ciekawego pomysłu lub wspólnika z pomysłem na wykorzystanie terenu 7 ha z wszystkimi niezbędnymi mediami. Teren w bardzo dobrej lokalizacji w centralnej Polsce okolice Kutna oraz znakomicie skomunikowany.
 3. Posiadam teren około 10 ha w centralnej Polsce w odległości 6 km od Kutna 60 km od Łodzi i 120 km od Warszawy . Bardzo dobre połączenie drogowe ( 1,5 km pętla autostradowa A1 ) Szukam wspólnika/ wspólników do budowy dużego centrum rozrywkowego dla dzieci i młodzieży. Centrum od podstaw przystosowane bezpośredni pod tego tupu rozrywki.
 4. Oferuję pracę w internecie z miesięcznymi dochodami na poziomie 6500 zł przy minimalnym wkładzie własnym. Wystarczy 30 min dziennie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do prywatnej korespondencji wytłumaczę na czym zarabiam.
 5. Witam serdecznie Chcieli byśmy podzielić się z Tobą informacjami na temat naszej firmy. Firma Kolorowi.com powstała z myślą o wszystkich tych którzy chcą w oryginalny i niebanalny sposób przyozdobić swoje ściany, pomieszczenia czy innego rodzaju powierzchnie. Tworzymy nowoczesne pełne kolorów stylizacje pokoi dziecięcych, biur czy miejsc użytku publicznego. Posiadam na swoim koncie realizacje od małych motywów dekoracyjnych w mieszkaniach , po wielkoformatowe murale. W malarstwie nie ma rzeczy niemożliwych, tak więc jeśli masz jakiś pomysł to prosimy o kontakt. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, zarówno autorskie jak i wykonawcze. Organizujemy również warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży.Osoby zainteresowana prosimy o kontakt Strona http://www.kolorowi.com/ lub https://www.facebook.com/kolorowi/
 6. Posiadam około 7 ha terenu przemysłowego w pobliżu miasta około 45 tys. mieszkańców. Teren uzbrojony w media. W pobliżu zjazd na autostradę A1 Bardzo dobre połączenie kolejowe w pobliżu znajduję się Łódzka specjalna strefa ekonomiczna. Szukam pomysłu na wykorzystanie tego terenu lub wejście z kimś w jakąś współprace.