Keyti

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Keyti

 • Ranga
  Początkujący
 1. Polecam artykuły na blogu Chcę Na Wczoraj . Znajdziesz tam ciekawe porady :) Szczególnie może zaciekawić Cię ten artykuł o pozycjonowaniu marki.
 2. "Jeśli masz już gotowy produkt, czas na zbudowanie marki. Pozycjonowanie to nic innego jak zdefiniowanie, do kogo ma ona być kierowana i co powinna sobą reprezentować. Brzmi to prosto, ale jeśli ktoś miał okazję pracować przy tworzeniu marki, to wie, że to najtrudniejsza część zabawy. Bo dobre wstrzelenie się w rynek może być żyłą złota, ale zajęcie złego miejsca może oznaczać nawet drastyczny spadek sprzedaży. Dziś podpowiemy Ci, jak pozycjonować markę na rynku. " Więcej możesz przeczytać tutaj
 3. 7 fajnych wskazówek jak zaprezentować swój StartUp przed Inwestorami!! http://chcenawczoraj.pl/post/7-porad-jak-p...wac-dobry-pitch agencja Bloomnet zna się na rzeczy, podbili nie tylko Polskie ale i zagraniczne rynki!
 4. Możesz też się zaprezentować na wydarzeniu StartUpowym takim jak InfoShare czy Wolves Summit. Oto jak się przygotować do takiego wystąpienia: 7 fajnych wskazówek jak zaprezentować swój StartUp przed Inwestorami!! http://chcenawczoraj.pl/post/7-porad-jak-p...wac-dobry-pitch agencja Bloomnet zna się na rzeczy, podbili nie tylko Polskie ale i zagraniczne rynki!